Lego Technic Boskovice (Mindstorm) 2012

Založil Legas, 10.01.2011, 08:40:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Měch

Poslední prosbička:
  mám toho postaveného celkem hodně a tak mi nějak nevyšly baterky. Nenašel by se někdo, kdo by měl na výstavu jeden Batery box navíc ? Nabíjecí, vlakový nebo normální PF ?

Nejlepší by byl asi ten nabíjecí, kvůli regulaci otáček. Chci to použít, aby se mi otáčela vrtule u vrtulníku. Nebo ten vlakový regulátor: http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=2868b pokud by byla poblíž zásuvka.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Rastwo

Tak dnes som sa konecne dozvedel ze sa na vystavu dostanem :D Donesiem NXT auticko(pokial to dostavam) ale vystavovat nebudem :P
Ementál je syr, ktorý má diery. Čím viac je dier, tým menej je syra. Čím viac je syra, tým viac je dier. Teda: Čím viac je syra, tým menej je syra.
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=rastwo http://www.youtube.com/user/Rastwo666

MiHo

Citace od: malý Měch kdy 20.02.2012, 20:22:48
Poslední prosbička:
  mám toho postaveného celkem hodně a tak mi nějak nevyšly baterky. Nenašel by se někdo, kdo by měl na výstavu jeden Batery box navíc ? Nabíjecí, vlakový nebo normální PF ?

Nejlepší by byl asi ten nabíjecí, kvůli regulaci otáček. Chci to použít, aby se mi otáčela vrtule u vrtulníku. Nebo ten vlakový regulátor: http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=2868b pokud by byla poblíž zásuvka.

Přivezu ti batery box vlakový i normální PF, oba plné nabitých baterií. A navíc i ten vlakový regulátor s adaptérem.

Jamesek

Díky za postele a s Berym počítám .. :)

Foton

Jestli dobře počítám, tak už jsme nás na pokoji 4. To už je na mejdan :-)
Jestli jsou ty postele u sebe, klidně budu spát na zemi ať se Jamesek může tulit.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Bery

Díky za odvoz, díky za místo na přespání.  :D Zejtra ti pošlu informace na lístky, jinak co hospoda bude/nebude?
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Robbed

Tak bych se nakonec mohl taky ukázat :), přijel bych s Menadruhou a dovezl pár drobností. Je možné to tam pak nechat a 3.3 akorát přijet a naskládat to do vitríny ?

Legas

Citace od: Robbed kdy 21.02.2012, 23:38:19
Tak bych se nakonec mohl taky ukázat :), přijel bych s Menadruhou a dovezl pár drobností. Je možné to tam pak nechat a 3.3 akorát přijet a naskládat to do vitríny ?

Nechat to v Boskovcích můžeš, 3. 3. ti to do vitríny klidně dám já. Domluvíme se v sobotu.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Legas

Ubytování: 2 postele jsou u sebe, jedna sólo, pak solidní místo na zemi. Záchod a sprcháč ve druhé místnosti. Budete spát přímo v budově, kde je kino, tak žádné vylomeniny!!  :) Nebo si to na poradě slíznu ...

Příjezd: Kdo kdy v ten pátek přijedete, abych věděl, kdy si budete chtít odložit věci na pokoj? Adresa je Kpt. Jaroše 15, Kino Panorama, parkovat lze v zadním traktu budovy, kam se prokličkujete z ulice Hybešova. Pošlu vám ještě nákres.

Hospoda: Na kolik hodin mám zamluvit hospůdku? (v podstatě stejná otázka, jako v kolik přijedete, ne?)

