Lego Technic Boskovice (Mindstorm) 2012

Založil Legas, 10.01.2011, 08:40:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Měch

Já mám hotových slovy čtyři modely. Další 4 jsou z půlky rozpracovány a poslední 4 jsem ještě nezačal, tak nevím jak to stihnu  :P
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Legas

Jde spíš o hrubý přehled, abych věděl, kdo co přivezete. Sháním ještě další vystavovatele, abychom akci trochu rozšířili a oživili, ale zatím nemám moc úspěch. Je to škoda.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

MeNadruhou

Citace od: Legas kdy 03.02.2012, 16:03:24
Jde spíš o hrubý přehled, abych věděl, kdo co přivezete. Sháním ještě další vystavovatele, abychom akci trochu rozšířili a oživili, ale zatím nemám moc úspěch. Je to škoda.
To nás už o moc víc nebude.  technikáři co dobře staví to mají z čech daleko, a tady se už moc nových tváří neobjeví... :(
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Jamesek

Citace od: MeNadruhou kdy 07.02.2012, 13:02:03
Citace od: Legas kdy 03.02.2012, 16:03:24
Jde spíš o hrubý přehled, abych věděl, kdo co přivezete. Sháním ještě další vystavovatele, abychom akci trochu rozšířili a oživili, ale zatím nemám moc úspěch. Je to škoda.
To nás už o moc víc nebude.  technikáři co dobře staví to mají z čech daleko, a tady se už moc nových tváří neobjeví... :(
Třeba tě překvapí .. :)

Legas

Citace od: MeNadruhou kdy 07.02.2012, 13:02:03
Citace od: Legas kdy 03.02.2012, 16:03:24
Jde spíš o hrubý přehled, abych věděl, kdo co přivezete. Sháním ještě další vystavovatele, abychom akci trochu rozšířili a oživili, ale zatím nemám moc úspěch. Je to škoda.
To nás už o moc víc nebude.  technikáři co dobře staví to mají z čech daleko, a tady se už moc nových tváří neobjeví... :(

Ne, ne. Tak to zase není. Když jde o to vystavit svých několik MOC, tak z Čech není problém dojet, to už jsem si ověřil. Chuť by u některých byla, ale většinou to zkrachovalo na termínu. Ale i tak máme 1 až 2 nováčky a čekám, že ještě někoho polapím.

Pražská ČVUT s Mindstorms letos bohužel nedorazí (termín), uvidíme, co Brno.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Legas

Návrh na plakát hotov.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

peki

Citace od: Legas kdy 07.02.2012, 15:37:01
Návrh na plakát hotov.

To logo kostek je nějaké divné nebo je to šum ?

branio

Citace od: peki kdy 07.02.2012, 15:59:23
Citace od: Legas kdy 07.02.2012, 15:37:01
Návrh na plakát hotov.

To logo kostek je nějaké divné nebo je to šum ?

Vlajke chýba biela farba  ::)

MeNadruhou

Citace od: branio kdy 07.02.2012, 17:06:33
Citace od: peki kdy 07.02.2012, 15:59:23
Citace od: Legas kdy 07.02.2012, 15:37:01
Návrh na plakát hotov.

To logo kostek je nějaké divné nebo je to šum ?

Vlajke chýba biela farba  ::)
Ano, ta bílá by  tam měla být,
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Systematik

Citace od: Legas kdy 07.02.2012, 15:37:01
Návrh na plakát hotov.
Možná takhle? (S bílou na logu kostek samožejo)

Micho

Pekný a výrazný plagátik. V logu kostky.org v českej vlajke, kde má byť biela preráža podklad.   ;)

Legas

Trochu jsem zápasil s Corelem, přeci jen ještě neumím zprůhlednit obrázek podle mých představ, tak jsem to nakonec provedl takhle:
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Legas

Facebook event - kdo má "fejs", prosím o pozvání přátel apod.

http://www.facebook.com/events/335641763143356/
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Foton

#133
Tak čtu ty příspěvky a napadá mě: Bude v Boskovicích nějaký vůbec nějaký MINDSTORMista?
Zvažuju minimálně návštěvu.
V kolik tam mají být vystavovatelé?
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

MeNadruhou

Citace od: Foton kdy 12.02.2012, 10:07:39
Bude v Boskovicích nějaký vůbec nějaký MINDSTORMista?
Doufáme že ano, pozváno jic bylo hned několik
Citace od: Foton kdy 12.02.2012, 10:07:39
Zvažuju minimálně návštěvu.
Nezvažuj a přijd za náma 8), když by jsi měl i něco na vystavení, proč ne
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Legas

Citace od: Foton kdy 12.02.2012, 10:07:39
Tak čtu ty příspěvky a napadá mě: Bude v Boskovicích nějaký vůbec nějaký MINDSTORMista?
Zvažuju minimálně návštěvu.
V kolik tam mají být vystavovatelé?

Oslovil jsem ČVUT s tímhle http://support.dce.felk.cvut.cz/roboti/ programem, bohužel to časově nevyšlo, takže snad příští rok. Čekám na reakci z Brna z Mendlovky, ale moc šancí tomu nedávám. Takže v současné chvíli tam budu mít Mindstorms akorát já. Mám postavenýho Alpha Rexe a moc jsem si s ním ještě nehrál, takže zkušeného Mindstormáka bych moc uvítal.

Vystavovatelé by měli dorazit nejpozději v 9:30 25. 2., nejlépe dříve. Otevřeno pro chystání bude v 8:00, v 10.00 pouštíme lidi.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Foton

Já bych měl jenom dva modely ze standardní sady (PatrolBot?, Krokodýl?). Mám dvě NXT kostky.
Za zkušeného NXT se nepovažuju, ale každá rada dobrá :-)

Sakryš, vlak přijíždí v 9:30 :-(

POJEDE NĚKDO PŘES OLOMOUC ČI PROSTĚJOV?


