Václav 'Kouci' Koucký

Založil Ravenhorn, 16.09.2005, 23:37:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Micho

Citace od: Cavelon kdy 03.01.2006, 14:07:47
Citace od: werrac kdy 03.01.2006, 13:55:53
Hlavne, aby pan Koucky, nebyl clenem nejmenovane narodnostni mensiny :-)

... alebo aktívnym členom fóra kostky.org ;D

My zo SVK sme našťastie jasne mimo tejto veci.  ;)

Vasyk

Citace od: Hanka72 kdy 23.01.2006, 17:17:08
Zdravím,máte pravdu,firma Lego prodává zaměstnancům,to co bylo na fotce stojí 100kč/kg.Mám tam kamarádku,která mi kostičky nosí,takže to mám z první ruky.

Takže mi pan Koucký dluží 2800,-.  >:D  >:D  >:D Jednou si udělám čas.  8)

Ravenhorn

Tak včera mi přišla tato zpráva od nového člena kostek. (musel jsem udělat cenzuru osobnich údajů, pokud by někdo chtěl třeba osobně navštívit nebo si s ním pokecat po telefonu rád sdělím).

Vážený pane,

sháním marně Lego 4555 a narazil jsem na web Kostky.org. Nestačil jsem se při pročítání divit, že mezi sběrateli Lega řádí Václav Koucký. Totiž, já osobně znám toho mladíka velmi, velmi dobře. 2 roky mi dělal kolegu na dílně ve firmě V..... B....., B61, na adrese Milady Horákové 2725, Kladno, tel.: 312 ... .... - ... (jestli se po mém odchodu z firmy nic nezměnilo, číslo na dílnu je 312 ... ...). Tento mladík má maminku v továrně LEGO a patřičně toho, jak se zdá, využívá. Mám čtyři děti, takže jsem také několikrát využil jeho nabídky na prodej nekompletních sad. Jen pro zajímavost - odpad, prostě nevyužité Lego kostky z výroby se prodává za 50,-Kč/ 1 kg zaměstnancům. Nic proti tomu, že to někdo prodá dál, to není nefér, ale tvrdit, že posílá něco jiného a poslat tento odpad !!!!
Václav Koucký je na mé černé listině již skoro rok, posílám odkaz na mapu, kde bydlí.

S pozdravem

R.... H......

Jinak mám i místo na mapě, kde prý bydlí.
Castle, Pirates a Star Wars.

šipka

Tak pan Koucký má tyto stránky:  http://servislega.czweb.org/ 
jen pro info.

betakaroten

A může klidně zůstat na černé listině...
Ne kvůli cenám nebo "diarektice" (to bude nejspíš ten jeho nový jazyk), ale některé fotky dílků mi připadají nebezpečně povědomé.

otaznik

Citace od: betakaroten kdy 20.09.2006, 09:01:06
A může klidně zůstat na černé listině...
Ne kvůli cenám nebo "diarektice" (to bude nejspíš ten jeho nový jazyk), ale některé fotky dílků mi připadají nebezpečně povědomé.
Ale ty ceny taky nejsou marný...
Minifig Accessory Seat za 38,- Kč je naprosto luxusní. ::) ::) ::)

A diarektika  ;D - no comment.

Cavelon

Citace od: otaznik kdy 20.09.2006, 09:34:48
Ale ty ceny taky nejsou marný...
Minifig Accessory Seat za 38,- Kč je naprosto luxusní. ::) ::) ::)

Tak to je fakt, cena je super. Z BL za tie prachy máš aspoň 10 kúskov. ;D
Vidno, že "odborník" je v obraze. :P

Ravenhorn

Hm. Ale i ty ceny jsou tak dvojnásobné než bych je dal a to minimálně nelí víc. Nj Koucký je Koucký.
Castle, Pirates a Star Wars.