Kontakt: Moje tel. číslo pro všechny případy: 776 196 063 Ivo "legas" Legner
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Měch

#189
Měl jsem v plánu do výstavy stihnout ještě dva modely, ale takhle z toho bude jen jeden.
Můj první Supercar. Dávám to sem, abych vás trochu navnadil. Zkuste uhodnout která značka to může být.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Luky1987


Foton

Legas: Já přijedu busem v 18:48. Takže hospoda může být už od 19:09. Spacák si tedy neberu. Už jsem spal vedle diskotéky, tak teď si budu moct odškrtnout kino :-)

A pár dotazů k organizaci (pro organizátora a ty co tam byli minule):

  • v kolik je pro vystavovatele nástup ráno v sobotu
  • vystavuje se celý den, tj. občerstvení s sebou? Je možné si tam uvařit čaj, nebo si mám vzít velkou termosku?
  • bude tam dost zásuvek na nabíjení?
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Foton

Narazil jsme na možnost udělat si svůj LEGO komiks. Jde to sice jen se sérií CITY, ale nedalo mi to.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Legas

Komiks je super! ;D  Vytisknu a vystavíme. Kde jsi tu možnost našel?

Hospoda: Právě jsem rezervoval stůl pro 5 - 7 osob na jméno LEGO u Rudyho http://urudyho.eu/

Nástup: Já tam s kolegou s organizace budu od 7.00 chystat stoly. Nástup bych viděl tak od 8.00, podle vaší potřeby. Tzn. mám toho moc, včetně vlaku, musím postavit koleje, dostavím se raději už před osmou. Nebudu stavět koleje, ale mám dost modelů, dorazím po osmé. Mám dva, tři kusy, dorazím až na devátou. 10.00 pouštíme lidi.

Občerstvení: Zatím je nás asi 12 + 3 lidi pokladna atd., takže jsem objednal 50 ks chlebíčků, 30 ks šunkových, 20 ks sýrových. Svačinka je tedy zajištěná, větší hladovci si vezmou sebou řízek. Nakoupím vody, bar bude na místě otevřen, poteče pivko, alko, káva, čaje, oplatky - můžete si zakoupit na místě. Máme tam i nějakou obyčejnou kávu vlastní, snad i čaj, asi můžeme i něco uvařit.

Zásuvky: Mám tam celou přepravku prodlužek, takže zásuvky budou.

Baterky: Zakoupeno 100 ks alkalických. Budou k dispozici. Vezměte si ale i vlastní, kdyby to nevyšlo.

Ubytování: Je možno se ubytovat předem, nebo až po návratu s hospody. Dle domluvy. Klíče budete mít jedny.

Výkresy: Nakupil jsem 10x A1 formát tvrdý a černou, modrou, červenou a zelenou fixu pro Mindstormáky na nakreslení drah.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

peki

Citace od: Legas kdy 22.02.2012, 15:46:10
Komiks je super! ;D  Vytisknu a vystavíme. Kde jsi tu možnost našel?

A tenhle znáš ?  občas ho na výstavách používáme.

Šlofíkov

Foton

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Legas

A tenhle znáš ?  občas ho na výstavách používáme.
Šlofíkov
[/quote]

Afols znám, Šlofíkov ne. Afols si vytisknu na výstavu v muzeu, to je dobrý nápad.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Foton

AFOLS jsem četl už dřív.
Šlofíkov jsem právě dočetl a musím smeknout. Je to paráda.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Bery

#198
Mohu poprosit o 18 baterek? na zatáčení otáčející se plošinu a vlaky?  :)
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

MeNadruhou

Kluci, ubytovaly by se ještě 4 lidi?
že bychom přijeli taky už v pátek.
Baterky, poprosím si o 18 kousků.
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Legas

Citace od: MeNadruhou kdy 22.02.2012, 20:49:44
Kluci, ubytovaly by se ještě 4 lidi?
že bychom přijeli taky už v pátek.
Baterky, poprosím si o 18 kousků.

Bohužel už leda na vlastní triko, naše ubytovací kapacita dosáhla spacákového vrcholu. Praha a jiné daleké okolí má přednost.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

MeNadruhou

Citace od: Legas kdy 22.02.2012, 20:57:36
Citace od: MeNadruhou kdy 22.02.2012, 20:49:44
Kluci, ubytovaly by se ještě 4 lidi?
že bychom přijeli taky už v pátek.
Baterky, poprosím si o 18 kousků.

