(Cizí) Starcraft Battlecruiser Titow

Založil Robbed, 10.01.2010, 18:57:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robbed

Další parádní loď co určitě stojí za zhlédnutí :o. Autor je Jerac (člen Lugpol), inspiroval se jednou lodí ze Starcraftu.


Flickr


Colonel32

Hrome, na tomhle jsem vyrůstal. 12 kusů ve formaci a smažit vše, co přišlo pod ruku... Jen škoda, že je žlutej, vždycky jsem měl radši modré nebo zelené.

Hardegon

#2
Jako by to bylo včera, když jsem poprvé zavítal do světa Starcraftu. Tato kráska mi hned přirostla k srdci.  :-*

A žluté provedení super.

tuvok07

#3
Ti mutalisci taky nejsou nejhorší :D A má tam i pěkné mariňáky.

Robbed

Já bohužel Starcraft nikdy nehrál, musím to napravit >:D. Když kouknete na další fotky, co má na Flickru, tak tam je i červená verze, která je myslím i ve hře (soudím podle screenshotů).

Colonel32

Citace od: Robbed kdy 10.01.2010, 19:24:05
Já bohužel Starcraft nikdy nehrál, musím to napravit >:D. Když kouknete na další fotky, co má na Flickru, tak tam je i červená verze, která je myslím i ve hře (soudím podle screenshotů).

Ve hře se samozřejmě dá hrát i se žlutým. Bohužel ta červená varianta je jasnej photoshop.

Mtron

#6
Nádherný stroj a nádherná hra, teď má vyjít 2 díl očekávaný, máte šanci to napravit, měl jsem rád terrany. Vyrostl jsem na tom taky Battlecruiser operationale, to byla hláška ....  >:D

Vždycky jsem si přál umět postavit tuhle loď, ale je vidno někdo mě předěhnul. Opravdu lahůdková práce. Jdu slintat
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Colonel32

Já na "Shields up, weapons on line"

tuvok07

#8
Asi narážka na Startrek, protože tahle loď štíty nemá :)
Ještě by mohl někdo postavit protosský Carrier a duo superlodí z SC by bylo komplet :) Ale to je myslím docela komplikovaná loď, stačí se podívat na její tvar. Takové "vejce" s dírama pro robotické stíhačky.

Colonel32

Citace od: tuvok07 kdy 11.01.2010, 10:12:44
Asi narážka na Startrek, protože tahle loď štíty nemá :)

Nemá, ale říká to. Asi si na něj málo klikal.

Ale ti Mutaliskové jsou taky naprosto super.

tuvok07

Já vím, že to říká :)
Ony jsou v blizzardích hrách vůbec výborné hlášky.

hadato

Nádherná práce všechny ty výtvory ze strcraftu.
U této hry jsem prožil pěknou část svojeho dětství a i teď si ji občas zahraju. >:D

tuvok07

Taky jsem dostal chuť znovu nainstalovat :)

Robbed


grohl

Opravdu silný kalibr. Neskutečné detaily a originální využití dílů.