ParaCENTRum Fenix

Založil peki, 19.11.2018, 11:35:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vočko

Citace od: peki kdy 13.11.2019, 10:46:35
Citace od: Vočko kdy 22.08.2019, 08:50:42
Kemp na Vysočině má Fenix úspěšně za sebou. Klienti a jejich rodinní příslušnící měli kromě pestrého programu také možnost tvořit. Kromě šperků z kostek se vyráběly i jiné věci - např. vánoční hvězdy z korálků. Tvoření je nadchlo a bavilo.

Vočko při vánoční výloze, jsem narazil na zájem o vánoční dekoraci. Třeba by to mohl být další směr vaší tvorby a na ty vánoční trhy by se to i hodilo.
Ahoj peki, pár ozdob jsem vyrobil jako ukázku už před měsícem a nápad se líbil. Momentálně finišujeme nejen s kompletací LEGO šperků a přívěsků, ale i s ostatními výrobky - už příští sobotu začínají trhy.  Ještě můžu zkusit ze zbytků kostek něco postavit, ale co určitě není, tak to jsou brick a plate modified na spojení.

peki

Citace od: Vočko kdy 13.11.2019, 12:22:28

Ahoj peki, pár ozdob jsem vyrobil jako ukázku už před měsícem a nápad se líbil. Momentálně finišujeme nejen s kompletací LEGO šperků a přívěsků, ale i s ostatními výrobky - už příští sobotu začínají trhy.  Ještě můžu zkusit ze zbytků kostek něco postavit, ale co určitě není, tak to jsou brick a plate modified na spojení.

Jasně je to spíše na příští rok. Případně nápad na užitečné kostky ze zdi do kelímku.

Vočko

#152
Vánoční trhy jsou v plném proudu a Fenix okupuje vánoční jurtu na Moravském náměstí se svými výrobky. Všem kdo přispěli moc děkuji nejen za mě, ale za celý Fenix.
výrobky z Fenixu

peki

============
Ahoj peki. Byl jsem u mě v práci osloven, zda nevím o někom, kde by se daly sehnat Lego sety jako odměna pro děti, které namalovaly obrazy do benefiční dražby pro Fenix. Odkaz na předchozí ročník dražby

www.drazbaprofenix.cz

, ať máš představu o co jde. Jednalo by se o 2 kategorie (5-11 let a 12-18 let), u každé 1.-3. místo, tzn. 6 ks stavebnic. Napadl si mě ty a kostky, tak vás zkouším oslovit. Samozřejmostí je uvedení kostek jako partnera na dražbě a PR příspěvek za podporu. Tento rok bohužel dražba proběhne online, jinak bych měl i pár lístků přímo na dražbu ;) Vím, že je všeobecně blbá doba, ale i tak si tě/vás dovoluji požádat o pomoc a spolupráci.
Moc děkuji za zprávu a za případnou pomoc.
Vočko
============

peki

Já jsem Vočkovi za kostky slíbil pomoc. Doporučuji se podívat na odkaz (obrázky které jsou do aukce) je opravdu úžasné co dědi dovedou. Dražba bude on line.

Vočko

Ahoj kostkaři. Moc děkuji pekimu za šíření infa o odměnách pro děti a také o dražbě samotné. Všechny nás v práci překvapilo, co tak mladí umělci dokáží namalovat - vážně paráda. Z minulé dražby máme doma 2 kusy. Pokud chcete a můžete věnovat nějaký setík, budu vám nejen já, ale i kolegové velice vděčni. Děti to potěší a budou mít třeba větší motivaci do budoucna ;)
Každý z vás je samozřejmě na online dražbu vítán. Nejen že můžete vydražit prvotinu potencionálního významného umělce, ale také podpoříte naše centrum, které prošlo a prochází existenční krizí. Ještě jednou všem DĚKUJI.

Stimpi

Musím smeknout, některý obrazy jsou opravdu pecka!

Vočko

Citace od: Stimpi kdy 25.04.2021, 23:42:25
Musím smeknout, některý obrazy jsou opravdu pecka!
Naprosto s tebou souhlasím. Však se letošní on-line dražby můžeš zúčastnit ;)

Vočko

Ahoj kostkaři,
vám všem, kteří podporujete a pomáháte ParaCENTRU Fenix patří veliké poděkování. Za to si zasloužíte dostat pomyslný Řád hrdého Fenixe, který dostane každý podporovatel naší organizace.

