Maersk ship

Založil peter, 02.03.2005, 18:32:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peter

Tak teď je v reedici na S@H za 80€.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32

pro ktere staty? Vsechny?

peter

Citace od: Colonel32 kdy 02.03.2005, 18:42:35
pro ktere staty? Vsechny?

Se jukni, já se koukal jen na Německý, jelikož je k nám nejblíž a také tam občas zajede naše "kamarádka" ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32

zda se, ze do USA ho nenabizej...

KLF

Toto mi je dost zahada ! Bolo predsa povedane, ze vyrobia len 14000 kusov, ze viac farebnych paliet nemaju ! A teraz toto ?! Alebo su to nejake nevypredane zasoby z tych 14000, co mali ist sponzorom a zvysili ?
Vie sa nieco okolo toho ? Jindroush ?
Terminated.

Jindroush

Žádná záhada, prej přišel pan Maersk, položil na stůl cash a řekl, že chce ještě.

Na Lugnetu/1000Steine z toho bylo hrozný haló, protože ti, co si to koupili jako tzv. 'sběratelský kousek' prý byli okradeni tím, že to LEGO vydalo znovu.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Colonel32

To by me zajimalo, kdy prijde pan Jindrousch, rekne ja chci tohle, tohle, tohle....

chadzi

he tak to nas*re, koupit to za takovy prachy a pak reedice :)

Colonel32

kolik vlastne stala puvodne?

KLF

Ja ked som ju kupoval z S@H Austria, tak tam stala 80 EUR.

Inak skoda ze pan Maersk neprisiel do LEGA a neudrel pastou po stole a nepovedal, ze chce reedicie aj starsich Maersk setov. Tomu by som sa VEEEEELMI potesil (na rozdiel od majitelov originalov) a panovi Maerskovi by som bol vrele vdacny.
Terminated.

Colonel32

at pan maersk klidne zaplati reedici kompletniho rocinku 1989, ja bych se nezlobil ;-)

ale udelat reedici Maerks nakladaku s kontejnerama z roku 1995...  ;D

Mates

Citace od: Colonel32 kdy 07.03.2005, 12:45:52
at pan maersk klidne zaplati reedici kompletniho rocinku 1989, ja bych se nezlobil ;-)

ale udelat reedici Maerks nakladaku s kontejnerama z roku 1995... ;D

Ty kamióny jsou opravdu moc hezké, taky bych se sám ukecal o zlobení nemůže být ani řeč ...  :D

peter

Určitě tuto loď všichni dobře znáte, ale i tak se zde můžete podívat na menší galerii jejích fotek ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.