#16. Bratislavský KOSTKY.org pub

Založil danny01, 25.02.2013, 09:30:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Dame? 11.3.2012 pondelok

Ano
6 (75%)
Nie
2 (25%)

Celkem hlasů: 8

danny01

Sobecky som nastavil časy podľa svojích možností. V tieto dni je moja účasť 97%110,1%ná.
V piatky predpokladám príchod do BA okolo 18tej.
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: danny01 kdy 25.02.2013, 09:30:46
Sobecky som nastavil časy podľa svojích možností. V tieto dni je moja účasť 97%ná.

Požadujem najmenej 110%, inak je jasné, že neprídeš.  >:D

STARHAWK

Pozrem doma ake mam plany a potom zahlasujem.

5o

Ja som dal svoj hlas 11 a 15.3. vtedy mám rannu, a zatiaľ mi oba termíny vyhovujú.
Preto lebo Lego...

STARHAWK

Zatial som dal najblizsi pondelok

danny01

...najblizsi pondelok nemozem! :( Ale som doma buduci stvrtok piatok (7.2. a 8.2.).
Miesto je mi viacej menej free. Len aby sa dalo parkovat (zadarmo nieje podmienkou).
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: danny01 kdy 27.02.2013, 17:15:00
...najblizsi pondelok nemozem! :( Ale som doma buduci stvrtok piatok (7.2. a 8.2.).

Potom by si mal rychlo zmenit terminy v ankete...

Co sa miesta tyka tak niekde v sirsom centre smer Ruzinov by bolo lepsie ako hladat miesto v ulickach Stareho mesta. Co tak Bastion v suterene Trznice na Trnavskom myte? Pripadne niekde v okoli Apollo biznis centier?

danny01

Anketu uz menit nejdem. :-) A miesto akceptujem kdekolvek kde sa da zaparkovat.
Beriem aj RC? :-):-):-)
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: danny01 kdy 28.02.2013, 15:02:36
Anketu uz menit nejdem. :-) A miesto akceptujem kdekolvek kde sa da zaparkovat.
Beriem aj RC? :-):-):-)

Najblizsi pondelok uz ma 3 hlasy. Uprav prvy prispevok aby sa za tento termin nehlasovalo.

RC modely chcu miesto, potom by bol lepsi podnik typu Kolkovna, alebo Mytny domcek.

danny01

Zatial by som to videl na ten pondelok 11.3.
Danny

danny01

Stalker, daj prosim adresu kde to dame. Verim v Tvoje knowhow ohladom BA Pubov. :)
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

#11
Citace od: danny01 kdy 04.03.2013, 18:57:07
Stalker, daj prosim adresu kde to dame. Verim v Tvoje knowhow ohladom BA Pubov. :)

Kedze do 11.3. este ostava par dni mohli by sa vyjadrit vsetci, ktori klikli na Ano. Ma to byt podnik s dobrou dostupnostou, niekde v sirsom centre, s moznostou parkovania, prijatelnymi cenami, slusnou urovnou a miestom na prehananie RC modelov. Mna nic nenapada...

Davam do placu tieto tipy, kto ma lepsi napad sem s nim.
-Kolkovna - River park
-Mytny domcek - Stary most
-U Deda - Ruzinov
-U danovaka - Petrzalka
-Alfa - Petrzalka
-Bastion - Trnavske myto

danny01

Takze beriem aj RCka? :) To s niektorymi moc nepokecame hehe. Dufam ze stihnu prist tri nove baterky ;)
Danny

danny01


Silneju obavy ze budem len traja (Stalker, Juraj a ja). Napiste mi ked tak SS alebo sem do vlakna kto vsetko pridete. Vrela vdaka!
Danny

STARHAWK

Tak ja by som zatial cas mal. Hlavne to dajte tam kde sa da dobre a bezplatne zaparkovat. Napr niekde pri nejakom nakupnom centre ako Aupark.

kamil

Ja som klikol na ANO, ale moja ucast je teraz otazna kedze som od dnes PN. Uvidim ako budem do pondelka, cez vikend dam definitivne vediet ci ano alebo nie.

