(Vlastní) I Blacktroni mají své dny

Založil Replix, 17.01.2013, 16:18:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Replix



Ambulanci Blacktronů bych chtěl určitě zdokonalit. Avšak musím si pořídit více dílků.





Omlouvám se za velikost obrázků, snad to nikoho nebude pohoršovat. Tak takhle si u mě doma hraju:)

Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Mtron

Vítej v klubu SPACE nadšenců. Ještě, že neřežeš Mtrona  ;D Jak je vidno rozrůstá se počet Blektronských psů. No nevadí. Pár Blektronů bez velení a základny hravě zvládneme.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Replix

Špatně jsem to nafotil. Můj Milý Blacktroňák jménem podpraporčík Třeštidlo chytil, při pojídání modifikované čočky, nějakého parazita. MuDr. Mazal se jej právě chystal odstranit. No a samozřejmě trochu morbidity je ten snake bar a okénko s výdejem odpoledního menu ;D Operační sál prosím extra moc nekritizovat, lepší kostky nemám:)
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Fox_25

Myslím že je to povedené, mě by třeba nenapadlo stavět takovéto téma. Op. sál nebudu kritizovat, ale tu klávesnici jsi mohl dát správným směrem.

Mtron

Zato zde schází stavitelé ICE Planet, já to nevytrhnu a díky málo zkušenostem mé stavby zatím nejsou tak dobré jak bych chtěl, alespoň se lepším. Na druhou stranu alespoň mi nikdo v českých BL obchodech neskupuje figy a trans neon orange díly.

Mtron

Jednoznačně klávesnice je obráceně, to je jistě protože jsou Blektroni zpáteční  ;D.
Myslím, že rod ICE Planet zastupuje i Systematik.

Nedostatek kostek není důležitý, nápad a zpracování případně vtip je to co dělá stavbu, dílko krásné. Z málo dílků tu mnoho afolů umí vytvořit krásné scenérie či modely.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

SpCasPi000

Nebojte sa, Od Futuronu po Spyrius zastupujem všetko kompletne, takže nikto v tom nie sám  ;)

Systematik

Citace od: Fox_25 kdy 18.01.2013, 00:43:51
Zato zde schází stavitelé ICE Planet, já to nevytrhnu a díky málo zkušenostem mé stavby zatím nejsou tak dobré jak bych chtěl, alespoň se lepším. Na druhou stranu alespoň mi nikdo v českých BL obchodech neskupuje figy a trans neon orange díly.
Prozatím... za měsíc-dva už snad zas budu mít nějaké volné fondy...  8)

Citace od: Mtron kdy 18.01.2013, 07:48:08
...Myslím, že rod ICE Planet zastupuje i Systematik...
No hlavně Ice, ale v USC pracují i někteří Blacktroni (I.-IV.),
Space Police, UFO, Insectoids, Futuroni i Classic Astronauti, CMF Spacemani a roboti...  ;D

Raistlin M

Citace od: SpCasPi000 kdy 18.01.2013, 08:13:25
Nebojte sa, Od Futuronu po Spyrius zastupujem všetko kompletne, takže nikto v tom nie sám  ;)
Dělá tu někdo Space Police I ? Nebo alespoň SP II? To by samozřejmě byl konec nějakým půtkám.

Replix

#8
Té klávesnice, že je naopak jsem si všiml až nyní. :D Ale, proč by né:-D Šifrovací klávesnice >:D
Co se týče Ice planet, tak jako malej, jsem měl skoro celou sbírku. Je to hezké lego. Jako dítě jsem se domníval, že jsou to vesmírní zachranáři ;D. Ale ty družice mi k tomuto moc neseděli:)  Ice planet mám velice rád a rád na něj vzpomínám, avšak blacktron je blacktron. Nevěřím tomu, že by tu bylo málo lidí s tématikou Ice planet. I když je pravdou, že i nikde na google jsem nenašel extra velké budovy postavené v tomto stylu, ale třeba jsem hledal špatně. A space police jakby smet. Nějakou vesmírnou policejní základnu, nebo rovnou policejní stát 8), to by taky nebylo špatné.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Fox_25

Jo družice, když se podívám na ninjago nebo the chima tak bych rád blicí pytlík.

otaznik

Citace od: Fox_25 kdy 20.01.2013, 00:36:22
Jo družice, když se podívám na ninjago nebo the chima tak bych rád blicí pytlík.
To je nutné pořád dokola takhle brečet? Nutí tě to někdo kupovat?

