(Vlastní) Žoldácká loď Alcor

Založil gearcs, 16.07.2011, 14:07:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

gearcs

Oddech od hradů ;D
Alcor je určen pro lety v atmosféře a blízkém vesmíru. Posádku tvoří pět vojáků - z toho jeden střelec - a dva piloti. (Ale střelce jsem dovnitř neumístil, takže minifigů najdete jen šest ;) ) Výzbroj tvoří 4 rakety, 2 kanóny pro střelbu dopředu, 2 pro střelbu do stran a 1 dozadu. Pod trupem je umístěno 6 vzdušných bomb, které se dají odhodit a vybuchnou v nastavené výšce.

Galerie Flickr: http://www.flickr.com/photos/45079829@N07/sets/72157627082185405/
Galerie Brickshelf (po schválení): http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=478654

Togaran

#1
Pěkná, pěkná  :)
Ale hradařská konstrukce se v tom nezapře, působí na mě dost... kamenně  ;D
Zaujala mě "lichá" konstrukce, nedělalo to při stavbě problémy? A proč ses pro to vlastně rozhodl? Hádám, že kvůli kokpitu.

Jen nevím jak osazenstvo zadní terásky zvládá lety v blízkém vesmíru :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

gearcs

Dík, je pravda, že třeba barvou kámen hodně připomíná ;)
Lichá konstrukce právě kvůli kokpitu, jak říkáš. Od něj jsem začínal stavět dozadu. Hlavně na kokpit nemám jiné díly, než ty, co jsem použil - kromě pár nepoužitelných výjimek...

Samozřejmě lety ve vesmíru minimálně se šálou a beranicí, aby se nenachladili ;) ;D

Robbed

Pěkná loď :), zajímavý celkový SNOT design. Kokpit je náhodou velmi povedený, líbí se mi takto postavený z více dílků.
Chtělo by to ještě nějaké fotky interiéru.

grohl

Mně se moc líbí zpracování motorů a použití černých Technic pinů jako zbraní vypadá velmi dobře. Možná by si loď zasloužila stíhlejší design, ale to je také jediná výtka.

AdamKo

Mě se naopak její zavalitější tvar docela líbí, dobrá práce.

Připomíná mi jeden animovaný seriál z dětství na Supermaxu: Dvojice potrhlých nešiků pracující pro jednu vesmírnou přepravní službu jako poslíčci létá s dopravní lodí a zažívají všelijaká dobrodružství.   A ne, nejedná se o futuramu ;D
(Vzpomínám si, že ta jejich loď měla příď, co vypadala jako zelená ryba a jejich šéfové říkali paní Bumbácová.)

Posádka vypadá z fotek parádně, šacoval bych ji na pěknou chásku  :D
A co že mi připomíná to logo na ocasech?  >:D 

gearcs

Ahoj, díky za komentáře, vyfotil jsem interér po odstranění předních skel a střeleckou místnost.

AdamKo: Co ti to připomíná?  :)

Kiko97

Ten chlapík to šiltovkou sa mi na tom najviac páči.  ;D

Mtron

Pěkná práce, něco nového, zvláštní tvar vyladěný. Moc se mi líbí. Opusť castle a vrhni se na space  ;D

jinak ten chlapík s kšiltem je převlečený santa klaus  ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Insectslayer

Neopouštěj castle, přišli bychom o mistra. Ale space si vezmi jako bokovku, jde ti to. ;)

gearcs

Díky! U castle asi zůstanu, ale stavět space je pro mě méně časově náročné ;D

Mtron: Skoro, vlastně je to Harry Potter (hlava)v důchodu ;D

FilipS

Tahle loď se mi hrozně líbí. Ten baculatý tvar mi vůbec nevadí, ba naopak. Hezky sis vyhrál s těmi žoldáky, normálně se mi kombinace žluté a light flash vůbec nelíbí, ale když sme v tom vesmíru, tak proč ne. Rozhodně pokračuj, tvoje space dílka jsou rozhodně vydařená.