Ideas Test lab

Založil papluh, 19.01.2017, 18:48:31

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

papluh

Na Ideas Blogu pribudol odkaz na nový projekt IDEAS Testlab https://ideas.lego.com/blogs/1-blog/post/115
Je to zatiaľ v nejakej testovacej prevádzke od januára do apríla https://ideas-testlab.lego.com/dashboard

Po 1.2. tam pribudne výzva - Challenge - na poskladanie 4. modelu k aktuálnym 3in1 Creator setom

Zatiaľ je tam len rozcvička - poskladať kačku (kachna, duck) z náhodných kociek https://ideas-testlab.lego.com/activities/7-lets-build-a-duck#search/s:most_recent/n:0


ThomasMorta

Citace od: papluh kdy 19.01.2017, 18:48:31
Po 1.2. tam pribudne výzva - Challenge - na poskladanie 4. modelu k aktuálny 3in1 Creator setom

Skvěle! Tak to si někam založím svůj rolbotraktor z proklínaného modrého robota a zkusím ho tam pak nahrát:-)
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Tomik

Tak jsem se tam přihlásil a jsem zvědavej na tu soutěž. Před pár dny jsem si pořídil dva kousky zeleného kabrioletu 31056 a postavil z nich dva různé alternativní modely, tak snad mi přijdou vhod.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

papluh


Tomik

Citace od: papluh kdy 20.01.2017, 18:04:37
Tomik je v suchu ale ThomasMorta má smolu
Taky jsem si toho všiml. Už se těším až to spustí.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

ThomasMorta

Citace od: papluh kdy 20.01.2017, 18:04:37
Tomik je v suchu ale ThomasMorta má smolu
https://ideas-testlab.lego.com/blogs/1-blog/post/2

Můj čas jednou přijde:-) Možná pořídím ty dinosaury - je to jeden ze setům na kterémse těším:-)
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

milanv

Já jsem to bohužel vůbec nepochopil - nemůžu se na žádný z odkazů na ideas-testlab dostat, protože mě to pokaždé hodí na vyplnění asi šestistránkového formuláře jak často stavím apod. a ten vyžaduje navíc potvrzení přes e-mail, které se mi zatím ani nepovedlo. Dokonce i odkazy jako "help" a "FAQ" jsou přístupné až po vyplnění toho formuláře. Ani fakt, že konto na lego.com mám, nestačí. Nebo dělám něco špatně?
Díky za každé popostrčení dopředu :)
Pán na Žlutém hradě

ThomasMorta

Citace od: milanv kdy 21.01.2017, 10:07:43
Já jsem to bohužel vůbec nepochopil - nemůžu se na žádný z odkazů na ideas-testlab dostat, protože mě to pokaždé hodí na vyplnění asi šestistránkového formuláře jak často stavím apod. a ten vyžaduje navíc potvrzení přes e-mail, které se mi zatím ani nepovedlo. Dokonce i odkazy jako "help" a "FAQ" jsou přístupné až po vyplnění toho formuláře. Ani fakt, že konto na lego.com mám, nestačí. Nebo dělám něco špatně?
Díky za každé popostrčení dopředu :)
Konto na lego.com ani ideas nestačí, tohle je další služba, kterou si aktivuješ (nicméně se přiřadí k lego ID, když se gačneš registrovat přes něj).
Ten formulář není tak dlouhý:-)
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

milanv

Dík za potvrzení. Mně jen přišlo (a stále přijde!) divné, opravdu hodně nezvyklé, abych i byť jen popis a FAQ o čem že ta nová věc/služba/nabídka/zboží/cokoliv je, tak se do ní musím zaregistrovat. To by snad mělo být opačně, kurnikšopa.
Pán na Žlutém hradě

Tomik

Tak včera vyhlásili pravidla: úkolem je postavit alternativní model, ze kteréhokoliv z výše uvedených setů vyhovující etickému kodexu Lega (žádné zbraně, politické, náboženské a další motivy). Stále tam je ale pár nejasností ohledně toho, zda se mohou používat "náhradní" dílky, které sice jsou fyzicky v setu, ale nejsou napočítané do seznamu dílků na konci návodu.

Ceny za první 3 místa jsou opravdu velkorysé:
1. místo - kredit 1.000 USD na nákup setů LEGO Creator 3 v 1
2. a 3. místo - kredit 500 USD na nákup setů LEGO Creator 3 v 1
Nejoblíbenější model zvolený soutěžícími - kredit 500 USD na nákup setů LEGO Creator 3 v 1

Jen pro představu, za 1.000 USD se dá pořídit 100 setů se zeleným kabrioletem...

Mimochodem, trochu mě překvapilo zjištění, že soutěž je otevřená pouze pro prvních 7.500 lidí, kteří se zaregistrují.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

papluh

Tak prvé kolo skončilo.

Myslím, že je úplne jasné aký set to vyhral z tých 4 ponúkaných  >:D  Z 10 expertmi vybraných finalistov bolo 8 z tohoto setu aj čo sa týka všetkých príspevkov súťažiacich bol vo väčšine. Snáď ich to nakopne robiť viac takých Creator setov...

Voľba detí (testované v Billunde popri testoch regulérnych produktov):
1. miesto - Škorpión
2. miesto - Lietadlo
3. miesto - Ankylosaurus

Voľba na stránke Test Lab (registrovaní návštevnici môhli vsadiť zo svojich virtuálnych brickov 1 až max podľa levelu na hocikoho z finalistov)
... Kobylka (pôvodne škorpión, ale už vyhral väčšiu - prvú - cenu tak dostal ďalší v poradí)




papluh

Ak má niekto registráciu tak tu sú rozhovory s víťazmi https://ideas-testlab.lego.com/blogs/1-blog/post/16

Výber z prvej otázky, kto je kto.
- 45-ročný Angličan, pracujúci vo finančníctve v Švajci
- 44r Angličan pracujúci ako SW developer
- 32r taliansky kňaz
- 40r Francúz, kvalitár zásobovania vodou

To len keby niekto potreboval proti-argumenty, že dospelí sa s LEGOm nehrajú  >:D

Anatyt

Strašné sprostosti všetko. LEGO už nemá nápady čo vyrábať.