Mtron news - (vlastní) Mtron base

Založil Mtron, 05.02.2006, 20:59:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

grohl

Jedna fotka je sice poměrně málo k objektivnímu zhodnocení, ale budiž. Design je super, jen je to málo M-tron. Přidej více červené a kokpit bych se i za cenu o malinko horšího vzhledu snažil zakrýt neonově zelenou kabinou.

Icewalker

Mně se model jako takový líbí. Je celkem moderní, leč ten svítivě zelený kokpit a pár červených kostek bych též doporučil přidat k dosažení M-tronovitějšího vzhledu ;) Každopádně pěkné a chvályhodné :)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Mtron

Tady nejde o vzhled Mtronovitější, spyder má být nenápadný a snadno se maskující. Přeci jenom je tato technologie převzata od samotných pavouků, Kokpit měnit nehodlám, prostě bude černý ničemu to neubírá, dávat tam mermomocí víc červený, už slyším zase ty odpovědi - co je to za rudou potvoru  ;D nic. mám tu ještě dvě fotky. P.S. from Otazník - spyder má magnet  >:D tudíž mu to dovoluje nosit Mtronský kontejnery  8)
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Aki

Tak mně se zrovna tahle černá verze mtronské techniky líbí hodně moc. Docela by mne zajímalo jestli se to dá nějak složit - tedy jestli to umí i létat. S takhle rozloženýma nohama by to asi nebylo zrovna ono.*

*Samozřejmě automaticky předpokládám, že to umí i létat.  ;) >:D

otaznik

Citace od: Mtron kdy 01.07.2008, 11:27:22
P.S. from Otazník - spyder má magnet  >:D tudíž mu to dovoluje nosit Mtronský kontejnery  8)

Tak pak je to v pořádku.  ;)

peki

Citace od: Mtron kdy 01.07.2008, 11:27:22
Přeci jenom je tato technologie převzata od samotných pavouků.

Jenom připomínka coby pozemského entomologa pavouci (ti pozemští) mají 4 páry nohou = celkově 8 noh, brouci mají 3 páry nohou celkově 6 noh  ;D Není tedy ta technologie převzatá spíše od brouků tedy spíše beetle   :o

Mtron

Citace od: peki kdy 14.07.2008, 13:17:35
Citace od: Mtron kdy 01.07.2008, 11:27:22
Přeci jenom je tato technologie převzata od samotných pavouků.

Jenom připomínka coby pozemského entomologa pavouci (ti pozemští) mají 4 páry nohou = celkově 8 noh, brouci mají 3 páry nohou celkově 6 noh  ;D Není tedy ta technologie převzatá spíše od brouků tedy spíše beetle   :o

to by se ti libilo, teď jsem tu lapil pavouka a počítám mu nožičky a koukám 6, že by to nebyl pavouk, ale brouk ? a proč tu dělá pavučinu ?? ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Marty713


peter

Citace od: Mtron kdy 15.07.2008, 09:43:59
Citace od: peki kdy 14.07.2008, 13:17:35
Jenom připomínka coby pozemského entomologa pavouci (ti pozemští) mají 4 páry nohou = celkově 8 noh, brouci mají 3 páry nohou celkově 6 noh  ;D Není tedy ta technologie převzatá spíše od brouků tedy spíše beetle   :o

to by se ti libilo, teď jsem tu lapil pavouka a počítám mu nožičky a koukám 6, že by to nebyl pavouk, ale brouk ? a proč tu dělá pavučinu ?? ;D ;D

Je to divné, ale ani v naší Futuroňácké knihovně není zmínka o šestinohých pavoucích. Ještě jsem se podíval do pozemské známé wiki. Sice jsem to neštudoval celé, ale i zde jsem zatím nedočetl nic jiného než, že se u pavouků uvádí 4 páry a u brouků 3 páry. Asi se bude muset udělat výprava Futuronů k vám M-tronům, abychom zmonitorovali nové druhy živočichů.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Mtron

