TIE Okno

Založil B.A.X.O, 02.10.2009, 14:42:47

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

B.A.X.O

Prosím vás nevie niekto kde môžem zohnať tento diel? Ide o Windscreen 3 x 6 x 5 Canopy with Octagonal Design Pattern.


Neviem to vôbec zohnať:( Skúšal som aj na Ldraw a tam je to nejaké poškodené alebo tak...ale mal by byť lebo chlapík čo postoval jeho galeriu pred nejakym casom tu Jindroush, tak ten ho tam má:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=2888415

potreboval by som ho docela nutne na jeden pokus, ďakujem.
star wars rulezz

Splinter

Myslím, že hľadáš tento diel.

Aby ti správne fungovalo budeš musieť stiahnuť aj jeho pod-časti a aj pod-časti tých pod-častí do adresára kde máš umiestnené diely (predpokladám: C:\LDraw\PARTS\S\ - pre pod-časti a C:\LDraw\PARTS\ pre diel 30366ps1)

B.A.X.O

#2
tak dík no:( ale asi to spravím bez toho okna, najprv to išlo tak že bolo len to koleso s paternom, ale chcel som to mat aj spolu zo suciastkou ako je na obrazku a tak som spravil ako si povedal, ale teraz ked na tu suciastku kliknem tak mi spadne celý mlcad:( achjaj...

//no uz som to jakz takz vyriesil.
star wars rulezz

Splinter

hm, to je zaujímavá reakcia MLCADu. Ja som ten diel včera stiahol a funguje. Tak radšej rozpíšem, ktoré diely treba...

1. 30366ps1.dat ten príde do adresára C:\LDraw\PARTS\
2. 30366p2a.dat tento a následujúce treba umiestniť sem C:\LDraw\PARTS\S\
3. 30366p2b.dat
4. 30366p2c.dat
5. 30366s01.dat k tomuto treba ešte stiahnuť jeho subpart
6. 30366s02.dat

Mám aj nainštalovanú novú knižnicu dielov a nový ini súbor pre MLCAD, mohlo by sa stať, že niektorá časť môže obsahovať nejakú plochu obsiahnutú práve v novej knižnici...