Modulární space base

Založil znouzectnost, 18.12.2014, 23:03:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

znouzectnost

I když je zde pes více než mrtvej, zkusím ho trochu vyhrabat...
Připravuju na výstavy modulární základnu.
Propojení je klasickým stykovacím uzlem a rozměr základny by měl být 32 x 32 i když ho sám nedodržuju přesně.
Zatím je postavený hlavní stykovací uzel (CS), Řídící centrum (CS) a základ pro SP1 oddíl.
Až dorazí lugbulk plánuju postavit ještě alespoň M:Tronskou část a část pro Blacktrony (asi 1...)

a tady je první ochutnávka

kilhor


Mtron

á pejsku náš co děláš, vypadá to, že SPACE zase ožívá. Alespoň u někoho. U nás stále mrtvo.

co k tomu říct. Jdeš správným směrem. Ovšem otázkou je  zda nestavět čistokrevné CS. Myslím si osobně, že ti sedne nejvíce. Modulárnost základen je prostě super. Těším se na další pokračování, třeba mě to nakopne ke stavbě Mtronské lepší základny. Jinak to vypadá zajímavě. Možná by si mohl postavit vězení pro Blaktronský psy :D je jich tu plno.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

Myslím si, že když není nikde v dohledu TVOJE ZÁKLADNA tak tam maličký kousek M:Tronského území chce mít. Moc se těším až budu stavět základnu M:Tronům, nedělal jsem to 20 let.
A postavit SP1 základnu jsem chtěl ještě v létě, ale nepřežila pád základny z Lipna při úklidu, tak musím stavět znovu. Vězení pro ty (mrtvé) psy tam plánuju,neboj  ;)

Togaran

Jestli to chápu správně, Lipno bylo pro tvou základnu zkázou a začínáš od baseplate?

Zahájení vypadá dobře, líbí se mi to. A pokud máš v plánu dělat i moduly jiných rodů, jsem jen pro  :)

Ještě jsem pro aby to stálo na nějakém zajímavém terénu, využít třeba baseplaty s kráterama nebo i postavit nějakou skálu a koridor by mohl vést do ní, pod zem... jenom sypu nápady :) Těším se na další růst
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

znouzectnost

#5
Velká základna lehla popelem do poslední kostky (zbyl jen radar)
Malá s přistávací dráhou přežila a předělal jsem ji jako součást základny.
Jenže teď tu má přednost DUPLO

Další rod je ve stavbě... SP1 už mám tak ze 40% hotovou...

Koridor pod zem?... to žere kostky jako šílené... teď jsem zjistil jak mám málo bricků  :'(
Zatím jsem to ještě ani nepoložil na baseplate... no přidám pár fotek ať se tu něco děje.
Když to tu všichni tak flákáme!

Mtron

Ten radar nebo chlazení nesedí k té modré barvě. Jinak, ale pokračuj, aspoň se tu něco děje.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

#7
Ten radar je jediné co zbylo z velké základny z Lipna, zbytek byl rozebrán... tak jsem ho tam nechal ze sentimentu nezměněný.
Trochu jsem doplnil různé vybavení a pozměnil vzhled.

Space police jsou teď tak ze 70% hotové.

Teď dostavuju další část základny...
Je inspirovaná http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=1693237
Jen tam M:Troni opravujou exosuit  ;)
Na fotky si ještě chvilku počkejte

Togaran

Obrázek řekne víc než tisíc slov  8)
jaké všechny rody tam chystáš? Máš nějaký nákres, nebo to vymýšlíš v průběhu?
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

znouzectnost

Když já tak nerad fotím... třeba přesvědčím večer ženu  ;)

Aktuálně jsou rozestavěné nebo hotové
2x M:Tron
2x CS
1x SP1

stavím bez plánu a tak nevím co ještě vznikne.
Docházejí mi černé bricky tak uvidíme co ještě postavím  >:D

Přidá se někdo s modulem pro Lipno?

papluh

Sú nejaké podmienky/pravidlá ?

znouzectnost

Pravidla jsou minimální.
Podlaha stykovacího uzlu je ve výšce 10 bricků (stavím na supportech z lugbulku) a spojovací technics bricky jsou umístěny na 2 bricky nad podlahu viz. fotka.
Pod základnou bude šedá baseplate.
Terén zatím není plánován, když bude zájem dá se řešit.

Thrawn

Já bych se asi přidal, mám víceméně plán udělat vězení s přistávací plochou pro transporty pro letošek, stará base je komplet zbouraná.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

Supr, takže Blacktron II nechávám na tobě.
Už máš představu o rozměrech?

Thrawn

Tys měl v plánu jej dělat?
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

Když by zbyl čas a kostky jo...
Ale teď není ani jedno a hlavně chci konečně postavit pořádnou blacktron I základnu (modul).
Mám jen předělávku nevydané šedivé základny z červenými skly do B I je to hezké, ale modulární to není.
Fotku jsem asi neposlal, co?

