(Vlastní) United Freedom Systems

Založil Luky1987, 05.02.2011, 21:41:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Luky1987

MINING SHIP CLASS A

Těžební loď třídy A, největší plavidlo UFS, Spojených Svobodných Systémů.
Délka: 1100m (110cm, 138studů)
Šířka: 320m (32cm, 40studů)
Výška bez můstku: 140m (14cm, 16studů)

Hmotnost: 2000000t (20kg)
Doba výstavby: 15let (2měsíce)


Plavidlo není ozbrojeno, slouží pouze k těžbě vzácných surovin na menších asteroidech a planetkách.
Strohý design lodi je uzpůsoben jejímu poslání, tedy tvrdé robotě.
Dva hangáry slouží pro průzkumné plně automatizované sondy, které hledají možné zdroje.
"Bazének" v přední části slouží jako dokovací stanice pro těžební stroj.

Frakce UFS je neutrální společenství drobných svobodných systémů na okraji galaxie.
Po dlouhých letech poklidného života v ústraní začali pomalu docházet zdroje na domovských planetách, proto byly vyslány masivní těžební lodě hledat nové zdroje.
To bohužel zřejmě povede k nevyhnutelným konfliktům, kterým se obyvatelé UFS tolik snažili celou svoji existenci vyhnout.
Prozatím putují vesmírem MS-CA bez ochrany, ovšem práce na obraných i útočných plavidlech již započala, protože nepřátelské národy je jistě brzy zpozorují.....




























Luky1987

#1
Ještě pár detailů...




















linhi

Je to megalomanské,bude i těžební stroj,ten co patří do ,,bazénku" ?

Luky1987

Bohužel nebude, loď se již rozebírá do dalších projektů, sice menších, ale budou o to zajímavější a k tématu UFS.
Další představím možná již další víkend, rád bych držel určitý design a linii.

Anatyt

Pekný kolos! :o Takéto megalomanské kozmické lode sa mi vždy páčili. Budia rešpekt a čím viac detailov, tým obdivuhodnejší model.

FilipS

No to mě... teda ohromilo. Tohle je vážně paráda, jdu se kochat.  :o

rukay

Citace od: Anatyt kdy 05.02.2011, 22:12:50
Takéto megalomanské kozmické lode sa mi vždy páčili. Budia rešpekt a čím viac detailov, tým obdivuhodnejší model.

Tak tak! A tohle je vážně pěkný!  :o :o Tady někdo netrpí na nedostatek součástek! A skvělé detaily... ... Vážně smekám.
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

Hardegon

Jak i taková obrovská loď může být s tolika detaily. Je to super dílo.

Robbed

Loď je opravdu kolosální. Máš zajímavé nápady co se týče mini detailů. Těším se na další modely ;).
A možná bych nedával obyčejné bílé pozadí, ale nějaké barevné vesmírné 8).

Luky1987

Děkuji všem za kladné hodnocení, jsem překvapen, že se nenašel žádný rýpal ;)
Vývoj na okraji galaxie se žene dál:

Průzkumné jednotky UFS objevili na malé planetce daleko za okrajem galaxie pozůstatky pradávné, zřejmě nesmírně vyspělé civilizace. Právě probíhá kompletní odkrývání artefaktů, které bude trvat nejspíše do nedělního odpoledne, kdy budou poznatky uvolněny pro širokou veřejnost...

Luky1987

#10
STRANGE SENTENCE

Po menším zpožděním byly záhadné artefakty konečně vyzdviženy a zdokumentovány.
Bohužel nikdo z kapacit UFS netuší, k čemu nebo komu tajemné artefakty sloužili...

Výzkum nadále pokračuje, jelikož civilizace, která nalezené předměty stvořila byla jistojistě velice vyspělá a mohli bychom se lecčemu přiučit...














Rhox

Písmenka jsou dobrý, je to originální nápad a hezky provedenej, ale ten terén to dost kazí...

