Chyby na Peeronu

Založil rdk, 06.08.2005, 09:02:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rdk

Citace od: Vejr kdy 06.08.2005, 01:12:33
Už jsem podle toho kontroloval několik setů a tohle byla zatím první nesrovnalost, jinak je to dobrá pomůcka :)

Na peeronu jsou (hlavně u starších setů) občas chyby. Taky jsem si toho už všiml.

Jindroush

Je k ničemu 'si všimnout'. Je důležitý si všimnout a opravit to.  ::)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Colonel32

co se tyce opravovani databaze peeronu, rozhodl jsem se prispet svoji troskou do mlyna. Pri prochazeni setu 6698 jsem uplnou nahodou narazil na to, ze set ma obsahovat (a taake obsahoval) ta mala sklicka do stresniho okna typ A, ten bez drazek, uplne hladke sklo, ale v peeronove databazi jsem nasel typ B, tedy sklo s drazkami. Rozhodl jsem se tu chybu opravit, a pokud by se nekdo z vas rozhodl udelat to same (opravit chybu v databazi), tak tady poskytuju postup, abyste s tim nemuseli znova otravovat jindrouse...

poslete email na adresu  inv@peeron.com , a do predmetu vyplnte: fix for a cislo setu, ja konkretne psal: "fix for 6698-1"

jako obsah emailu pak strojove (peeronove) zmeny v seznamu dilku

-2       2348b      clear

+2      2348a      clear

(ty polozku by mely byt oddeleny tabulatorem, ale pokud vam nefunguje (jako me - zbusobeno prohlizecem) tak snad postaci mezery)

(odebrat dva nove, pridat dva stare, pokud by nejaky dil chybel, tak pouze pridat)

a pod to jsem jeste napsal strucne popsani situace:

peeron inventory shows that 6698 has two clear "Glass for Hinge Car Roof 4 x 4 Sunroof WITH Ridges", however, according to the instructions, the ones WITHOUT ridges should be there.

(v anglictine) ale prinejhorsim se to bez toho obejde, hlavni je aby tam byl ten strojovy kod, a aby byl spravne

doufam, ze toto bude k necemu uzitecne, pac peeron databaze neni komercni projekt, ale vec, kterou lidi delaji ve volnem case, aby usnadnili praci druhym, proto, kdyz uz nejakou chybu objevite, tak misto konstatovani "je tam chyba" ji zkuste opravit

ass

Taky už se mi párkrát stalo že sem někde našel chybu, ale právě sem nevěděl jak jí opravit  :). Díky