(Vlastná)Premena Dartha Vadera...

Založil MwK, 23.08.2007, 14:10:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MwK

Tak zase som si staval...(síce už dávnejšie ale nehal som to na nový foták ktorý som dostal len nedávno :D)
Tentoraz je to taká menšia dioráma(teda 6kusov ;D) z EP3 ked dosekaného Anakina vlastne už Dartha Vadera operujú droidi a na to celé sa pozerá imperátor...
Fotky sú v postupnosti a posledná je ked sa dozvie že "zabil" Padmé.
Tak čo aké to je ???  ;)

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

grohl

Mně se to líbí a moc
:D
Kdybych nestavěl Technic, tak SW jsou mými nejoblíbenějšími. Takhle ale jen můžu koulet očima a chválit :)

Mellory

Zapomněl jsi ty fotky zmenšit.
Nothing is true. Everything is permitted.

ulrike

Genialní,je to fakt dobře udělaný a žádný zbytečnosti, nejvíc se mi líbí ta poslední fotka! Pocit jak u filmu... 8)

MwK

Citace od: Mellory kdy 23.08.2007, 18:01:54
Zapomněl jsi ty fotky zmenšit.
No,máš pravdu!Momentálne nemám žiadny vhodný program...nevedel by si mi nejaký odporučit? :P

Inak ostatným dakujem za pochvalu... ;D :D
For ulrike : Hej tá posledná scénka je dobrá...vyžil som sa v búraní droidov! ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Mellory

Malování. (Obrázek - Roztáhnout či zkosit)

Citelně mi tam chybí stěny, takhle to nemá tu správnou atmosféru.
Nothing is true. Everything is permitted.

MwK

Citace od: Mellory kdy 24.08.2007, 09:36:40
Malování. (Obrázek - Roztáhnout či zkosit)

Citelně mi tam chybí stěny, takhle to nemá tu správnou atmosféru.
LOL! ;D
To si ma zotrel...tak tento program mám...tam som to iba obrezával ale takto je to jednoduchšie.Naúdúce to tak spravím.Vdaka!
Inak k tým stenám,no neviem či by som ich spravil tak efektne kruhovito tak som sa do nich nepúštal.(Predsalen bolo vo filme vela pary tak som presne ani nevedel aké sú a ako ich spravit ::))
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

J_BOB

Je to premakané a naživo to vyzerá ešte lepšie....ale mal by si ukázať aj Imperátora poriadne  >:D ;D  ;)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

MwK

Citace od: J_BOB kdy 24.08.2007, 10:11:00
Je to premakané a naživo to vyzerá ešte lepšie....ale mal by si ukázať aj Imperátora poriadne  >:D ;D  ;)
Dik!A čo je s imperátorom? ::)
Za to že má Vaderovu(pôvodnú)hlavu namiesto nôh 3 kocky a dva plášte musí byt iný? ;D
Podla mňa je v pohode...len som ho naschvál fotil od chrbta. :P ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

J_BOB

Citace od: MwK kdy 24.08.2007, 10:56:53
Citace od: J_BOB kdy 24.08.2007, 10:11:00
Je to premakané a naživo to vyzerá ešte lepšie....ale mal by si ukázať aj Imperátora poriadne  >:D ;D  ;)
Dik!A čo je s imperátorom? ::)
Za to že má Vaderovu(pôvodnú)hlavu namiesto nôh 3 kocky a dva plášte musí byt iný? ;D
Podla mňa je v pohode...len som ho naschvál fotil od chrbta. :P ;)
jj je xD sice mi pripomina mrtveho novorodenca ale inak je fpohode :D a dioramka je pekna tak co :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

tazzy

Citace od: MwK kdy 24.08.2007, 08:06:02
Citace od: Mellory kdy 23.08.2007, 18:01:54
Zapomněl jsi ty fotky zmenšit.
No,máš pravdu!Momentálne nemám žiadny vhodný program...nevedel by si mi nejaký odporučit? :P

Inak ostatným dakujem za pochvalu... ;D :D
For ulrike : Hej tá posledná scénka je dobrá...vyžil som sa v búraní droidov! ;D

Ja bych doporučil spíše IrfanView, lepší spolehlivější, více funkcí a kvalitnější výsledek.

lospepos

Mě se to moc líbí. Jen jestli můžu, tak se mi zdá že tam má být Darth Vader ještě bez pláště. Ale jistý si nejsem.

enginehead

Citace od: lospepos kdy 25.08.2007, 20:42:51
Mě se to moc líbí. Jen jestli můžu, tak se mi zdá že tam má být Darth Vader ještě bez pláště. Ale jistý si nejsem.

jj, je tam bez pláště, působí to pěkným dojmem ale nesedí mi tam béžové ruce u toho droida
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na http://dallart.wz.cz