Kiko97

Sa mi zdalo že tie stavby sú nejaké rovnaké a potom kukám a čo nevidím LEGO.  Výborné.  :D

Luky1987

Rhox: Podstavec jsem udělal schválně kontrastní, ale uznávám, možná by to bez něho bylo lepší...
Kiko97: Přesně takovou reakci jsem chtěl navodit ;)

Togaran

Tak ty písmenka jsou peckový :D
Mě se žlutý podstavec moc líbí, myslím že by vypadalo super, kdyby si udělal jeden podstavec pro celý nápis. Klidně takhle jako žlutý terén. Připomíná mi to grafitti co vytváří Cole Blaq na flickru (bohužel mám v práci zablokovaný flickr, tak nedávám link)
Sám jsem o nějakém nápisu / grafitti mockrát uvažoval, ale zatím k tomu nedošlo.
Osobně se mi tvůj greeble víc líbí na takovéto stavbě, než na té lodi. Tam to na mě působilo trochu jako ctr+c, ctrl+v, ale těm písmenkám to sekne.

Takže za mě "like"  :D jen tak dál
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Daniel

Tak jsem si pomalu otvíral jeden obrázek za druhým a říkal jsem si co je to za blbost, že se to nějak opakuje a pak jsem viděl ten nápis dohromady 8). Takže jsem se také chytil, jako Kiko97 - SUPER PRÁCE ;).

Robbed

Já bohužel prvně viděl právě poslední obrázek ;D. Každopádně se mi to taky moc líbí.
Žlutá barva povrchu je dobrá (viděl jsem snad jen jeden space MOC s žlutým povrchem), akorát mi přijde dost hranatý (řekl bych, že na to naráží i Rhox).

gearcs

Moc se mi ty písmena líbí, těším se na další stavby!  ;)

Rhox

Citace od: Robbed kdy 16.02.2011, 11:08:51
Akorát mi přijde dost hranatý (řekl bych, že na to naráží i Rhox).
Přesně tak, proti barvě nic nemám, právě naopak, ale jako struktura terénu je to docela divný...

Luky1987

Díky za ohlasy, nakoplo mě to k další "trošku větší" stavbě.
Pracovní název je zatím Magnetic Power Plant.
Schválně se nechte překvapit, myslím, že výsledné dílo bude co se týče designu velice překvapivé...

AdamKo

Ta písmenka jsou vážně, vážně působivá. Je v nich vidět tvůj rukopis.
Roztomilá prácička ;)

Hardegon


Luky1987

Díky, koukal jsem ráno jak vyvoraná myš, když jsem se mrknul na BB ;)

Luky1987

#23
MAGNETIC POWER PLANT

Největší vědecké kapacity UFS konečně uvedli do provozu nejmodernější a nejekologičtější prototyp magnetické elektrárny.
Výroba elektřiny probíhá pomocí koncentrace přirozeného magnetismu planety.
Nový zdroj energie pošle do důchodu veškeré ostatní přesluhující primitivní zdroje.
Je bezúdržbová, zcela ekologická a vydrží snad celé věky...















rukay

Zdá se mi, že se ti ten Photo Filtre nějak moc zalíbil ... (nebo v čem to děláš). Ale je to podle mne spíš na škodu.  :-\ Elektrárna dobrá  :D, ale ty snímky... je to jako by jsi sem dal fotky z mobilu.  :-\ :-X
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

Luky1987

#25
Chápu, že někoho můžou upravené fotky iritovat, ale není nutné to psát u každé mé stavby, prostě je to můj styl.
Pokaždé, když upravím fotky, zkusím je přejet filtry a když se mi to líbí, nahodím je s úpravou.
Až přijdu z práce, nahodím i fotky bez úpravy. Fotky z mobilu to nepřipomíná ani náhodou.
Jinak používám Photo Filtre, dobrý tip ;)








rukay

Citace od: Luky1987 kdy 28.02.2011, 17:43:53
Chápu, že někoho můžou upravené fotky iritovat, ale není nutné to psát u každé mé stavby, prostě je to můj styl.

Promiň, jestli jsem to řekl příliš hrubě.  :-[
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

Luky1987

#27
TRANSPORT OF DARK MATTER CLASS A

Přepravní loď třídy A
Délka: 920m (92cm, 114studů)
Šířka: 210m (21cm, 26studů)
Výška: 120m (12cm, 14studů)

Hmotnost: 800000t (8kg)
Doba výstavby: 4 roky (14 dní)


Další pracant pro naši flotilu. Loď slouží pro přepravu nejcennějšího známého paliva - temné hmoty.
Toto palivo sehraje velkou roli v budoucím rozkvětu naší říše USF...























Hardegon

Držíš si svůj styl a stojí to za to. Nádherný kousek do flotily.   :)

phoenicis

Krásna čistá práca ;) Len tak ďalej :)