Ještě jednou veliké díky za klienty i zaměstnance Fenixu.



Vočko

#159
Ahoj kostkaři. Dnešním dnem startuje online Dražba pro Fenix. Všichni jste srdečně zváni a pokud se vám nějaký kousek líbí, neváhejte a pojďte si ho vydražit. Pokud máte Facebook, tak tady posílám link na událost. Budeme rádi i za šíření této události ;)
Moc děkujeme za podporu ;)

Vočko


Chairudo

Obrazy si kupovat nebudu, ale aspoň jsem nasdílel a doufám, že se zadaří, jsou fakt krásné :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Citace od: Chairudo kdy 20.05.2021, 11:09:06
Obrazy si kupovat nebudu, ale aspoň jsem nasdílel a doufám, že se zadaří, jsou fakt krásné :)

Ano chceme poprosit o nasdílení, ať se o tom dozví více lidí.

Hardegon


Stimpi

Tak jak, pořídili jste si někdo obrázek?

Vočko

Zdarec kostkaři ;) Předem děkuji všem za podporu. Jak těm kteří sdíleli událost nebo hlasovali pro nejkrásnější obraz, tak těm, kteří se zúčastnili samotné on-line dražby. I přes komplikace, které s sebou nesla samotná dražba, se podařilo vydražit krásných 111 900 Kč. Mladí umělci mají upřímnou radost z cen, které dostali za svá díla a to i velkou zásluhou kostek ;)

Vočko

Ještě jednou děkujeme za podporu všem kostkařům ;)

Tady článek o tom, jak Dražba pro Fenix dopadla. Dobročinnost kvete i po Covidu

Vočko

Ahoj kostkaři,
vím že je to na poslední chvíli, ale přeji jen.. Jako každý rok jsou pro Fenix jednou ze stěžejních akcí Adventní trhy. Ty byly bohužel zrušeny. Naši klienti a zaměstnanci nezaháleli a vyrobili parádní výrobky. Tak pokud ještě nemáte dárek, chcete někomu ze svých blízkých udělat radost a v neposlední řadě udělat dobrý skutek, koukněte na stránku Roztáčíme

Věřím, že něco vyberete.

Moc vám všem děkujeme.

Za všechny od nás vyřizuji pozdravy, užijte si ve zdraví Vánoce a hodně sil a pohody do následujícího roku.

Vočko

#168
Ahoj všem,
peki dal zelenou a tak vás touto formou chci poprosit o spolupráci.
Jaro se blíží a Fenix má před sebou doufejme pár skvělých akcí. Ať už jako pořadatel nebo host (např. Polabské kostky). ;)

Chceme opět prezentovat naší organizaci a při tom ukázat, co všechno jde postavit z kostek Lega, třeba i s postíženýma rukama. My s klienty trénujeme nejen jemnou motoriku, ale současně děláme druhým radost.

Poučeni z let minulých víme, co nejvíc frčí. Takže tentokrát chceme stavět krokodýly, klipy na dudlík, a přívěsky. Seznam dílků, co potřebujeme na krokodýly a klipy viz.  seznam dílků níže. (Clermont udělá tabulku). Na přívěsky potřebujeme plates různých barev ve velikosti od 1x1, 2x2 až po 1x6 a očička.

A ještě jedna otázka. Napadlo mě, aby měl Fenix svoje minifigy. Budou v barvách Fenixu - bílé tělo, tyrkys nohy, vpředu logo, vzadu naše moto. 100 ks kluk, 100 ks holka.

A ta otázka? Tip na potisk, kde se např. nechali tisknou figy pro kostkaře? Lze za pomoci kostek.org sehnat nebo dát tip kde v takovém množství koupit těla, nohy v těchto barvách, vlasy kluk a holka? A na kolik taková Merch propagace vyjde? Mám na mysli třeba již zmíněné figy pro kostkaře.

V případě jakýchkoli dotazů mě kontaktujte.

Předem moc děkuji za vaši pomoc, rady a tipy.

Vočko

Pro představu foto krokodýla a klipu na dudlík.