Dargnon

Je to dítě nebo *****. Ta stránka je ubohá. Neumí psát, vynechává diakritiku, neumí gramatiku. Ještě se tam hlupák vymlouvá proč to neprodává někde normálně, a proč jen po dílkách. Inteligentní člověk když si to přečte tak je mu jasno, že tu něco nehraje. Na ceny se radši ani nedívat.

tazzy

Heh, pan Koucký zřejmě často navštěvuje toto forum, už stránku smazal ;D

otaznik

Citace od: tazzy kdy 21.09.2006, 15:29:00
Heh, pan Koucký zřejmě často navštěvuje toto forum, už stránku smazal ;D

To ne, podle mě má vyprodáno!  ;D ;D ;D

betakaroten

Provedl diarektickou manipulaci >:D
(dia = skrz; rectum = řiť; takže se na to vy...)

Mičánek

#42
Když jsem na Aukru objevil set č.3827 za rozumnou cenu, tak jsem využil nabídky KUP TEĎ. Jméno prodejce bylo nové Freeuli a bez hodnocení. Trochu jsem zaváhal ale získat tuto stavebnici bylo větší než obava z podvodu. Jaké bylo moje zděšení když jsem zjistil, že prodávajícím je všem známý a na Kostkách hledaný a za podvodníka označený Václav Koucký, Pražská 2025, Kladno 272 01. Už jsem se chystal dražbu zrušit a dát negativní hodnocení když tu mi přišel E-mail od 1dumdum@seznam.cz. Tato adresa mi už byla známá a patří Martinu Koderovi neboli Dum Dum-ovi. Podle toho co je doloženo na přiložených obrázcích, je Dum Dum Václav Koucký neboli  Martin Kodera.

Petrjr

from IP: 212.20.110.76

Jindroushi, zkoukni jestli může odpovídat DumDum-ovi.

Teoreticky ještě může být fyzická i emailová adresa falešná, podvržená, jen bank. konto platné (pokus shrábnout peníze a konec a doufat že to +- projde).

Jenčula

TADY to DumDum sám píše...


Citace od: Dum Dum kdy 09.06.2007, 14:23:31
......
......

EDIT: DumDum = freeuli

Můj RELAX

Jindroush

Citace od: Petrjr kdy 09.07.2007, 05:35:39
from IP: 212.20.110.76

Jindroushi, zkoukni jestli může odpovídat DumDum-ovi.

Teoreticky ještě může být fyzická i emailová adresa falešná, podvržená, jen bank. konto platné (pokus shrábnout peníze a konec a doufat že to +- projde).

212.20.110.76 je jedna z adres, ze které Dum Dum přistupoval.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Ravenhorn

Mělo by se to nakonec snad vyjasnit. Ať k tomu sám něco řekne Dum Dum  ::)
Castle, Pirates a Star Wars.

Frco

njn to by som bol rad, kedze som mu posielal 1700 kc a zatial neprislo nic :)
Ale na Aukru pod nickom freuli pred par dnami predal Vladkovu pevnost a podla komentara obchod prebehol v pohode.

otaznik

Citace od: Kubos.cz kdy 09.07.2007, 09:51:37
Budu mít kontakt na obchodního ředitele , nebo tak něco je hodně vysoko.
A co jako?  ::)

Kubos.cz

Citace od: otaznik kdy 09.07.2007, 19:02:48
Citace od: Kubos.cz kdy 09.07.2007, 09:51:37
Budu mít kontakt na obchodního ředitele , nebo tak něco je hodně vysoko.
A co jako?  ::)


Citaceapropo, nema nekdo kontakt na kladenskou pobocku firmy lego? co jim predat info, ze jakysi pan Koucky tu prodava lego, ktere vypada, jako by bylo primo z fabriky, a jestli u nich tento pan koucky ciste nahodou neni zamestan... mozna by se nam povedlo zaridit mu vyhozeni z prace...


Jsem odepisoval na tohle....

otaznik

Citace od: Kubos.cz kdy 09.07.2007, 20:24:26
Citaceapropo, nema nekdo kontakt na kladenskou pobocku firmy lego? co jim predat info, ze jakysi pan Koucky tu prodava lego, ktere vypada, jako by bylo primo z fabriky, a jestli u nich tento pan koucky ciste nahodou neni zamestan... mozna by se nam povedlo zaridit mu vyhozeni z prace...


Jsem odepisoval na tohle....

Eh, pokud odepisuješ na příspěvek starý půl roku, tak by nebylo úplně špatné ho při té odpovědi citovat.