Diskuse k Lipno soutěži

Založil grohl, 31.03.2013, 18:13:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

grohl


DarkDrago

Tak nejsi jediný, kdo se těší na nějakou cenu a i já asi nebudu mít možnost osobního přebrání ceny. Už mám s kámošem domluvené, že by ji vyzvedl (když tedy bude) a pak mi ji někdy předal.
Možná bych ti měl říct ať si před dotazem přečteš kompletní vlákno (už kolikrát na to ukazovali jiní v jiných příspěvcích).
Peki se právě udivoval nad "množstvím" soutěžících, když soutěž není přímo vázána k Lipnu a přebírání ceny osobně...
Dračí páni s mocí ohně...

peki

#32
Citace od: peki kdy 18.04.2013, 19:50:28
Zde mohou soutěžit i ti co se na Lipno nedostanou - tedy všichni.

Chtěl jsem tím říci, že jim bude dopravena i případná cena  ;D  Jsem rád že postupně stoupá počet přihlášených modelů, nyní jsme na 8. Věřím že do 15.5 se ještě pár odvážlivců najde  >:D

peki

#33
Citace od: grohl kdy 31.03.2013, 18:13:34


2) Start 1.4. 2013, konec 15.5. 2013 o půlnoci.


Pomalu se blíží konec, přihlašování soutěžních modelů. Soutěžit mohou úplně všichni, tedy i ti co na Lipno nepojedou  ;)

otaznik

Citace od: Systematik kdy 10.05.2013, 11:17:22
Set 70003 Eris Eagle Interceptor
byl pro potřeby United Space Corporation přestavěn na Supersonic Mail Runner - i když jsou satelitní řešení na Krystu celkem komplexní, přece jen je někdy třeba některé zásilky doručit osobně nebo rychleji než obvykle a proto proběhla tato přestavba.



To je bezva, že do nových setů dávají Futurony!

Systematik

#35
Citace od: otaznik kdy 10.05.2013, 15:01:36
To je bezva, že do nových setů dávají Futurony!
Tohle je Space Police I., byl nejvíc po ruce, snad to nevadí...

Edit: V nedělu to nafotím správně, protože SPI pilot je proti pravidlům.

DarkDrago

Neřekl bych, že je to pro pravidlům, když uvedeš, že to není originální postavička a navíc přidáš několik fotek tak jak to má být. Taky nezapomeň dodat ty tři originál figurky.
P.S. Ještě někdo postavte 10230 ať je to kompletní  ;D
Dračí páni s mocí ohně...

grohl

Tady je minifig přímou součástí modelu.

blindmelon

#38
Možná, že ten Oříškoplán není úplně nejkrásnější model, ale za ten příběhl, palec nahoru. Nedávno jsem pro maminku tenhle setík pořídil (má ráda vše "plyšové", veverky nevyjímaje), samozřejmě jsem ho postavil já, tak asi i naší veverce přestavím domeček na vesmírný koráb. Ale jen jestli bude buildinst? ;D ;D

otaznik: Takovéhle příspěvky patří sem - do sekce LIPNO SOUTĚŽ pouze soutěžní modely!
Hezký den, Blindmelon

Petronel

Než Grohl vyhlásí nějaké výsledky, mohli bychom si říct kdo je koho favorit a komu se co líbí.  ;D
Samozřejmě by bylo asi trapné mluvit o svém díle. No i když ta má želva... no, no nic.  ;D

Mně se moc líbí ten pejsek od Tomika a i když nejsem fanoušek techniku, tak i ten žralok.
Ale předělávka Horizon Expressu taky není špatná.  ;)

DarkDrago

Řekl bych, že co se týče Technic, tak zastoupení dost mizerné na to že tady je na zaměřeno tolik kostkařů.
I když ze soutěže vyřadím svoje modely, tak rozhodování je stále těžké.
Některé výtvory se mi zdají jak z dětské kategorie (bude to tím, že jsou sety pro nejmladší), jiné trochu nedotažené dokonce a jiné jsou jen předělávkou ve své kategorii jako kůň => slon místo něčeho jako auto => zvíře.
Nicméně moje typi jsou:
Měch s tím Perrym, i když jsem doufal, že něco bude ze zbytku.
Tomik se svým roztomilým vrtulníčkem.
Systematik, pokud budu mít štěstí/smůlu a vyhraju zrovna tu stavebnici už vím o co se pokusit  ;D
Dračí páni s mocí ohně...

grohl

Já už jsem modely obodoval, ale ještě mě napadlo, požádat jednoho LEGO designéra a jednoho nestavitele (který nebude hodnotit stavební techniky). Tak uvidíme, jak to výsledky zamíchá.

VocucBat


Foton

#43
Mě osobně se líbí hlavně ty modely typu auto =>  zvíře. Stavební techniky zatím úplně ocenit nedokážu.
Takže u mě boduje žralok a veverka.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Tomik

Za sebe musím říct, že mě asi nejvíce pobavila veverka, co si postavila vlastního X-winga. Potom mě také zaujala Měchova kára.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

peki

Mohou ti co jedou na Lipno vzít nodel s sebou? Na Lipně nakonec dojde i k předání cen. Díky

Petronel

#46
Soutěžní modely? Asi jo. Moje želva by se dobře hodila někam k tomu jezevčíkovi od Tomíka.  ;)

A pokud by měl někdo více těch friends setů s veverkou (http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=41264.msg188439#msg188439) mohl bych postavit všechny ty zajímavější ptákovinky ze soutěže.  >:D

Měch

Můj model bude jezdit na Technic dni. Pořád si myslím, že je druhý nejlepší 8) - hned po pekiho vlaku (přestože skončil poslední).
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

peki

Citace od: malý Měch kdy 23.05.2013, 18:08:05
Můj model bude jezdit na Technic dni. Pořád si myslím, že je druhý nejlepší 8) - hned po pekiho vlaku (přestože skončil poslední).
Já svůj také vezmu  ;)   

Tomik

Já plánuju také vzít své soutěžní modely na Lipno. Žralok s vrtulníkem budou vystaveni ve vitrínách po celou dobu výstavy a jediný jezevčík se nezúčastní, protože z něj budu mít poskládaného králíka (slíbil jsem to manažerce Lipno pointu). Kdyby někdo měl zájem a vlastnil set 31004, tak může jezevčíka poskládat podle návodu na buildinstu a vzít ho s sebou.

Citace od: Petronel kdy 23.05.2013, 18:01:58
Soutěžní modely? Asi jo. Moje želva by se dobře hodila někam k tomu jezevčíkovi od Tomíka.  ;)

Určitě jí vem a přidáme jí k mé zvířecí expozici.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

peter

Citace od: peki kdy 23.05.2013, 16:41:34Mohou ti co jedou na Lipno vzít nodel s sebou? Na Lipně nakonec dojde i k předání cen. Díky

Bětka doletí ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.