Menší sbírka havlik.jakub666

Založil havlik.jakub666, 10.05.2013, 14:30:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

havlik.jakub666

Nedá mi to a taky sem musí přidat svou sbírku. (Omluvte, že nejsou fotky, ale většina je teď nesložená, a nvícj mám rozbitý foťák)

Nejdřive Lego do r. 2000
LEGO forever

otaznik

Hm, takhle je to jen seznam (ten stačí v excelu), to chce vlastní fotky.

havlik.jakub666

Citace od: otaznik kdy 10.05.2013, 14:58:50
Hm, takhle je to jen seznam (ten stačí v excelu), to chce vlastní fotky.
Já vím, až budu mít opravený foťák a všechno postavený, budou fotky.
LEGO forever

peter

Když se nejedná o vlastní fotky, nebylo by možné obrázky jen odkazovat odněkud z internetu. Takto zde zbytečně zabírají prostor pro naše vlastní obrázky. ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

havlik.jakub666

Citace od: peter kdy 11.05.2013, 12:21:11
Když se nejedná o vlastní fotky, nebylo by možné obrázky jen odkazovat odněkud z internetu. Takto zde zbytečně zabírají prostor pro naše vlastní obrázky. ;)
Snažil jsem se vložit odkaz na mojí sbírku na bricksetu, ale komukoliv kromě mě by to psalo ať se přihlásí.
LEGO forever

otaznik

Tak udělej odkazy třeba na brickset, lugnet, bricklink nebo něco jiného. Nahrávání oficiálních obrázků, kterých je všude plno, je opravdu zbytečné.

havlik.jakub666

Konečně se mi povedlo zveřejnit svou sbírku na bricksetu, takže nebudu zabírat místo:
http://www.brickset.com/search/?OwnedBy=havlik.jakub666
LEGO forever

peter

No vidíš, velmi pěkné. Velmi oceňuji, že jsi se neurazil, jako tomu zde dost často bývá, ale udělal jednak něco pro sebe, ale též pro fórum. Kéž by si z tebe vzali poučení i další.

Jinak sbírka je to velmi zajímavá a spíše zaměřená na malé sety. Musím přiznat, že spoustu z nich jsem do teď neznal.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

havlik.jakub666

Děkuji za pochvalu. Na malé sety je zaměřena z jednoho prostého důvodu - finance (proto tolik Bioniclů - většina do 350,- Kč)
LEGO forever

otaznik

Citace od: havlik.jakub666 kdy 11.05.2013, 15:58:31
Konečně se mi povedlo zveřejnit svou sbírku na bricksetu, takže nebudu zabírat místo:
http://www.brickset.com/search/?OwnedBy=havlik.jakub666

Super! Dobrá práce!

havlik.jakub666

LEGO forever