Václav 'Kouci' Koucký

Založil Ravenhorn, 16.09.2005, 23:37:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ravenhorn

Zna někdo toho pána? 

Ma email   KOUCI@seznam.cz  ?

Mám od něj nabídku až na to že je velmi lákavá až se neda tomu uvěřit.


napsal mi toto:


Zdravim,
lego prodávam jen komplet celé všechny stavebnice dohromady, jsou jen rozbalené a pohromade s plánky, cena 3000,-kč, je tam 30ks stavebnic jsou to vetší stavebnice, takže je toho mraky. čísla neznám, jen jsem to koupil pro děcka ale mame fin. rodinné důvody tak to prodávám pod cenou.


pak

Dobrý den přeji Lego stále mám, prodávám jen vše za 3000,-kč, neměl jsem čas tak píši až ted. Dovod prodeje jsou rodinné důvody vše stálo kolem 20 tisíc,je tam lod se zvejkem Star wars a tak je toho hafo jak se riká, pláky samozřejmostí,poslal bych to na dobírku , jelikož cestovat momentálně nemůžu. S pozdravem
a přiložil malou fotku



nebo

4504,4502,4500,10144,7250,7238,7239,7235,7236,7249,atd..... stačí?čas na lego nemam, jinak jsem ted u Pardubic.

a pak mi napsal ok ze mi to posle na dobírku.  >:D >:D >:D


Mě by zajímalo zda nemá někdo s ním nějakou zkušenost?

Castle, Pirates a Star Wars.

Vasyk

Bacha je to podvodník, já jsem naletěl a teď nevim jak dál. Ten samý inzerát, ta samá nabídka, tak jsem si s nim psal a on mi psal, vše pohromadě s plánky atd, loď se žvejkem, cena přes 25 tis a rodiné důvody. Objednal jsem si to a teď mám za 3000,- hromádku lega v igelitové tašce. nic s toho co psal není pravda. Zkoušel jsem mu psát, ale bez výsledku, mám akorát zpáteční adresu a to ještě nevím, zda je jeho. Součástky mi přijdou jako když byl v Tescu výprodej na pytliky za 150,- a teď mám jen torsa minifigů (3 druhy asi po 15ks od každého) a spousta skoro nepoužitelných součástek. No, budu se s tím muset smířit, třeba je v budoucnu nějak využiju, ale jestli můžu doporučit, ruce pryč.   :'(

Ravenhorn

Moc dík za to. Moc tě lituju. Mě to je hned divné za tak malo peněz takové cené veci.  A kam ma tu adresu do jakého města? Mě psal u Pardubic.
Castle, Pirates a Star Wars.

Vasyk

Zhruba asi tak půl až třičtvrtě toho obrázku, půl klasické igelitky, bylo to jen tak v té igelitce a v krabici, no nic moc zabalené..

.. zde je adresa, která byla na balíku: Václav Koucí
                                                            Pražská 2025
                                                            Kladno
                                                            272 01

.. ano přesně, nabídka byla zajímavá a ve mě zavládlo natěšení zvlášť na Millennium Falcon (ten si přeji od té doby co jsem ho viděl ve filmu, ale 5000,- fakt nemám, no, když nad tím přemýšlím, ke 3 tis hodit jěště 2, tak už by byl doma), takže jsem ani nepřemýšlel nad podvodem, to mě napadlo až na poště.. hold pozdě, ponaučen pro příště, ne však zaručen, že se to nestane znova..

..jediné štěstí, že aspoň ZDE jsem v té nejlepší společnosti..  :D

Vasyk

#4
Email jsem m u zkoušel psát, ale nereaguje.. tak fakt nevim, zkusim to ještě a pak to asi nechám být...  :-\

Vasyk

Omlouvám se, špatně jsem přečetl jméno, jak jsem naštvanej, tak mu říkám taky KOUCÍ a on je to KOUCKÝ...

Jinak zde připojuji fotky onoho balíku.. tak jak to je vyfocené, tak to přišlo, igelitka nebyla ani zavázaná.. >:D

Vasyk

.. a ještě zde.. (bohužel nevím jak vložit víc jak 2 obrázky najednou a nenapadlo mě se zeptat  :-[ )..

Vasyk

a poslední..

Jindroush

Jestli se nepletu:

a) V Kladně je továrna
b) V továrně je modelshop
c) Modelshop má odpad
d) Odpad se drtí nebo prodává na kila zaměstnancům
e) Maník je z Kladna

Z toho mi plyne, že nějakej Koucký nebo Koucká dělá v továrně.

