(Vlastní) SWTOR - Defender

Založil McMagic, 30.12.2011, 15:21:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

McMagic

Zdravím,

rád bych si udělal SW-TOR vesmírnou loď Defender včetně všech vnitřních detailů apod.
Zatím pracuji pouze v LDD (vím není to asi úplně nejvhodnější program, ale pro mé účely zatím dostačuje), než dám dohromady vše potřebné.
S legem jsem začal po 20ti letech letos o vánocích, tak prosím i o toleranci - přeci jen se do toho musím pomalu dostat :)
-----------
Zde tedy budu prezentovat postup práce + si rád vyslechnu jakékoliv připomínky.

V příloze je pohled na originální loď + na hlavní kajutu. A dále můj první pokus o sedadla v kajutě...

germik

No, co se těch křesel týče, určitě bych zvolil tu menší verzi - ta druhá myslím moc nesedí měřítkem, a kdyby ses ho chtěl držet dál, vyšel by ti asi strašnej obr ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

McMagic

Tu velikost a variantu křesel musím domyslet - u těch větších bude třeba udělat vše o dost větší - ale pořád se mě nějak nezdají.

Luky1987

Chvályhodný počin a zajímavá loď, hlavně vydrž ;)

McMagic

Tak výdrž bude určitě - problém bude s real stavbou. Teď když jsem si ujasnil měřítko tak to bude hodně kostek, které budu muset dát dohromady, což chvilku potrvá.

Zde je ukázka již ujasněného měřítka a trošku představa o kajutě (bez detailů apod.)

McMagic

Při reálném stavění a testování, jsem byl nucen měřítko ještě pozměnit.

Zde je - již z Lega - silně pracovní verze můstku (jde jen o maketu - šířka, výška apod.)

Od tohoto měřítka se bude odvíjet celá loď (i tak bude ale na délku minimálně 1 metr...).
Sice jsem měl ještě menší variantu, ale to bych už nemohl rozumně pracovat s interiérem celé lodě.

nerow

Budeš dělat podlahu z tiles, případně bricků na SNOT? Ve finále to hodně zvedne výsledný dojem ;)

McMagic

Určitě ano + detaily apod. Ještě koketují i s vnitřním osvětlením:)

otaznik

Tohle vypadá na hodně zajímavý projekt, snad ho autor dokončí.

Luky1987

Zatím to nevypadá moc nadějně - co se týče dokončení...
Poslední progres před dvěma měsíci, je to škoda.
Ono dávat si takovéhle dlouhodobé velké projekty není pro každého (nejen kvůli množství materiálu/času), po čase vlastní dílo může začít nudit a to je nejhorší :P

McMagic

Vývoj je teď zpomalen:(
Z pracovních důvodů - se teď k legu vůbec nedostávám.