Barbarství

Založil rdk, 08.08.2005, 12:10:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Co si myslíte o takovémto zničení ISD?

Dobrá zábava, kdybych mohl, udělám to taky.
Funny, ale se svým ISD bych to neudělal.
Je mi to jedno.
Blbá zábava, ale konec-konců jsou to jejich peníze.
Jak mohli!! Nemůžu se na to dívat...

Colonel32

ja jsem palil papirove vystrihovanky, na ktere uz nebylo ve sbirce misto, a a ktere byly velke a spatne slepene (misto kanagonu jsem poleval S6006) - ale naposledy jsem vlastne palil asi pred par mesicema

chadzi

Citace od: Colonel32 kdy 04.09.2006, 10:00:30
ja jsem palil papirove vystrihovanky, na ktere uz nebylo ve sbirce misto, a a ktere byly velke a spatne slepene (misto kanagonu jsem poleval S6006) - ale naposledy jsem vlastne palil asi pred par mesicema

neeee to je u me stejny jako palit lego - abych tenkrat naky sehnal musel jsem vstavat v 6 abych byl v trafice a koupil ABC. vetsinou stejne nebylo protoze trafikanti to hazeli pod pultem..

peter

Citace od: chadzi kdy 04.09.2006, 10:02:13
- abych tenkrat naky sehnal musel jsem vstavat v 6 abych byl v trafice a koupil ABC. vetsinou stejne nebylo protoze trafikanti to hazeli pod pultem..

A co předplatné? My jsme doma měli ABC předplacené a bylo to OK ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jindroush

U nás ABC předplatit už nešlo. Podpulťák sem kupoval i Čtyřlístek  ;D

(A papírový modely sem taky všechny spálil, aspoň trochu zábavy, jiná alternativa je to rozšlapat a hodit do koše).
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

rdk

Já pálil plastový modýlky letadel, to bylo psiny... ;D ;D

Micho

Aj také treba. Raz za čas uvoľniť miesto a vyhádzať menej potrebné veci ... Nemá to zmysel skladovať do nekonečna. Ja som dal svoje plastikové modely deckám, aspoň sa vyhrali. Neboli to žiadne slávne výtvory, aj keď celkom slušné. Brácho mal z ABC veľa áut a mechanizmov, tiež sa s nimi hrali jeho decká ...  ;)

J_BOB

niekedy je pálenie dobré odreagovanie (rovnako ako do niečoho "trieskať" (figurína, boxovací vak :) )) ja sa napr chystám zapáliť učebnicu geografie z minulého roku, bo som škole musel kupovať novú  >:D to bude plameň  >:D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

otaznik

Citace od: J_BOB kdy 04.09.2006, 11:02:38
niekedy je pálenie dobré odreagovanie (rovnako ako do niečoho "trieskať" (figurína, boxovací vak :) )) ja sa napr chystám zapáliť učebnicu geografie z minulého roku, bo som škole musel kupovať novú  >:D to bude plameň  >:D

Hmmm, super...  ::)

fuli

Citace od: rdk kdy 04.09.2006, 10:15:39
Já pálil plastový modýlky letadel, to bylo psiny... ;D ;D
To jo. Ale Když jsem teď po půl roce dodělal B-17,tak bych se musel zbláznit, abych zkoušel jestli lítá.
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.

Leguán

Citace od: peter kdy 04.09.2006, 10:07:18
A co předplatné? My jsme doma měli ABC předplacené a bylo to OK ;)

Asi jste měli extrémní štěstí, nebo známosti. Předplatné na ABC bylo jenom na pořadník, já v něm byl neúspěšně několik let než jsem to vzdal.

Dargnon

Citace od: Leguán kdy 04.09.2006, 18:47:19
Předplatné na ABC bylo jenom na pořadník, já v něm byl neúspěšně několik let než jsem to vzdal.

A proč to tak bylo? To ani nedokázali toho vytisknout dostatek?

Jindroush

Když nebyl hajzlpapír a vložky, bodejť by bylo ABC  :-\
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Petrjr

Citace od: Dargnon kdy 05.09.2006, 15:53:17
A proč to tak bylo? To ani nedokázali toho vytisknout dostatek?

  Existovano něco, čemu se říkalo plánované hospodářstí a pětiletka. Pokud máte zájem si o tom něco zjistit, zagooglete. Na první pokus mi vypadlo např. http://www.totalita.cz/norm/norm_02.php

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

hombre

#74
Neberte to tak že schvaluju ničení hraček. Sám sbírám angličáky (mám jich něco kolem 500 a i pěkně raritní kousky), klukovi kupujem Lego, ale beru to všechno jako H R A Č K Y ! Ne jako modlu a smysl života ! ...oni to tak asi myslí i ti výrobci, nebo ne ?

otaznik

#75
Citace od: hombre kdy 13.09.2006, 16:48:56
Neber te to tak že schvaluju ničení hraček. Sám sbírám angličáky (mám jich něco kolem 500 a i pěkně raritní kousky), klukovi kupujem Lego, ale beru to všechno jako H R A Č K Y ! Ne jako modlu a smysl života ! ...oni to tak asi myslí i ti výrobci, nebo ne ?
Nezapomeň, že zde o LEGU většinou hovoříme jako o tom, co sbíráme a k čemu máme nějaký vztah. Každopádně cokoli zbytečně ničit mi přijde na hlavu, nebo je snad rozdíl v tom ničit hračky, knížky, elektroniku, nábytek, auto, dům, byt?
Samozřejmě je každého věc, co se svým vlastním majetkem dělá (pokud neohrožuje ostatní), ale stejně tak já mám pak právo říct, že je to magor. 

Vic

Blázni, ale sou to jejich peníze, jinak je toho škoda.Ale nepochopím proč tomu tak tleskají a fotí to ::),vždytˇ se to jenom rozbilo(rozumný důvod k tomu tleskání a natáčení by byl kdyby se to třeba zase samo složilo, ale fotit hromadu kostek, to je troch divný ne? :-\).
Sběratel Star Wars a nic jinýho ;)
Teď to to táhnu na mazáka... :)

***Banana.com

Citace od: hombre kdy 13.09.2006, 16:48:56
Neberte to tak že schvaluju ničení hraček. Sám sbírám angličáky (mám jich něco kolem 500 a i pěkně raritní kousky), klukovi kupujem Lego, ale beru to všechno jako H R A Č K Y ! Ne jako modlu a smysl života ! ...oni to tak asi myslí i ti výrobci, nebo ne ?

Velmi rozumný názor.

otaznik

Citace od: banana.com kdy 10.10.2006, 17:57:32
Citace od: hombre kdy 13.09.2006, 16:48:56
Neberte to tak že schvaluju ničení hraček. Sám sbírám angličáky (mám jich něco kolem 500 a i pěkně raritní kousky), klukovi kupujem Lego, ale beru to všechno jako H R A Č K Y ! Ne jako modlu a smysl života ! ...oni to tak asi myslí i ti výrobci, nebo ne ?

Velmi rozumný názor.
Neznám nikoho, kdo by LEGO bral jako modlu nebo smysl života.

Colonel32

Skyline Cruise Forever!!

(sahni mi na barding a uvidis ten tanec)

max

Jako děti jsme si slepily takové ty ošklivé modely dopravních letadel, poté jsme je pověsily na strom, vpravily do nich sifonovou bombičku, polily kanagonem a zapálily. Měly jsme z toho strašnou radost jak to bouchlo.