A co tak miesto konania akcie v Meštiansky pivovar na Dunajskej ako pred rokom?

danny01

Citace od: kamil kdy 06.03.2013, 13:15:08
Ja som klikol na ANO, ale moja ucast je teraz otazna kedze som od dnes PN. Uvidim ako budem do pondelka, cez vikend dam definitivne vediet ci ano alebo nie.

A co tak miesto konania akcie v Meštiansky pivovar na Dunajskej ako pred rokom?
Tam sa mi to pacilo. Len parkovanie uz myslim nieje v areali mozne...
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: danny01 kdy 06.03.2013, 13:22:14
Citace od: kamil kdy 06.03.2013, 13:15:08
A co tak miesto konania akcie v Meštiansky pivovar na Dunajskej ako pred rokom?
Tam sa mi to pacilo. Len parkovanie uz myslim nieje v areali mozne...

Uz pred rokom parkovanie vo dvore nebolo mozne. Pokial nikomu nevadia vyssie ceny a vsetci sa zhodnete na tomto mieste mozem rezervovat stol pre cca 6 osob. Bez rezervacie tam totiz clovek ani nemusi chodit, je to stale narvane.

Anatyt

Sa čudujem ostatným podnikom v BA, že si nevezmú z Meštianskeho príklad. Evidentne zákaz fajčenia v celom podniku priťahuje ľudí, tak nech mi nikto netvrdí z majiteľov podnikov, že zákazom fajčenia by prišli o klientelu! Práve naopak - prilákali by ešte viac ľudí. Viď Meštiansky.

5o

V pondelok 11.3. zatiaľ môžem, mne je v podstate jedno kde to bude. Buď prídem autom, alebo busom.
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Zdá sa, že Meštiansky pivovar na Dunajskej všetkým vyhovuje.

Bola urobená rezervácia na pondelok 11.3. so začiatkom o 17.00 pre 6-8 osôb. See you.

STARHAWK

Citace od: Stalker kdy 07.03.2013, 13:05:04
Zdá sa, že Meštiansky pivovar na Dunajskej všetkým vyhovuje.

Bola urobená rezervácia na pondelok 11.3. so začiatkom o 17.00 pre 6-8 osôb. See you.

OK, moze byt.

Stalker> mas stiahnute ostatne CloneWars serie 5 ? Uz sa skoncila a teda ju mam celu -> mozem napalit.

Micho

Dnes som bol prvykrat tohto roku BA, aj ked len 2 hod.  >:D

kamil

Caute.

Tak v pondelok sa tam vidime, pridem s manzelkou.

Friend

Ahojte,
možno sa aj mne podarí prísť :)

S.t.a.l.k.e.r.

Zatiaľ to vyzerá na slušnú účasť - Danny, Juraj, Starhawk, 5o, Kamil + polovička, možno Friend a Branio... teším sa.

STARHAWK

Z prace sa dostanem najskor o 17:00 tak nejak po tomto case tam pridem.
Beriem so sebou 5.seriu CE na USB kluci.

S.t.a.l.k.e.r.

Budem tam o piatej nech nám nepadne rezervácia. Ak by prišiel niekto s kým sa ešte nepoznáme, na stole bude obligátny Lego katalóg. Príp. nech si cez PM vypýta číslo na mobil.

danny01

...klasika, Dannyho zrazy su PREKLIATE! Od piatka mam manzelku so synom v nemocnici. Takze moj plan je dnes: do 17:00 Kramare a potom PUB. Kolko bude trvat presun neviem.
Moznost dva (zatial nepravdepodobna):"maleho dnes pustia a v tom pripade neviem odhadnut co bude...

Ale pridem. Neviem kedy a nakolko ale pridem!!!  >:(
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

Vďaka všetkým za účasť, Michalove vlaky a marinované rebrá boli fakt super.  ;D