Citace od: peter kdy 15.07.2008, 10:17:32
Citace od: Mtron kdy 15.07.2008, 09:43:59
Citace od: peki kdy 14.07.2008, 13:17:35
Jenom připomínka coby pozemského entomologa pavouci (ti pozemští) mají 4 páry nohou = celkově 8 noh, brouci mají 3 páry nohou celkově 6 noh  ;D Není tedy ta technologie převzatá spíše od brouků tedy spíše beetle   :o

to by se ti libilo, teď jsem tu lapil pavouka a počítám mu nožičky a koukám 6, že by to nebyl pavouk, ale brouk ? a proč tu dělá pavučinu ?? ;D ;D

Je to divné, ale ani v naší Futuroňácké knihovně není zmínka o šestinohých pavoucích. Ještě jsem se podíval do pozemské známé wiki. Sice jsem to neštudoval celé, ale i zde jsem zatím nedočetl nic jiného než, že se u pavouků uvádí 4 páry a u brouků 3 páry. Asi se bude muset udělat výprava Futuronů k vám M-tronům, abychom zmonitorovali nové druhy živočichů.

To rozhodně by se měl rod Futuronů udělat výpravu k rodu Mtronu, kvůli novým hi-technology a stavbě nové základny pro další výstavu ;D Hlavně zprovoznit monorail systém to je cíl mise. Pavouk měl šest nožiček sám jsem je trhal >:D >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Dlouho jste o nás neslyšeli, proč? Naše slunce ve sluneční soustavě doznalo jistých změn a spěje k zániku. Jsme nuceni rozebrat naší základnu, vystavět transportní lodě a přesunout se jinam do jiné sluneční soustavy kde najdem bezpečí a klid na stavbu a výzkum technologii. Zatím mobilizujeme náš počet není  velký a proto žádáme o pomoc všech Mtronu co jsou někde poblíž.

Aktuální stav jednotek MTron - 104  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

MTS 77 - transportní loď Mronské flotily

loď je ještě ve výstavbě je hotová hrubá stavba lodi, dozná ještě dosti změn, aby byla schopná letu. Délka lodi je cca 80 studu šíře bude něco kolem 50 studů, výška se upraví až na základě dostavění podvozku lodě. MTS 77 má zatím namontované 2 obranně věže s kanony, posádku bude tvořit 15 jednotek. Doba je zlá a slunce už pomalu, ale jistě spěje k záhubě, proto i fotografie mají rozostřené rysy. Transportní prostor je zhruba 50 studu délky a 10 studů šířky pro co možná největší uskladnění Mtronských kontejnerů, kterých na přepravu máme zhruba 40 kusů. Za týden bych rád začal nakládat první stavební materiál a převážet na nové souřadnice pro stavbu již 3 generace základny a domova Mtronu.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

MwK

Hmm všetci Mtroni v jednej lodi...to je dobrý čas na útok! >:D

Inak veľmi sa mi to páči. ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Togaran

Oho! Tady se to začlo zase hýbat  :) Těším se jak to bude pokračovat.

Loď na mě působí trošku "základnovitě" ale to bude asi zvykem  ;D Když jsem si jí pozorněji prohlédli tak tvar vypadá velice atraktivně a třeba ten můstek je perfektní. Doufám že se pochlubíš fotkami z interiéru a tím nákladní prostorem :) vejdou se tam všichni MTroni?
A co jsou ty malé kabinky na křídlech (nenašel jsem vhodnější slovo, snad víte co myslím)?
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Ravenhorn

Mtron's back.

Pěkné, taky se těším na nákládní zboží a Mtronů a pak jak odlétá.  ;D
Castle, Pirates a Star Wars.

Mtron

Citace od: Togaran kdy 25.03.2009, 15:41:12
Oho! Tady se to začlo zase hýbat  :) Těším se jak to bude pokračovat.