Clermont

#170
Přidávám slíbenou tabulku s dílky v excelu pro ParaCentrum Fénix... ODKAZ

Tak jak píše Vočko výše, pokud někdo má dílky z tohoto seznamu a chce je darovat Fénixu, prosím vyplňte NICK a QTY kolik můžete darovat v daném řádku a buď můžete poslat poštou případně dovézt na OV výstavu která je už za 3 týdny (nebo po někom poslat).



Clermont

Díky Petře za první vlaštovku na podporu Fénixu..
Jakékoliv množství i menší se počítá.  ;)
Dárců může být "nekonečno" - do excelu se můžou stále přidávat sloupce :)

Vočko

Děkuji Clermontovi za pomoc s tabulkou pro vás, dárce dílků a taky za dílky, které daruje.
Díky patří také dalším kostkařům, kteří zatím přispěli.

Kdybyste měli doma i jiné dílky než jsou v tabulce, tak přidávám pro inspiraci fotky přívěsků.

Díky moc

peter

Chtěl bych se zeptat a vlastně asi požádat o pomoc. Dílky co jsem Ti slíbil mám připravené, ale nevím, jak je k tobě dostat. Nevíš o někom, kdo se s tebou uvidí a mohl by je u mne v Praze někdy vyzvednout? Já se na nějaké akci fóra objevím asi až v té Lysé u Ryxeho. ???
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Vočko

Citace od: peter kdy 07.04.2022, 08:35:30
Chtěl bych se zeptat a vlastně asi požádat o pomoc. Dílky co jsem Ti slíbil mám připravené, ale nevím, jak je k tobě dostat. Nevíš o někom, kdo se s tebou uvidí a mohl by je u mne v Praze někdy vyzvednout? Já se na nějaké akci fóra objevím asi až v té Lysé u Ryxeho. ???
Ahoj, já pojedu v sobotu do Ostravy, tak pokud bys v Praze někoho ulovil, kdo tam pojede, může mi to vzít tam. Jede Igorus, peki, co vím.

Nebo je další varianta. Měl bych jet příští pátek přes Prahu a vracím se v neděli, tak bych dílky mohl vyzvednout.

Vočko

poMOCník

Citace od: Vočko kdy 07.04.2022, 09:48:35
Citace od: peter kdy 07.04.2022, 08:35:30
Chtěl bych se zeptat a vlastně asi požádat o pomoc. Dílky co jsem Ti slíbil mám připravené, ale nevím, jak je k tobě dostat. Nevíš o někom, kdo se s tebou uvidí a mohl by je u mne v Praze někdy vyzvednout? Já se na nějaké akci fóra objevím asi až v té Lysé u Ryxeho. ???
Ahoj, já pojedu v sobotu do Ostravy, tak pokud bys v Praze někoho ulovil, kdo tam pojede, může mi to vzít tam. Jede Igorus, peki, co vím.

Nebo je další varianta. Měl bych jet příští pátek přes Prahu a vracím se v neděli, tak bych dílky mohl vyzvednout.

Vočko

Kdybyste to řekli dřív, tak jsem mohl já. Zítra už to ale nestíhám.

Vočko

#176
Jojíkovi děkuji za dílky, které mi předal v Ostravě. Ještě někdo máte doma nějaké přebytečné dílky, které můžete postrádat? Třeba i mimo seznam dílků  ;)

Moc děkuji všem za podporu.

Vočko

peki

Řeším figy a bílé kostky 1x8 na potištění (od dárce/dodavatele který nechce být jmenován)

Vočko

Citace od: peki kdy 19.04.2022, 15:15:22
Řeším figy a bílé kostky 1x8 na potištění (od dárce/dodavatele který nechce být jmenován)
peki moc děkuji za řešení a info, v jakém tj. stádiu. Igorus posílal Milanovi návrhy a hýbe se to.

Vočko

#179
Ikdyž je to už nějaký ten pátek, tak vám musím postnout shrnutí a předání cen výhercům v soutěži o Nejkrásnější obraz pro Fenix. Zákulisní informace říkají, že mladým umělcům udělaly největší radost ceny od KOSTKAŘŮ, stavebnice. Největší radost ze všech měla mladá umělkyně a její sestra s maminkou samoživitelkou  ;)

A můj smělý dotaz, jestli můžeme s takovými parádními cenami počítat i pro letošní rok?