Na tu krásnou BI základnu z Lipna 2013, kterou někdo dost nešetrně odstrčil nahoru na poličku na tu mít asi nikdy mít nebudu.
Omlouvám se autorovi, že nevím kdo to byl (Daniel?)

Thrawn

Tak jestli chceš, tak něco postavím. Jakou cca velikost? Asi bych postavil vězení, pokud to nemá v plánu někdo jiný? Pokud ano, tak ať to sem napíše a já si vymyslím něco jiného.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

Někdo jiný?
Ve space?

lol
MTron to fláká, Togaran taky trochu a kdo jiný něco buduje?
Postav co chceš, jen ať se to dá připojit  :D

Togaran

jojo, se mnou je to špatný :( ještě jsem ani nerozdělal leviathana, takže tenhle rok pravděpodobně nic mít nebudu :( nebo možná toho leviathana ještě  ;D

Ale pravidelně to tady sledujua těším se s čím přijdete :) třeba se nakonec vrhnu taky na nějakej modul
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

Já se na Lipno nepřipojím, i když tuhle myšlenku moduláru SPACE už jsem tu nahodil. Držím ti palec. Sleduji to a připravuji menší základnu pro Kladno a Prahu. Teď jsem předělával pracovnu a přidával police  tak, aby se mi tam vesla celá základna a ještě něco navíc.

Tak makej posílej průběžné info. Hodně zdaru.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

germik

Tenhle nápad se mi hodně líbí (už když jsem to poprvé zahlíd v AFOL komixu) - mám pár nápadů které bych rád zkusil ztvárnit (2 nebo 3 moduly), otázka je jestli to do Lipna stihnu... Je to nějak tematicky omezené? (jakože rody), žertíky nebo něco řekněme míň vážného povoleno? (památník brick 2x4 atd...)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

znouzectnost

To Germik:
Je povolené všechno...
Preferoval bych "klasické rody" do roku 1997.
Fórky bych omezil na "space" ;) Takže památník kostce 2x4 je ok (jestli chceš mám doma zlatou 2x4)

Ale ještě jednou je povoleno vše

To Mtron:
Závidím ti pracovnu kam se vejde celá tvá základna...
Zoufale bojuji s místem a nechce se mi stavět když se to nikam nevejde   :(
S tím, že se Lipna nezúčasníš jsem počítal i když je to velká škoda

To Togaran:
Jeden modul postav 32x32 do Lipna stihneš, věřím ti  >:D

germik

Citace od: znouzectnost kdy 03.03.2015, 08:29:55
To Germik:
Je povolené všechno...
Preferoval bych "klasické rody" do roku 1997.
Fórky bych omezil na "space" ;) Takže památník kostce 2x4 je ok (jestli chceš mám doma zlatou 2x4)

Ale ještě jednou je povoleno vše


Ok, do tohohle by se to vejít mělo, teď už jen ten čas a kostky ;D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Mtron

Já nebojuji s místem, ale sám se sebou. Nemám energii na další stavby, trošku jsem vyhořel a dost poslední dobou si říkám proč si neodpočinout od výstav. Přeci jenom mám stále to samé. Nic nového z mého nevypadne. Ne, že by nebylo dost času  na stavby, ale přijde mi to teď jako povinnost což je hloupost ... nemám tu radost ze stavění jako před Lipnem. Hodně výstav, hodně očekávání. Třeba jarní paprsky slunce z Mtronie nabijí rezervy a budu mít chuť něco malého postavit.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

germik

Pár dalších otázeček:
Stykovací chodby mají být předpokládám ve středu 32st. strany, že?
Je jedno na kolika stranách budou chodby? Tzn. že bude modul přístupný jen z jedné strany, z ostatních bude jen prázdno?
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

znouzectnost

Stykovací chodby jsou ve středu, ale moje základna se dá posunout, takže to není nutné. Pokud budeš mít modul jen z jedné strany (neprůchozí) tak to vždycky nějak doladíme.

germik

Ta podlaha je fakt 10 bricků nad baseplate? Já vidím 2 br. základy,  support 5 br. a pak asi ještě dohromady 2 br. po podlahu ???
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

znouzectnost

#27
No vidíš, ale supporty z lugbulku jsou vyšší tak jsem to musel předělat (a nikdo to nepřefotil)  ;)
Takže opravdu 10 bricků na výšku.

znouzectnost

Kdo všechno se zúčastní za space Lipna 2015?
Počítám, že Germik, Thrawn a že Togaran taky něco udělá  ;)
Prosím potvrďte i s odhadem zabraného prostoru!
Co papluh, přidá se?

papluh

uff, ešte nemám dokončenú stavbu pre projekt "susedov".
Rád by som, ale nechcem sľubovať...