vlastní vesmírná loď: space angel I.

Založil Skyrider, 25.08.2015, 09:40:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Skyrider

Ahoj

napadlo mě postavit vesmírnou loď, která měří cca 70x32cm.dělám jí do Brna, ještě není hotová,protožě zatím nejsou kostky.,ale doufám že se bude líbit.omlouvám se za špatnou kvalitu fotek.

Skyrider

Nevím , jestli to jde vidět, ale přední sklo  je řezané.kvůli tomu, že tam nezapadalo.

peter

Citace od: elerond kdy 31.08.2015, 11:39:02Nevím , jestli to jde vidět, ale přední sklo  je řezané.kvůli tomu, že tam nezapadalo.

Nevím jestli to je věc, na kterou je dobré upozorňovat. Podle fotek je model v hodně ranném stádiu. Nebylo proto lepší model nejprve upravit tak, aby takovýto zásah nebyl nutný? ::)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Atom

Eleronde, udělej na své loďi upgrade. Máš tam zelenou, červenou, žlutou, oranžovou a zelenou barvu, která tam podle mě nepatří. Chápu že jsou kostky občas drahé.
Takže koukej vytunit svou loď  ;), udělej tam třeba nějaké další kabinky a na křídla dát nějaké pistole  >:D

Sihaja

Já jsem moc zvědavá na plášť!
A doufám, že v ní budou nějaký mimozemšťani. Ty se vždycky hodí a je jich plno fakt hezkých.

Můj oblíbený je tenhle:


Skyrider

Citace od: peter kdy 31.08.2015, 12:32:00
Citace od: elerond kdy 31.08.2015, 11:39:02Nevím , jestli to jde vidět, ale přední sklo  je řezané.kvůli tomu, že tam nezapadalo.

Nevím jestli to je věc, na kterou je dobré upozorňovat. Podle fotek je model v hodně ranném stádiu. Nebylo proto lepší model nejprve upravit tak, aby takovýto zásah nebyl nutný? ::)

zkoušel jsem to, ale nešlo to.