SKAERBAEK Fanweekend 2020

Založil Igorus, 31.03.2020, 11:05:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Igorus

Kdo je zaregistrovaný, můžete mi sem prosím dát informaci:
a) s jakým modelem (pokud ještě neexistuje tak stačí "nový model")
b) Legohouse ve čtvrtek ano/ne
c) zaměstnanecký obchod ano/ne + v kolik hodin
d) pokud se bude moct jet pojedu po vlastní ose ano/ne



Chairudo

a) "nový model"
b) Legohouse ve čtvrtek ano
c) zaměstnanecký obchod ano 10.00
d) pokud to půjde jedu skupinově, jinak jakkoli
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

martindavid

a)kolekce rc modelů(model team) s návěsy+Dilna.benzinka jezdit
    se nebude pouze staticky
b)Ne
c)Ne
d)rád bych se s někým svezl+syn

Robkteryten

#33
A/ nový model/ nebo základna
B/ ano
C/ ano 14:30
D/ ne - pojedu se skupinou/ beru auto

Clermont

A) nový model
B) asi ANO
C) 10:30
D) skupina

Borun

#35
A,papoušci
B, ano
C,ano v 14:30
D,skupina

Vasyk

a) nový model
b) Legohouse ve čtvrtek asi ano
c) zaměstnanecký obchod ano, 13-14 hodin
d) skupina X

peki

#37
Kdo je zaregistrovaný, můžete mi sem prosím dát informaci:
a) Něco malého
b) Legohouse ne
c) zaměstnanecký obchod ne (už je plno)
d) asi jako loni (jet tam ve čtvrtek večer s dojezdem v pátek, návrat v pondělí podle situace s obchodem) mohu vzít auto a do něj 3 další lidi (AFOLY vystavovatele)

Za přihlášení nic nedám, ale vše bude záležet na situaci v září ( a tím nemám na mysli jestli akce proběhne nebo ne)


NEPOJEDU vzhledem k avizovaným omezením.

danyboy

a) nový model
b) Legohouse ve čtvrtek asi ano
c) zaměstnanecký obchod ano, 10-11hodin
d) skupina ideálně

Skyrider

Konečně se mi podařilo se registrovat
A asi nový model
B LEGO house ano
C zaměstnanecký obchod jsem nestihl přihlášení
D skupina

jerzeeg

Jerzeeg:
a) novy model (asi rejže)
b) nejspise ano
c) ano 14-15
d) skupina asi

Jezurka

Jezurka:
a) novy model (asi rejže)
b) nejspise ano
c) ano 14-15
d) skupina asi

Chairudo

Ve Skaerbaeku přistavěli třetí halu, bude více místa na modely  ;)

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Sihaja

a) novy model
b) Legohouse spis ne
c) zaměstnanecký obchod 14:00
d) pridala bych se ke skupine

Daniel

a) ještě netuším, ale radši bych něco menšího
b) Legohouse klidně ano - záleží jak zbytek skupiny
c) zaměstnanecký obchod 14:30
d) skupina  ;)

šipka

a) nový model
b) ne
c) ano 14-15h
d) ještě nevyjasněno

Robbed

a) nový model
b) ano!!
c) ano 10h
d) po vlastní ose

asi jako předloni, pokud by byla možnost s ubytkem, přidali bychom se s Cami, jinak si najdem něco někde jinde

davroman

davroman + rocice:
a) novy model
b) ano
c) ano 15:30
d) asi po vlastní ose
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

skywalker007

Omlouvám se za pozdní reakci.

Já+brácha
a) nový model
b) ano
c) ano 10:30-11:30 ,brácha 11:00-12:00
d) se skupinou

peki

Info do Jana
============
Dear all, I hope you are all safe and healthy and have time to spend on your LEGO hobby.

Today I like to give you an updated about the  situation regarding AFOL Networking Events in the current Corona Virus pandemic.

Due the never seen before circumstances unfortunately only 2 ANE (Bricks LA and Bricks Cascade) in early 2020 could happen. Since mid March all ANEs are cancelled due to governmental or local restrictions for physical meetings and larger gatherings.

This is of course understandable but hits the organizers and participants as well as the AFOL Community quite heavy.

We do our best to be as supportive as we can be to the cancelled ANE but of course it is a very sad situation and we are right now all very uncertain how the future for large physical gatherings looks like.

There are still 3 ANE left for the remainder of 2020 (Brick Fair  Virginia, Skærbæk Fan Weekend and BrickCon) which are not cancelled yet and we all cross our fingers that they hopefully can happen but with all local as well as travel restrictions and global flight traffic down it seems very difficult but hopes are still high.

On the positive side of all this crisis spur creativity and several ANE have organized (e.g. BrickCan and BrickWorld) or plan to organize (BrickWorld, Brick Fiesta and Bricks by the Bay) virtual events which are a great addition (definitely no replacement for a physical event though) that allow different approaches and points of view. So I can strongly recommend to check a virtual ANE out as there is usually a great program and also some fun activities and several LEGO colleagues are joining too.

This is of course something which came up for many last minute and in crisis mode but it gives a new perspective to things and probably can add another layer to ANE for the future.

If you have any comments or concerns feel free to let me know and I wish you all the best for the future - please take care and stay safe and healthy.

Jan

Igorus

Shrnutí dnešního sdělení na FB stránkách akce:

- Skaerbaek Fanweekend 2020 se dle všeho uskuteční

ale...

- bude redukován prostor pro konání akce
- budou požadovány menší MOCy
- nebude nákup v zaměstnaneckém obchodě
- nebude možný nákup krabice s díly
- nebude aukce, prezentace, workshopy
atd.

Nicméně vše s může postupem času měnit... Ať už rozvolněním či zpřísněním...

Co se dle všeho bude konat bude Lego House.

Tedy pokládám otázku znovu:

Kdo za těchto podmínek se bude chtít účastnit?

Za sebe říkám, že já se rozhodnu až v průběhu července...

poMOCník

Sice jsem se zaregistroval, ale taky váhám a rozhodnutí bych nechal radši až na červenec.

Robbed

Zároveň prosí všechny, co ví, že na 100% nepojedou, ať se odhlásí z akce (v členském centru, tam kde se registrovalo)

Já teda zatím na 60-70% pořád jo, ačkoliv absence velkých MOCů a žádný zaměstnanecký obchod je velká rána, ale chápu, že dělají všechno, co momentálně jde.

peter

Já jsem letošní rok vypustil a všechnu moji energii přesouvám na dokončení mé nové pracovny a stavby nových modelů pro další rok ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Robkteryten

#54
Já  jsem momentálně připraven vyrazit i bez těch benefitů. Primárně se jedu odraegovat a pobavit,  ne na nákupy. Samozřejmě hlavní slovo bude mit ten malinkej hajzlik co všude poletuje.  Jen zmenšit model...

peki

Já nepojedu. Čas a energii věnuji společnému projektu perníková vesnička. Podle mne by bylo lepší to rovnou zrušit - to každý pochopí, než to takto osekávat.  A na příští rok připravit nějakou pecku.

Chairudo

Velkými modely je myšleno nad 150x150cm, s podobnými a menšímí modely nebude problém :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

martindavid

Já se synem zatím taky jeden.pokud se situlace rapidně nejhorší.

Vasyk

Ve světle tohoto svou účast letos ruším.

Clermont

Já už to taky odpískal... :-\
V roce 2021 se tam potkáme v plné síle :)