(Vlastní) United Freedom Systems

Založil Luky1987, 05.02.2011, 21:41:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Luky1987

Citace od: Robbed kdy 14.05.2012, 16:19:08
To je macek :o jsem teda zvědavej na "alfa" verzi. A závidím ti množství cheese slope 1x1 ;D.

Na kolika kloubech to nakonec drží ? Jsou nohy připevněné napevno k zemi, nebo je to jen volně položené ? Přemýšlím totiž, že bych postavil něco podobného :).

Nohy jsou připevněné k zemi napevno.
V každé noze je pět kloubů.

Děkuji všem za ohlasy a reakce, za pár okamžiků bude představen projekt Colony ;)

Luky1987

COLONY

V malé kolonii na právě teraformované neznámé planetce probíhá tajné setkání...
Copak asi kují?
















otaznik

Líbí se mi zaoblené rohy budovy, ale na minifig měřítko mi to připadá malé (poměr velikosti budovy vůči minifigům).
A skleníky jsou taky super!

Colonel32

Citace od: otaznik kdy 04.08.2012, 10:35:55
...ale na minifig měřítko mi to připadá malé...

Dej mu čas, kostky nepadají z nebe.

votrelec

Jediny problem na tej budove su tie dva horne rady okien. Tie napravo kludne mozu byt OK, ak su to okna napriklad schodiska.

Hardegon

Je to super. Jaký to má rozměry?

Luky1987

Citace od: Hardegon kdy 04.08.2012, 12:53:02
Je to super. Jaký to má rozměry?

Cca 160cm x 110cm x 45cm.
Zítra musím začít rozebírat, aby uvolnil místo dalšímu projektu (cca 350cm x 200cm  8)), který budete mít možnost vidět po novém roce natrvalo v areálu Lipno Point, kde bude i velká letní výstava...

Kozell

To je vážně pecka :o .Jak to myslíš s tím natrvalo to jim to prodáš nebo jak?Jinak ty 2 skleníky se mi moc líbí dobrý nápad  :) .
ZA VŠECHNY CHYBI V TEXTU SE MOC OMLOUVÁM JAK V TOMHLE TAK I NADTÍMTO. 
Můj profil na Facebook(u)   Můj profil na YouTube

Luky1987

Neprodám, prakticky je to stavba na zakázku, ale nechci to moc rozepisovat, ať je to pro všechny překvápko ;)

Luky1987

Nemohl jsem si pomoci a udělal jsem i malou komiksovou úpravu ;)




grohl

Základna se mi líbí a doslova mě uchvátila anténa. Jediné, co bych pozměnil, je přílišná pravoúhlost všeho.

Měch

Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

kilhor

Monstrózní stavba jako vždy. Padám na zadek.

Jak se to BPVčko dostane ze svého parkovacího místa někam jinam -- třeba na zelenou zem? To žluto-černě orámované je výtah? A to se to BVPčko vytočí?

Luky1987

Ano, vytočí, osobně během stavby odzkoušeno ;)
To orámované je zdvihací plošina.
Holt místa není nazbyt...

Luky1987

Po dlouhé době jsem se pustil do vlastní stavby - z vlastních kostek.
Výhledově by se mohla stát součástí přepracovaného modelu Space Point na Lipně - zatím nic není domluvené.
Proto ji pracovně nazývám Space Point 2.0 - pokud se součástí modelu nestane, vymyslím nějaký lepší název.
Zatím prezentuji hrubě rozpracovanou hlavní budovu, která bude samozřejmě později součástí terénu a také menšího PF kolejiště.
Finální velikost bude podle toho, co vlastní zásoby dovolí  ;D







Togaran

Zajímavej tvar :) Tvůj způsob stavby se v tom rozhodně nezapře :) Těším se na celkový dioráma, co zo toho vznikne, když říkáš, že tam bude i vlak, nepovede skrz tu budovu? Nebo to rozšíření máš připravené na něco jiného?
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

P4tr1cius

Dolovím si aj jeden "neodpadavajúci" komentár.
Zase budem za zjavnú menšinu,....Ale, u tvojich stavieb ďaleko (naozaj veľmi ďaleko) presahuje kvantita nad kvalitou... Mal by si sa (podľa môjho skromného názoru) začať držať hesla - Menej je (niekedy) viac. 


(a teraz to zase schytám....:))

Luky1987

Neboj, typy lidí jako ty již s klidem ignoruji ;D
K vlaku - vlak povede kolem, uvnitř budovy na to není místo, časem nafotím i vnitřek a jeho konstrukci.
Vlak projíždějící budovou na Lipně vznikl náhodou - chyba měření při výstavbě ;)

Měch

Nevím proč, pořád mi tvé stavby připomínají konstrukty z HALO ;D
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Luky1987

Citace od: malý Měch - Lord KRÁGL kdy 22.06.2014, 20:15:00
Nevím proč, pořád mi tvé stavby připomínají konstrukty z HALO ;D
HALO jsem nikdy nehrál, ale zato jsem fanda série Mass Effect - což je v tomto směru myslím dost podobné.

Luky1987


Bard

Mě se to líbí. Na první pohled to působí stroze, ale na druhý je tam řada pěkných detailů. Navíc tenhle typ staveb asi i má působit stroze. A pravda je i to, že máš svůj rukopis.

Mr. Cube

Je to super. Nechceš postavit nějakou "vinětu" s Hvězdou smrti? Výřez, jak stíhá Vader Luka by byl parádní.  ;)

matka

Sice to není můj šálek kávy, ale líbí se mi to. Je na tom vidět velký kus práce a jsem zvědavá, jak budeš pokračovat.
Paní na Žlutém hradě

Thrawn

Mně se to líbí, má to svojí logiku i monumentálnost.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Hacislav

Taky se mi to libí. Má to takovou strohou space military surovost, která k těmle stavbam podle mě patří.
Jsem zvědavej na další vývoj.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Luky1987

Asi mi taky chcípnul pes, házím k dobru jeden starší nedokončený projekt, mělo to být součástí většího dioramatu.
Přišlo mi škoda to jen tak rozebrat, tak jsem to prdnul alespoň na černou desku  ;D

Jinak během jara bych rád po letech konečně dal dohromady něco svého, co by mělo hlavu a patu...


Togaran

I když to pořád není můj šálek kávy, myslím, že je chyba že ti tu nepřistála žádná odpověď. Je dobře že stavíš  :)

Stavby je to velká, se zajímavou texturou. Myslím že by přidalo hodně na zajímavosti, kdyby si zkusil svoje budovy vyfotit bez plášťě, pochlubit se konstrukcí co uvnitř ukrýváš.

Jak bude pokračovat ta centrála UFS postovaná dříve?

Moje stavby: Brickshelf, Flickr