Loď na mě působí trošku "základnovitě" ale to bude asi zvykem  ;D Když jsem si jí pozorněji prohlédli tak tvar vypadá velice atraktivně a třeba ten můstek je perfektní. Doufám že se pochlubíš fotkami z interiéru a tím nákladní prostorem :) vejdou se tam všichni MTroni?
A co jsou ty malé kabinky na křídlech (nenašel jsem vhodnější slovo, snad víte co myslím)?

Loď má ve vybavě hyperspace motory což jsou ty dole potom 4 pomocné motory a to co je na křídlech dole jsou podsvětelné motory, které slouží při brzděni skoku z hyper prostorového okna. Jenom chci předeslat, že nebudeme zranitelní ve vesmíru, loď disponuje štítovým generátorem. Došlo k rozebrání skoro všech pozemních jednotek a tanku, všech vzdušných sil mimo 15 kusů pulsar changeru 6811 set kteří budou po 4 kusech převáženy do nového světa. Mám je vyskládané v řadě a vypadá to fakt cool, foto pošlu zítra. Jakmile  prozkoumáme asteroid na kterém jsme objevili dost krystalu , který používáme jako základní energetickou surovinu, začneme stavět těžební věž, sklady a ubytovny pro první jednotky.

vím že to vypadá jako krabicoid ta loď, ale máme jednoduchou architekturu. Nejsme zastánci složitých strojů a staveb, ale účelových věcí. Stavíme a vyrábíme jednotky a budovy s ohledem na množství surovin a materiálu a s tím, že v době nejistoty a hrozby válek je potřeby velké množství jednotek s co možná nejkratší dobou výroby.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

takhle to vypadá když se sejde 15 nádherných strojů setu 6811 - pulsat changer jsou připraveny k naložení na MTS 77
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

nesquick

Tak to jsem zvědavý , jak nacpeš do té lodi "MEGA BEJKA"  ;D

peter

Citace od: nesquick kdy 27.03.2009, 07:17:53
Tak to jsem zvědavý , jak nacpeš do té lodi "MEGA BEJKA"  ;D

Nenacpe, příště lépe čti ::)

Citace od: Mtron kdy 25.03.2009, 17:23:25
Došlo k rozebrání skoro všech pozemních jednotek a tanku, všech vzdušných sil mimo 15 kusů pulsar changeru 6811 set kteří budou po 4 kusech převáženy do nového světa. Mám je vyskládané v řadě a vypadá to fakt cool, foto pošlu zítra.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Mtron

Citace od: nesquick kdy 27.03.2009, 07:17:53
Tak to jsem zvědavý , jak nacpeš do té lodi "MEGA BEJKA"  ;D
nacpu stejně jako základnu mám nafukovací loď  ::) možná je lépe méně psát a více číst, už jenom kvůli spamu a bodu za příspěvek.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

NEWS

Mtron Universal Transporter

Vzhledem k náročnosti přepravy materiálu na stavbu nové základny, byl rod Mtronu nucen vyvinout nové universální transportní vozidlo s maximální nosností a rychlou výrobou dalších kusů. Představujeme Vám základní verzi Mtronského pozemního transportéru na přepravu kontejneru či zbraňových systémů.

Technické parametry:

Jedná se o čtyřnápravové vozidlo s pohonem všech kol
Osádku transportéru tvoří pouze jedna jednotka
Vozidlo má na zádi svůj vlastní štítový generátor
Kabina je hermeticky uzavřena, transportér se dá použít na všech planetách či asteroidech
Transportér uveze dva kontejnery, byl sestaven ze staré verze i odpalovač balistických střel

HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

MwK

Aký zlatý oldschool... ;D
Ale pripadá mi to skôr ako nejaké autíčko na zbieranie surovín, trebars z Red alert alebo Starcraftu. :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Mtron

Citace od: MwK kdy 08.07.2009, 16:23:38
Aký zlatý oldschool... ;D
Ale pripadá mi to skôr ako nejaké autíčko na zbieranie surovín, trebars z Red alert alebo Starcraftu. :)

