(cizí) Modulární systém Exploriens

Založil Aki, 09.01.2007, 11:07:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Aki

Modulární systém koridorů už tady známe (ostatně Mtron ho již začal také používat). Na BSH jsem narazil na nové fotky chlapíka co se pustil do tohoto systmému a tématicky pro něj zvolil řadu Exploriens.
Podle mého to zvládnul naprosto bravurně. Kdo chce vážně stavět spacové MOCy,tak by si tohle měl prostudovat.  ;)

Opravárenský hangár


Laboratoř


Nemocnice


Stanice (píše, že Ice - já bych řekl, že stanice pro výrobu podpory života /voda, kyslík...)


Robotizovaný dok


Bar


Modrá věž


A za zmínku stojí ještě jeho Futuron centrum

myth

Vďaka za odkaz. Je to veľmi dobrý zdroj inšpirácie.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Mtron

jo přesně to buduji na svojí základně , už jsem k tomu dal i fotky a ještě to bude vylepšené o monorail...... jinak super stavba a inspirace
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

MwK

Tak to je krása! :D
Fakt pekné a inšpiratívne nápady!Najkrajšie je asi to Futuron centrum...
Ale asi by som zmenil prístup k tej hornej veži!Alebo mali Futuroni Jetpacky? >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Aki

#4
Pokud bych měl volit to nej, tak jednoznačně volím hangár!


A mimochodem , když už jsi u toho přístupu, tak jsem v případě ubytovacích jednotek, taky ten přístup nepochopil.  :-\


Dum Dum

Super výtvor, je to dost propracované, moc se mi to líbí, jěště že takový lidi existujou. Super zdroj inspirace!
Následuj svou sílu....

Anakin

Citace od: Aki kdy 10.01.2007, 16:59:57
Pokud bych měl volit to nej, tak jednoznačně volím hangár!


A mimochodem , když už jsi u toho přístupu, tak jsem v případě ubytovacích jednotek, taky ten přístup nepochopil.  :-\


načo je teleport?  ;D ;D

J_BOB

Citace od: Aki kdy 10.01.2007, 16:59:57
Pokud bych měl volit to nej, tak jednoznačně volím hangár!


A mimochodem , když už jsi u toho přístupu, tak jsem v případě ubytovacích jednotek, taky ten přístup nepochopil.  :-\


v strede je určite rebrík ;)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Colonel32

on psal, ze to stavela jeho pritelkyne....