trosky Hvězdy smrti (vlastní)

Založil bombero, 03.08.2021, 22:31:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

bombero

trosky Hvězdy smrti na Kev Bir
Rozměry jsou cca 70 x 60cm.
stavba trvala postavit asi 3 měsíce.
více fotek zde https://www.rajce.net/a17396939












milanv

Tady na těch fotkách mi to tolik nepřipadá, ale v reálu je to nádherně rozvlněné, ta voda a vodní tříšť jsou prostě super! Z toho úplně dýchá ten živel.
Pán na Žlutém hradě

Chairudo

Zpracování suprové, hlavně ty tříštící se vlny nemají chybu :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Povedený kousek. Počítáš s tím na tuto akci? Podler rozměrů by se mohlo vějít.
odkaz

bombero

Chtěl bych to tam dát, ale rozměry jsou spíš odhat, takže to musím ještě přeměřit.

poMOCník

Přidávám se ke chvále. Naživo to vypadá pěkně živelně. A to jak ta voda, tak i ty trosky napasované na sebe v různých úhlech, nepravidelné tvary, zdobení. Prostě radost pohledět.

Chairudo

Vojta Tento víkend otestoval co se stane s MOCem, když ho zabalíte do látkové brašny a pošlete letadlem přes přepravní pásy v nákladním prostoru.
Jednoduše řečeno nebyl to ideální nápad a název  "trosky Hvězdy smrti" získaly úplně nový význam  ;D  :'( >:D ::)

Kluci se pár minut pokoušeli dát těch asi 10.000 dílů zpátky dohromady jako tréning pro LEGOMASTERS, ale v této soutěži neuspěli.

Vzali jsme to ale i s pořadateli Norské výstavy s humorem a co zbylo vystavili. Vytiskli nám fotky originálu s textem jak to dopadne když vezmete model do letadla a dokonce návštěvníci můžou pro MOC v soutěži o nejlepší model výstavy stále hlasovat  8)

FB příspěvek naplánován na pondělí  ;)

Vojta to prý doma přestaví na lepší, jelikož už tohle bylo mistrovské dílo, máme se opravdu na co těšit  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Jestli není pozdě se přihlásit na výstavu do Olomouce, tak by jsem si rezervoval na podobné modely několik metrů  ;D ;D ;D.

Jinak mi to připomnělo první výstavu ve Svitavách, kdy jsem skončil po smyku na poli. MOje špatně zabalené modely vlaků na kaši. Cavelonovo dobře zabalené úplně v pohodě.

Chairudo

Pozdě není, ale takovéto modely do soutěže nepůjdou  ;)

I když kluci v Norsku uspěli, vyhráli první místo v soutěži o model s největšími koulemi  ;D

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Ongon

samozdřejmě jsem byl na výstavě taky, ale v jinačí podobě než je ta fyzická,, viz. poslední foto :-D