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

stambi

já se chci dostavit a přivézt nějaké robotické rameno, ale ještě je stále ve výrobě, takže to možná nebude "dost dobré" pro výstavu,
jinak bych snad přivezl i pár strojů, které se moc do kategorie super aut nevlezou, ale jako minule si hrály děti s mýma spyboticsama, tak je rozhodně chci přivézt i letos, kdyby pro ně někdo nalezl nějakou vhodnou "pro veřejnost" hru, bylo by fajn, stambi

Legas

I modely ze standardní sady (tedy oficiální lego modely podle plánku) jsou dobré. Ne každý smrtelník má na to si koupit Mindstorms, nebo vlajkového Technica, takže lidi (a děcka) pak čučej vykuleně na všechno.

Kdo má chuť a má alespoň něco, co by chtěl z Technicu a Mindstorms vystavit, doražte. Rád vás tam uvidím.

P.S.: 9:30 už je z nádraží docela vražedný čas, ale když dorazíž na místo až v 10.00, tak se nic neděje. Místo bude, nachystané s výpomocí to je hned.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Jamesek

Vezmu NXT prototypové autíčko ovládané mobilem s androidem před BT .. :)

Legas

Pustíme tam vůbec nějakou veřejnost? Si tam můžeme hrát sami, ne?  ;D
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Měch

Bude tam zase ten skokánek pro auta jako minule? Hodil by se mi.
S těma polystyrenovýma věcičkama myslím letos ne, že ? Aby bylo volné podium pro auta.
A poslední věc, budou zase knížky ?
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

MeNadruhou

Citace od: malý Měch kdy 13.02.2012, 14:05:22
Bude tam zase ten skokánek pro auta jako minule? Hodil by se mi.
S těma polystyrenovýma věcičkama myslím letos ne, že ? Aby bylo volné podium pro auta.
A poslední věc, budou zase knížky ?
tak  ty polystyrenový věci jsem z modelů vyndával ještě dva měsíce :D , ale klidně bych to tase koupil, záleží na vás. skokánek bych mohl opět postavit.
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Legas

Už ani nevím, co tam bylo za skokánek. Plystyrenu mám z minula plnou igelitku. Vezmu. Dáme nějak bokem pro nějaký bagr.

Chtěl bych letos postavit pro RC nějakou překážkovou dráhu. Zatím je to ve fázi úvah ...
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Legas

Letos budu opět vyrábět cedulky, kde jsou následující údaje:

Název:
Číslo setu:
Rok uvedení:
Počet dílků:
Vlastník:
Nick na kostky.org:

U MOC:

Název:
Stavitel:
Podle návrhu: (vlastní, nebo jméno)
Nick na kostky.org:

Kdo chce vyrobit cedulky, stačí mi poslat všechny důležité informace do 23. 2. do zprávy.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Měch

Citace od: Legas kdy 13.02.2012, 14:43:41
Chtěl bych letos postavit pro RC nějakou překážkovou dráhu. Zatím je to ve fázi úvah ...

Co takhle dřevěné desky ? Ale měly by se na koncích zatížit, ale nevím čím (dlažební kostka? ).

Pokud by to ostatním nevadilo, zabral bych si předem zase stůl jak jsem měl minule - schůdky k pódiu. Mám tentokrát 6 modelů na dálkové ovládání (možná 7) a zatím jen jeden statický.

Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Legas

Seženu nějaká polínka, kameny, něco možná stluču.

Ale udělejme to takhle: Koho napadá nějaká překážka, kterou by mohl vyrobit, nebo už ji má a mohl by ji dovézt, ať ji vezme. Postavíme dráhu.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

MeNadruhou

Citace od: malý Měch kdy 13.02.2012, 15:11:56
Pokud by to ostatním nevadilo, zabral bych si předem zase stůl jak jsem měl minule - schůdky k pódiu.
pokud to nebude vadit, tak bych pak šel vedle tebe, To slunko mě loni málem zabilo :-D . mám tak 10 modelů...
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Legas

Rozmístění pořešíme na místě. Myslím, že se nepohádáme  :)

Nechám vám dvěma místo blíže k pódiu a s Frantem si to vezmeme blíže ke dveřím.

1) Nemá někdo nekompletního Technica, nebo nějaký šrot kostek pro veřejnost na stavění, co by mohl půjčit a nebylo by mu líto, kdyby se ztratil nějaký špunt?
2) Kdo tam minule provozoval vlak? Nějaký by se hodil i tentokrát.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

MeNadruhou

Citace od: Legas kdy 13.02.2012, 15:57:32
Rozmístění pořešíme na místě. Myslím, že se nepohádáme  :)

Nechám vám dvěma místo blíže k pódiu a s Frantem si to vezmeme blíže ke dveřím.

1) Nemá někdo nekompletního Technica, nebo nějaký šrot kostek pro veřejnost na stavění, co by mohl půjčit a nebylo by mu líto, kdyby se ztratil nějaký špunt?
2) Kdo tam minule provozoval vlak? Nějaký by se hodil i tentokrát.

No nechci k oknu, tak nějak.
Vlak jsem provozoval já v součinnosti s rhoxem, pro nedostatek lidí pak dělal výpravčího pan mičánek. pro letošek asi budeme provozovat 9V systém, případně kombinaci. Loni nám zlobili tepelné ochrany u PF prvků díky umístnění na slunku, v kombinaci s vysokou teplotou a relativně vysokým odběrem proudu.
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou