Vlastny Bionicle

Založil Iam333, 28.07.2009, 22:04:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Iam333

Zdravim dufam ze ma vsetci neukamenuju.
Toto je moj 1.vytvor zverejeneny na internete.
Meno som mu nedaval aj ked ma napadlo Protector (ochranca).
Viem ze je to velmy velke, za co sa ospravedlnujem. Dufam ze je to celkom obstojne.
Zo zadu:

Z predu:

Poza:)

Tvar:



TomB

Ahoj, je dobře, že se zde ukazují i nějaký bio*****(hnusy, či nicle, doplň si sám :))
Bohužel, Tvůj výtvor asi moc neokomentuji, jelikož fotky jsou strašně veliké, a do teď(jsem online asi 10min) se mi fotky nenačetly, v podstatě se nenačetla ani ta první.

EDIT: Už se to načetlo, a vypadá to celkem dobře, vzhledem k mému totálnímu odporu k bionicle ;) :)
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

Iam333

Citace od: TomB kdy 28.07.2009, 22:17:38
Ahoj, je dobře, že se zde ukazují i nějaký bio*****(hnusy, či nicle, doplň si sám :))
Bohužel, Tvůj výtvor asi moc neokomentuji, jelikož fotky jsou strašně veliké, a do teď(jsem online asi 10min) se mi fotky nenačetly, v podstatě se nenačetla ani ta první.

EDIT: Už se to načetlo, a vypadá to celkem dobře, vzhledem k mému totálnímu odporu k bionicle ;) :)
Dakujem za kritiku a rad by som sa opytal ci niekto nevie ako by sa to dalo zmensit. Pretoze aj mne sa to nezda byt v dobrej velikosti.

Krutas57

Musím říct, že tohle se mi líbí víc, než originální sety.  ;) Skvělá barevná kombinace, vzhled je opravdu "odstrašující". Jen se mi nelíbí ty modré axle-piny. Ty dva krajní bych nahradil klasickými černými piny, ten prostřední (pokud máš starší dílky) jeho šedou verzí.

Jinak se přidávám k tomu, že fotky jsou přehnané. Úplně by stačila jedna jediná nebo maximálně dvě a to v rozumném rozlišení (třeba 800x600). Přímo služba imageshack.us má při nahrávání volbu "resize image?", takže by to nebylo složité.

grohl

Stáhni si Irfanview. Na základní úpravy fotek je naprosto dostačující.
Tvůj výtvor se mi taky zamlouvá. Viděl jsem spousty mnohem, mnohem horších.  ;)