Otazníku, nechceš tam zajít a prosadit právo?  8)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mates

Citace od: Jindroush kdy 17.09.2005, 13:57:29
Jestli se nepletu:
d) Odpad se drtí nebo prodává na kila zaměstnancům
To si jen myslíš, nebo to je fakt? ::)

otaznik

#10
Citace od: Jindroush kdy 17.09.2005, 13:57:29
Otazníku, nechceš tam zajít a prosadit právo?  8)

Možná bych se za ním mohl zastavit, abych vymohl peníze pro Vaška zpět :-)

Vasyk

He he, děkuji za zájem, je fakt, že se by se tohle dělat nemělo, jednou je nějaká nabídka a dohoda a nemělo by se to porušovat, asi si postavim s těch kostek nějakou palici a půjdu s Otazníkem..  ;D

TomG

Citace od: otaznik kdy 17.09.2005, 14:17:41
Citace od: Jindroush kdy 17.09.2005, 13:57:29
Otazníku, nechceš tam zajít a prosadit právo?  8)

Možná bych se za ním mohl zastavit, abych vymohl peníze pro Vaška zpět :-)
No minimalne si udelat vylet, jestli tam na te adrese nekdo bydli.
Tak me napada, podle korespondence se da prece dokazat, ze se dotycny dopustil podvodu ne ? :)
Only the best can survive.

Lomax

Citace od: Vasyk kdy 17.09.2005, 00:45:48
Pražská 2025
Kladno
272 01

Dovolil bych so tvrdit, že tato adresa je falešná. 2025 bude IMHO číslo popisné, protože je to docela velké číslo. PSČ 272 01 znamená Kladno - Dubí, Kladno - Kladno, nebo Kladno - Kročehlavy. V Dubí čp. 2025 neexistuje, v Kladně je to ulice Liebscherova a v Kročehlavech ulice Šulcova (a v dalších částech Kladna čp. 2025 taky není -- kdyby napsal špatně jen PSČ). A mapy.atlas.cz najde Pražskou ulici v Kročehlavech, řekl bych.
Takže si klidně mohl vymyslet i to Kladno, ne?

IIRC může odesílatel na dobírečnou poukázku napsat jinou (svou) adresu než na balík a adresát s touto poukázkou během doručování nepřijde nijak do styku.
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.

Cavelon

Na pošte by mali mať zaznamenané údaje, aj adresu, kam tie prachy doručili a kto to prevzal. Treba nájsť nejakého lego-kámoša, čo robí na pošte. ;)

corelxt

#15
co se tyce ty dobirky, mel bys tam mit nekde identifikacni cislo... je to takova snad 10-ti mozna 12-ti mistna zmet cisel a sem tam nejaky pismenko... podle toho by se to na poste snad nechalo najit...

edit: jeste me napada jedna vec.. na ustrizku od slozenky by mela byt adresa, na kteoru mu dorazej prachy... ta by mela byt prava... to co je na baliku si mozna muze vycucat z prstu (ta slouze poste pro odeslani zpet odesilateli, kdyz to prijemce odmitne nebo nemuze prevzit), ale ty prachy mu musej nekam dorazit..

ale mozna se taky seredne pletu..

Karolina

Na ústřižku od složenky, kterou by pošta měla předat s balíkem, je opravdu adresa, na kterou se pak posílají peníze. Ale myslím, že tam může být i číslo účtu, pokud si to odesílatel přeje poslat na účet.
Možná by bylo dobré podvodníka vytrestat a objednat si to od něho a pak nevyzvednout, protože takovéhle věci se opravdu nedělají.

Cavelon

Citace od: Karolina kdy 17.09.2005, 21:13:19
Možná by bylo dobré podvodníka vytrestat a objednat si to od něho a pak nevyzvednout

... alebo si niečo objednať, doodnúť si osobné stretnutie a potom

betakaroten

No ale jestli je to opravdu zaměstnanec Lega a kostky získává legálně, tak bychom mu mohli nabídnout, že ho nenabonzujeme, když nám bude dodávat Lego pravidelně a za rozumnou cenu ;D.

Colonel32

zamestnanci firmy lego maji podnikovou slevu 50% na vsechny normalne prodavane sety, lec otazka je, kolik by mu toho dovolili nakoupit...

tak jako tak bych ale navrhl nejake brutalnejsi reseni, nez mu jen nevyzvednout dobirku (80kc) kdyz vas okradl o necele 3 kapriky, nemluve o tom, kolika dalsim lidem to uz prodal.

