(vlastní) Royal Castle

Založil Marťan, 21.07.2006, 11:47:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Marťan

Citace od: peter kdy 22.07.2006, 10:25:08
Citace od: Marťan kdy 21.07.2006, 14:33:18very low brick....chybí lego... :-\

Nechápu ??? Tady si stěžuješ, že nemáš dílky a přitom zde prodáváš set 6036. Tomu opravdu nerozumím ???

No to sice prodávám, ale mám ji dvakrát a musím se zbavit přebytečných setů, protože mi lego poslední dobou sežralo hodně peněz....
nějaké dílky mám, ale to jsou základní dílky a spíše bych potřeboval sehnat nějaké speciální, no uvidím co se s tím dá dělat....něco zkusím ještě k tomu hradu dotvořit....teď pracuju na lodičkách a pozemní obraně...



Marťan

Citace od: Llevelyn kdy 22.07.2006, 12:07:04
Vikingskej pididrak je skladnej..hlavu můžeš leckde prostrčit.. >:D


mám normal draka (černého) tak asi použiju toho, jinak pod tím molem je dost málo místa, tam by se vešla možná jenom ta chobotnice.... ???

tazzy

Citace od: Marťan kdy 22.07.2006, 15:43:24
Citace od: Llevelyn kdy 22.07.2006, 12:07:04
Vikingskej pididrak je skladnej..hlavu můžeš leckde prostrčit.. >:D


mám normal draka (černého) tak asi použiju toho, jinak pod tím molem je dost málo místa, tam by se vešla možná jenom ta chobotnice.... ???


Vždyť říkám, prodluž molo (tím zvětši jeskyni) nebo nějak zmenši monstrum (ve vikinzích se nevyznám, tak nevím jestli se dá nějak zmenšit) anebo použij toho Llevelina dráčka

Marťan

Citace od: tazzy kdy 22.07.2006, 17:18:20
Citace od: Marťan kdy 22.07.2006, 15:43:24
Citace od: Llevelyn kdy 22.07.2006, 12:07:04
Vikingskej pididrak je skladnej..hlavu můžeš leckde prostrčit.. >:D


mám normal draka (černého) tak asi použiju toho, jinak pod tím molem je dost málo místa, tam by se vešla možná jenom ta chobotnice.... ???


Vždyť říkám, prodluž molo (tím zvětši jeskyni) nebo nějak zmenši monstrum (ve vikinzích se nevyznám, tak nevím jestli se dá nějak zmenšit) anebo použij toho Llevelina dráčka


Jo aha, už chápu, jo zkusím to udělat, uvidím co z toho vznikne.... :)

Marťan

#34
Slibovaná ukázka Royal lodí...které kotví v přístavu u hradu....jdu teď konečně předělat ten přístav...
Jinak (vlastní) Royal loď - na to jsem založil jiné téma....tak prosím případné komentáře o této lodi směřujte tam..  ;)