Bohužel už leda na vlastní triko, naše ubytovací kapacita dosáhla spacákového vrcholu. Praha a jiné daleké okolí má přednost.
Beru na vědomí, zkusíme se nějak zařídit
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Jamesek

Citace od: MeNadruhou kdy 22.02.2012, 21:10:05
Beru na vědomí, zkusíme se nějak zařídit
Kdyby vám to vyšlo, rádi vás uvidíme už v pátek .. :)

Legas

Kdo mně ještě nedodal popisky ke svým výtvorům, může tak učinit ještě zítra do 15.00.

Název:
Číslo setu:
Rok uvedení:
Počet dílků:
Vlastník:
Nick na kostky.org:

U MOC:

Název:
Stavitel:
Podle návrhu: (vlastní, nebo jméno)
Nick na kostky.org:
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Měch

Už jsem tu zas s další prosbou: nemá někdo navíc tohle: http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=4697b;D
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Bery

Já bych zase poprosil o dva články na ty malé pásy ze setu  http://www.legenio.cz/lego-8047-technic-maly-bagr/  :)
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Měch

Citace od: Bery kdy 23.02.2012, 20:16:40
Já bych zase poprosil o dva články na ty malé pásy ze setu  http://www.legenio.cz/lego-8047-technic-maly-bagr/  :)

Klidně i 20  ;). Vezmu ti je.

(to jsou půjčky  ;D, ale aspoň každý ví, co do příště pořídit)
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Bery

Nepočítej s tím, že bych to pořídil. ;D (díky)
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Jamesek

#208
Prosba: neměl by někdo na půjčení dva velmi krátké 9V kabely (cca 10cm)? Závisí na tom zážeh motorů raketoplánu .. děkuji .. :)

Jinak vyjíždíme kolem třetí z Prahy, v Boskovicích budeme něco po šesté ... moje sety na popisky co jsem psal a další: 8480, 8485, 8062, 8640, 8855, upravený 8043 ovládaný přes BT mobilem + NXT MOC prototypové autíčko ovládané BT mobilem, když to stihnu - možná malý pásáček (autor Tomik) taky na mobil, uvidíme :)

Pro měcha mám jeho nákup na BL, teď to přišlo .. :)

24ks baterek prosím .. :)

Legas

Dnes, v době GPS, bych snad ani nemusel, ale vytvořil jsem vám pro lepší přehled mapku příjezdu k Zámeckému skleníku (ul. Hradní 5, ale nevím, jestli to číslo nebude matoucí, aby vás nenavedlo někam jinam).

V Boskovicích směrem od Brna projedete náměstím (nebo kolem něj) na ulici Kpt. Jaroše, posléze Sušilova. Od Prostějova se na Sušilovu dostanete také po hlavní, takže je to vlastně jednoduché.

Pak tu mám 3 varianty. Nejideálnější je červená, kdy přijedete přímo ke skleníku. Je to skrz zákaz vjezdu, ale případně rozdám povolenky k parkování (až na místě). Ale poprosil bych vás, abyste si vyložily věci a sjeli parčíkem zpět k Městským lázním, kde auto zaparkujete (bezplatně - vyznačeno). Ke skleníku se všichni nevlezeme a přednost bych dal prodejci Legenio, zásobování bufetu a novinářům.

Další dobrá varianta je modrá, kdy dojedete ke sportovní hale. Zde je alespoň 5 parkovacích míst (bezplatně), akorát musíte vylézt jedny schody a ujít 20 metrů. Ideální varianty pro ty, co toho nedovezou plné auto a ten kousek to zvládnout přenést.

Zelená varianta s příjezdem k Zámeckému skleníku opět přes zákaz je tak pro 2 auta maximálně a raději bych ji úplně vynechal.

Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.