Jinak, mozna by to chtelo udelat samostatny seznam nepoctivych obchodniku, do ktereho by se zanasela jen strucna data - tedy vynatky z teto diskuse

Mates

Citace od: Colonel32 kdy 18.09.2005, 18:24:50
Jinak, mozna by to chtelo udelat samostatny seznam nepoctivych obchodniku, do ktereho by se zanasela jen strucna data - tedy vynatky z teto diskuse
Souhlasím s tebou, už jsem to tady chtěl navrhnout, ale zapomněl jsem. Admini by to mohli dát jako příspěvek, který by byl pořád nahoře jako aktuální a v něm by se každý dočetl, na co(na koho) si má dát pozor!
Myslím, že pár adeptů už tady je ;) ;D

Vasyk

Tak jsem mrknul na tu složenku a adresa je stejná jako na balíku, akorát číslo se mi zdá, že je 2075 a ne 2025, ale fakt nevim, je to hrozně naškrábané... Zkusim ještě poslední mejl a pak nevim..

MildaPajda

Citace od: Ravenhorn kdy 16.09.2005, 23:37:11
Zna někdo toho pána? 
Ma email   KOUCI@seznam.cz  ?
Mám od něj nabídku až na to že je velmi lákavá až se neda tomu uvěřit.
napsal mi toto:


Zdravim,
lego prodávam jen komplet celé všechny stavebnice dohromady, jsou jen rozbalené a pohromade s plánky, cena 3000,-kč, je tam 30ks stavebnic jsou to vetší stavebnice, takže je toho mraky. čísla neznám, jen jsem to koupil pro děcka ale mame fin. rodinné důvody tak to prodávám pod cenou.


me se stejnou fotkou napsal toto:
cit.:Dobrý den přeji, lego je z roku 2005, a prodávám jen vše. Je to skvělá nabídka.
asi 26ks bez plánků, původní cena 19tisíc,je toho plná taška až po okraj ,cena 6000,-kč, Praha Dejvice(u hotelu Diplomat)

ten hotel Diplomat me zaujal... i osobni predani... mam to kousek od prace... mam to zkusit?! a pripadne mu rozbit cenich? ...
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Colonel32

mozna vem fotoaparat a vyfot ho, vystavili bychom i jeho fotku...

a nebo bychom z nej mohli zkusit vymlatit ty penize za Vasyka...

TomG

Si rikam kolik lidi uz timto zpusobem napalil a na stale stejnou fotku. Kdyz vememe, ze celkem male procento lidi co kupuje lego chodi na net a sem.
Only the best can survive.

muzzo

Kdybych neviděl jak MildaPajda vypadá řekl bych, že mu půjdu s tím chlapíkem píchnout, ale takhle si s ním poradíš určitě sám.  ;D ;D ;D

Raistlin M

Citace od: muzzo kdy 03.01.2006, 13:49:46
Kdybych neviděl jak MildaPajda vypadá řekl bych, že mu půjdu s tím chlapíkem píchnout, ale takhle si s ním poradíš určitě sám.  ;D ;D ;D

A viděls toho chlápka? Možná to taky nebude "přeloženej vítr". ;)
Aby nám sem MildaPajda za pár dní nenapsal: "Lego jsem koupil, jsem hrozně spokojenej, přidal jsem pánovi z vděčnosti ještě dva tisíce a hrozně jsem se těšil, až si doma ten pytlík od svačiny s legem vysypu. Omlouvám se za překlepy, se sádrou a oteklým okem se mi špatně píše." ;D ;D ;D

werrac

Hlavne, aby pan Koucky, nebyl clenem nejmenovane narodnostni mensiny :-)

Colonel32

#28
nebo bychom mohli na tu schuzku poslat nekoho od policie... stacilo by, aby mu ukazal sluzebni prukazku, a rekl: Pan Koucky, mate problem...

treba by to zabralo....

apropo, nema nekdo kontakt na kladenskou pobocku firmy lego? co jim predat info, ze jakysi pan Koucky tu prodava lego, ktere vypada, jako by bylo primo z fabriky, a jestli u nich tento pan koucky ciste nahodou neni zamestan... mozna by se nam povedlo zaridit mu vyhozeni z prace...

Cavelon

Citace od: werrac kdy 03.01.2006, 13:55:53
Hlavne, aby pan Koucky, nebyl clenem nejmenovane narodnostni mensiny :-)

... alebo aktívnym členom fóra kostky.org ;D