Možná ti to připomíná Red Alert, ale já nic nikde nekopíruji, stavěl jsem to podle své představy.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

MwK

Citace od: Mtron kdy 08.07.2009, 20:29:45Možná ti to připomíná Red Alert, ale já nic nikde nekopíruji, stavěl jsem to podle své představy.
To som ani nikdy nechcel tvrdiť, je mi to úplne jasné... ;)
Iba som podotkol že tvarom by to mohlo mať lepšie využitie, napríklad ten zber, to bolo celé, nechcel som ťa uraziť...
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Mtron

Citace od: MwK kdy 08.07.2009, 21:49:44
Citace od: Mtron kdy 08.07.2009, 20:29:45Možná ti to připomíná Red Alert, ale já nic nikde nekopíruji, stavěl jsem to podle své představy.
To som ani nikdy nechcel tvrdiť, je mi to úplne jasné... ;)
Iba som podotkol že tvarom by to mohlo mať lepšie využitie, napríklad ten zber, to bolo celé, nechcel som ťa uraziť...
to si mě neurazil, ano vypadá to skoro jako harwester, taky jsem o tom uvažoval a ještě uvažuji na sběr krystalu, říkam, že ten stroj má velky potenciál  ;D ještě o něm uslyšíme  ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Icewalker

Pěkné, opravdu pěkné vozidlo. Jsem celý nedočkavý, kdy se začně nová základna rýsovat. Už mají architekti jasno, zda bude opět celá do červena, nebo více popustí uzdu své fantazii?
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Mtron

Citace od: Icewalker kdy 09.07.2009, 22:49:15
Pěkné, opravdu pěkné vozidlo. Jsem celý nedočkavý, kdy se začně nová základna rýsovat. Už mají architekti jasno, zda bude opět celá do červena, nebo více popustí uzdu své fantazii?

Ona už je narýsovaná  ;D a dokonce už se staví  ;D Mtroni mají v barvách rodu převážně červenou, samozřejmě že se už architekti snaží stavět lepší a designově povedenější díla něž krabicojd, ale základna je bojové zařízení a tady se hlavně koukáme na bezpečí jednotek a na výdrž komplexu.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Jak již zde bylo předesláno Mtronský rod započal stavbu třetí generace vesmírné základny. Nejprve jsem nechtěl žádné fotky pouštět do éteru, kvůli blacktronským psům, kteří nás neustále hledají a systematicky vyvražďují náš rod, ale vzhledem množství stavebního materiálu potřebného pro stavbu základny si dovolím lehkou ochutnávku z rozestavěné stavby. Jedná se o hlavní velitelství Mtronu s výkonným štítovým generátorem. Jak je patrno z obrázku tak Mtronská zásobovací loď přiváží jednotky, stroje a materiál od obchodníků ze vzdálených koutů galaxií. Je to rozestavěná část a rozvržená, teď na ní začneme ladit plášť a vnitřní prostory a vybavení. Budovy jsou spojeny přes koridor systém a jako dopravní infrastrukturu bude použit i monorail. práce jsou v plném proudu. Nenechte se zmást nepřítomností vojenských jednotek, jsou o kousek dál připraveni bránit čest a hrdost rodu Mtron.

Mtron OUT

p.s. omluvte zhoršenou kvalitu fotek, je to kvůli maskování  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Icewalker

Hm hm... zajímavá stavba. Jen mě nesedí to použití blacktronského loga na průzorech do budovy. Že by kvůli krytí? ;D
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

peter

Citace od: Icewalker kdy 24.08.2009, 20:14:40
Hm hm... zajímavá stavba. Jen mě nesedí to použití blacktronského loga na průzorech do budovy. Že by kvůli krytí? ;D

Předpokládám, že M-tronští myči oken, tyto loga při nejbližší příležitosti odstraní. Stejně bylo učiněno i u ostatních skel.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.