Replix

I když je pravdou to, že dřívější sety a nápady , společnosti Lego mi přišli více zajímavější, tak i to ninjago asi osloví určitou skupinu lidí. Třeba ty mladší stavitele toto novodobé lego zaujme. Pořád slyším školáky jak se chlubí kdo co má z těchto setů. Jen si říkám,že dnešní generace postrádá představivost a to dnešní lego moc neinspiruje. Ale je to jen můj názor
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

Cokoliv, co udrží děti u Lega v době počítačových her, je dobré. Důležité je, když při tom LEGO nezapomíná na AFOLy, což se myslím naštěstí neděje. Ale to je do jiné diskuze  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Raistlin M

Citace od: Thrawn kdy 20.01.2013, 14:01:51
Cokoliv, co udrží děti u Lega v době počítačových her, je dobré. Důležité je, když při tom LEGO nezapomíná na AFOLy, což se myslím naštěstí neděje. Ale to je do jiné diskuze  :)
Otázkou je, jak děti ty Ninjago, Chima a dřív i Exo-Force berou. Jestli to používají jako hotovou hračku s občasným přestavěním, nebo je to motivuje i k dalším stavbám. Samozřejmě je to subjektivní pohled, protože děti to možná vidí jinak, ale u těchto sérií jsou dílky na můj vkus málo variabilní. Dle svých dětí to posoudit nemůžu, protože ty jedou hlavně v 80. a 90. letech.

Futurion

Ale ony i ty hry mají svá pozitiva. Jen se u toho nesmí sedět imrvére. Teda, děti, já už dávno můžu  ;D

Ty nové sety mi také přijdou a nejspíš i jsou - o dost jednodušší, než tomu bylo v 90. letech. Když to není Creator, tak je to jedna stavba a šmitec. Určitě si taky pamatujete doby, kdy přímo na stavebnici byly další stavby z toho samého, čistě pro inspiraci, někdy bez návodu a někdy i s.

Raistlin M

Citace od: Futurion kdy 20.01.2013, 15:48:01
Ale ony i ty hry mají svá pozitiva. Jen se u toho nesmí sedět imrvére. Teda, děti, já už dávno můžu  ;D

Ty nové sety mi také přijdou a nejspíš i jsou - o dost jednodušší, než tomu bylo v 90. letech. Když to není Creator, tak je to jedna stavba a šmitec. Určitě si taky pamatujete doby, kdy přímo na stavebnici byly další stavby z toho samého, čistě pro inspiraci, někdy bez návodu a někdy i s.
Právě další varianty na krabici mě bavily nejvíc. Bývala to někdy i výzva. člověk ale pak znal set nazpaměť. To by mě zajímalo, kdo z dnešních stavitelů zná nějaký současný set nazpaměť, že by ho postavili bez návodu. Tedy myslím nějaký s více než 20ti dílky. :)

Replix

Pravda, těch variací bylo mnoho. Člověk se naučil setík přestavět skoro na cokoliv. Naučil se jednotlivé kostky a jejich využití, možnosti.  Musím uznat, že dnes při vymýšlení nějakých těch staveb z lega si už v hlavě představuju, které kostky by byly nejlepší. Je pravda, že za těch víc jak 10 let jsem k legu ani nepřičichnul, takže jsem nepoznal nové kostky, avšak pomalu se zase do toho dostávám:)
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/