(Vlastni) GG54 SPIII Rebel Hunter

Založil Colonel32, 13.06.2006, 02:32:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

Ve vesmiru prestava byt bezpecno, a tak byly jednotky Space Police povolany znovu do akce. Ale tentokrat uz neboudou blacktrony zavirat do kyberkleci, odedneska je budou proste a jednoduse strilet...

chadzi


Aki

Nevypadá to nezajímavě. Nápad s konstrukcí pro tu stíhačku je výborný. Černá se na fotkách ale fakt slívá dohromady, takže detaily prakticky nevidíme, jen obrysy.  :-\
Vem to v pátek do hospody, ať má aspoň část uživatelů šanci si to pořádně prohlédnout a ocenit případné finesy.  ;)

Mtron

Citace od: Colonel32 kdy 13.06.2006, 02:32:02
Ve vesmíru přestává byt bezpečno, a tak byly jednotky Space Police povolaný znovu do akce. Ale tentokrát už neboudou blacktrony zavirat do kyberkleci, odedneska je budou proste a jednoduse strilet...

colonel32 heh si mně rozbil , stíhačka vypadá celkem fajn, jenom mně překvapuješ , space neděláš a teď , abych se bal i o svoje M:trony , kdy hodláš střílet i je ;D
Ty řetězy bych nahradil magnetem.takhle to vypadá jako , že jsou uvězněny SP a blacktroni. Jakou řadu blacktronu budeš střílet? I nebo II ?Já , že nějaký mám doma ;D ve vězení ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Colonel32

noo... nevim, jestli to do hospody prezije... je to totiz z dilu z kiloware, ktere uz jsem chtel zacit kompletovat...

MwK

Ta stihacka vyzera fakt uhladene a pekne nie je to zidny extreme...a to je na nej pekne!
Ale zato tie figurky tam absolutne nesadli... :-\
Skor si to mohol spravit bez minifugov...ved aj tak by to bolo pekne...
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Colonel32

to kw nenabizelo prilis mnoho moznosti jak udelat poradne figy...