naštvaný dělník- 2krát+bitva na majáku+zemětřesení+bouračka

Založil Šejmus, 27.11.2006, 17:10:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Šejmus

takovej můj první pokus o vignettu- má to být naštvaný dělník vs. cestovatel v čase, nebo neúspěšný maškarní ples ve skladech a to druhé je "Exekutor"






- pozn. tady tohle tady nebylo od začátku, takže ať nejste zmateni z komentářů

více pohledů http://sejmus.blog.cz/0611/vynety

p.s. pro pure vignettany -omluvte nesouhlasící rozměry podložky, já vím že to má být asi dané (možná 8*8 studs) ale podle mě je tohle taky vignetta a... no řekněte sami zda to sem patří
Fool of a Took!

Jonas

Viněta vůbec není tak jednoduchý žánr, jak se může zdát.

Její umění spočívá v tom, že scénka sama o sobě musí být natolik výstižná, že ji nemusíš doprovázet vysvětlujícím textem (snad jen kromě titulku).
Jonas - Můj Brickshelf

Šejmus

Citace od: Jonas kdy 27.11.2006, 17:25:46
Viněta vůbec není tak jednoduchý žánr, jak se může zdát.

Její umění spočívá v tom, že scénka sama o sobě musí být natolik výstižná, že ji nemusíš doprovázet vysvětlujícím textem (snad jen kromě titulku).
(docela rychlá odpověď) co se toho týče tak některé vignetty jsou asi špatně, stejně i ta moje, ale já si myslím že si pod tím může každý představit svoje, dejme tomu pár moc se nelišících variant
Fool of a Took!

Aki

#3
Ta druhá určité kouzlo má. První mi příjde jako nesmyslný klon z mé mučírny (aneb co asi jde hlavou mučenému....) >:D >:D >:D

TomG

Ta druha by potrebovala dodelat, mensi zaber, nebo vyrez z toho co je at je tam videt, jen co ma a taky doplnit tu zed okolo, takhle to spis vypada jako kulisa a ne jako scena co navozuje atmosferu.
Only the best can survive.

Šejmus

Citace od: TomG kdy 27.11.2006, 21:18:15
Ta druha by potrebovala dodelat, mensi zaber, nebo vyrez z toho co je at je tam videt, jen co ma a taky doplnit tu zed okolo, takhle to spis vypada jako kulisa a ne jako scena co navozuje atmosferu.
to co máš na mysli mám v odkazu, myslel jsem že tadyto bude lepší, ale dám sem i tamtu...
pokud jde o akiho tak tu jeho mučírnu jsem tuším neviděl (ale je pěkná), a stejně tam nepoužívají sbíječky:-), prostě jsem ten den dostal malej bagr se sbíječkou a tak mě něco napadlo... ;D
Fool of a Took!

Samík

Mě se docela líbí ta druhá viněta. Je zajímavě nasvícená a to jí dodává takový nádech tajemna.. 8)
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

Šejmus

#7
tak už jsem stihl postavit a nafotit další 2 vignetty

"bitva na majáku"



a "Normální den v San Franciscu"





(pro ty co to nepoznali- minifig kráčí nevědomky do zemětřesného zlomu plného lávy-místo kterého tam předtím byla cesta ven z domu)

jako obvykle- pro více foto sejmus.blog.cz
Fool of a Took!

Šejmus

UÁÁÁÁÁÁ - co se děje?Hodnoťte, přispívejte.... Rád bych znal váš názor, protože tohle jsou pouze počátky a chci vědět co mám zlepšit....
Fool of a Took!

Šejmus

#9
tak protože nemám co dělat (jsem nemocný) tak stavím jako šílený

bouračka aneb "kdo tam nechal ten sloup?"

Fool of a Took!

Ondra

Ta poslení je dost morbidní  ;D.Nejlepší je san francisko.

Samík

Super, hlavně to zemětřesení v San Franciscu. Moc pěkně je to zespoda podsvícené, takže to celkově vypadá opravdu velice podařeně.. ;)
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

Benelli_2000

Frisko nemá chybu, ale u tý bouračky jsem se upřímně zasmál :-)
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Cavelon

A niečo veselšie by sa v Tvojom repertoári nenašlo? :D

Šejmus

#14
možná, pokusím se  >:D...

a jen tak mimochodem ta poslední se mi nezdá nejmorbidnější  ;D
Fool of a Took!

