(Vlastní) B - Invander

Založil Daniel, 04.11.2011, 09:47:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Daniel

Po dlouhé době bez svých kostek jsem se konečně dostal k trošce stavění. Do hradů se mi nějak nechtělo, tak zde je pokus o něco z trošku jiného soudku (i když teda opět v šedé - z jiné snad ani už stavět neumím, nebo nemám kostky? ;D):

Odkaz na BS: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=488067



KKA

Paradní !!

Něco mi to připomíná. Má to nákou předlohu?

Colonel32

Připomíná mi to Orca Bomber z C&C, otázka je zda je to úmysl nebo náhoda.

Daniel

Všechny příběhy, postavy a lodě jsou smyšlené a jakákoliv podobnost se skutečnými osobami a jejich příběhy je čistě náhodná ;D.

Robbed

Tak to je paráda 8). Už je mi jasné, proč jsi říkal, že jsi měl problémy se stabilitou. Ale očividně jsi to zvládl na výbornou.
Na flickru by ti to pravděpodobně okomentovali slovy "very nnenn".

P4tr1cius

Hmmm, človeku by sa nutkalo napísať, že kozmická loď v jednej farbe je nudná.
Ale ty si vytvoril "jednofarebnú" kozmickú loď, ktorá patrí do kategórie "HI-TECH". Je to úplne niečo iné ako klasika. Jej uhly, kokpit a všetko ostatné. Človek keď sa práve nachádza v rozhodovacom štádiu (ako ja teraz), či začať stavať svoje stavby alebo nie..., po vzhliadnutí tých tvojích, veľa chuti teda nemá.
Ešte že sa to dá ospravedlniť, že toto sú už stavby LEGO profesorov.

mizdas


FilipS

Nádhera, je vidět, že si univerzální stavitel a ne jen hradař. Má to nějaký interiér?

Ivansliz

Velmi dobré dílko.  ;) Na BS se mi líbí ty záběry zespodu (jako v akci) ...  ;)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Luky1987

Po delší době kvalitní dílko v této sekci.

gearcs

Tohle je velká paráda! Jsem rád, že už jsi u LEGA, třeba se na kostkách zase začne pořádně stavět  ;D

linhi

Citace od: gearcs kdy 04.11.2011, 16:35:17
Jsem rád, že už jsi u LEGA, třeba se na kostkách zase začne pořádně stavět  ;D

Ano loď je super,ale moc se neradujte,pan cestovatel chce zase utéct někam za hranice!
Jinak je tedy fakt na co koukat,je to paráda co jsi vyčaroval z většinou hradařských kostek.
Takže klobouk dolů! 

Mtron

Pche, Blektronským psům tu každý staví lodě, to se jich bojíte ? ...

Nádherně propracovaná stavba, nenašel jsem nic co bych ji vytknul. Být Japonec, nafotím, nakopíruji a postavím jich hned několik do hangáru v Mtronských barvách s výsostnými znaky. Máš můj obdiv. Nestav hrady, nikam neprchej stav jen SPACE.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Justin

Krásna loď, to modré sklo skvele dopĺňa sivú. Myslím si, že keby tam bolo viac farieb, tak nevyniknú natoľko detaily. Dajú sa krídla naklopiť do iného uhlu?

Čo mi to pripomína napovie jeden citát z knihy:
To je terminátor vole :)

J.

PS: Farba pozadia je tiež dobre zvolená.

Daniel

Díky za pozitivní komentáře :-*.

S odjezdem můžu jen potvrdit (bohužel pro mé stavění, bohudík pro mé cestování).
Na hrady určitě nezanevřu - i když je pravda že mám objednáno pár skel, takže snad do budoucna se o něco space pokusím ;).

p.s.: Blacktronů se nebojím, ale prostě jsou to simpaťáci >:D. A navíc skoro nemám žádný jiný space národy...

Jo a interiér to má jen obyč vybavení kabiny - nic extra zajímavého.

AdamKo

Moc pěkné, ta stavba má v sobě jakousi okouzlující dynamiku ;)

grohl

Hladké, propracované a nesmírně sexy.