Cavelon

Citace od: sejmus kdy 30.11.2006, 09:27:42
ta poslední se mi nezdá nejmorbidnější  ;D

No, keby ten minifig namiesto ležania stál, tak by to bolo celkom veselé. :)

Šejmus

Citace od: Cavelon kdy 01.12.2006, 07:42:34
Citace od: sejmus kdy 30.11.2006, 09:27:42
ta poslední se mi nezdá nejmorbidnější  ;D

No, keby ten minifig namiesto ležania stál, tak by to bolo celkom veselé. :)
ale on není zraněný, on si jenom dává šlofíka, bylo toho na něj moc, a navíc je někde v zapadlejch horách, tak čeká až někdo pojede kolem  ;D
Fool of a Took!

Aki

Citace od: sejmus kdy 01.12.2006, 09:26:47
Citace od: Cavelon kdy 01.12.2006, 07:42:34
Citace od: sejmus kdy 30.11.2006, 09:27:42
ta poslední se mi nezdá nejmorbidnější  ;D

No, keby ten minifig namiesto ležania stál, tak by to bolo celkom veselé. :)
ale on není zraněný, on si jenom dává šlofíka, bylo toho na něj moc, a navíc je někde v zapadlejch horách, tak čeká až někdo pojede kolem  ;D
Jo a tím že chrápe v silnici, tak by ho ještě někdo mohl přejet a "maso" může pokračovat.  ::) ::)
(Máš ty scény nějak moc destruktivní.. :-\)

Šejmus

Citace od: Aki kdy 01.12.2006, 10:10:34
Citace od: sejmus kdy 01.12.2006, 09:26:47
Citace od: Cavelon kdy 01.12.2006, 07:42:34
Citace od: sejmus kdy 30.11.2006, 09:27:42
ta poslední se mi nezdá nejmorbidnější  ;D

No, keby ten minifig namiesto ležania stál, tak by to bolo celkom veselé. :)
ale on není zraněný, on si jenom dává šlofíka, bylo toho na něj moc, a navíc je někde v zapadlejch horách, tak čeká až někdo pojede kolem  ;D

Jo a tím že chrápe v silnici, tak by ho ještě někdo mohl přejet a "maso" může pokračovat.  ::) ::)
(Máš ty scény nějak moc destruktivní.. :-\)
ehm, tohle není zas tak používaná silnice :D , ale s mými kostkymi by nic jiného než scény založené na...ehm... utrpení druhých asi nešly postavit, snažil jsem se o nějaký nápad ale nic moc...muselo by to být formou komiksu
Fool of a Took!

Aki

Citace od: sejmus kdy 01.12.2006, 10:13:05
čeká až někdo pojede kolem  ;D
....
ehm, tohle není zas tak používaná silnice
Tak to bych tam už místo figa dal radši kostru, když nemá moc velkou šanci se někoho dočkat.  >:D >:D

Šejmus

on je vytrvalý  >:D, akorát furt nemůže přijít na to kdo a proč tam dal ten sloup
Fool of a Took!

fuli

Citace od: sejmus kdy 01.12.2006, 10:58:42
on je vytrvalý  >:D, akorát furt nemůže přijít na to kdo a proč tam dal ten sloup
A jak se z takhle rozsekanýho auta dostal živej ?????????
Docela mi to připomíná sloupek ve sněhulákovi z filmu snowboarďáci.

Jinak asi nejlepší je to San Francisco.
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.

Šejmus

Citace od: fuli kdy 01.12.2006, 15:35:20
Citace od: sejmus kdy 01.12.2006, 10:58:42
on je vytrvalý  >:D, akorát furt nemůže přijít na to kdo a proč tam dal ten sloup
A jak se z takhle rozsekanýho auta dostal živej ?????????
Docela mi to připomíná sloupek ve sněhulákovi z filmu snowboarďáci.

Jinak asi nejlepší je to San Francisco.
::) to sou otázky- přece hrdinsky vyskočil z auta těsné před nárazem
Fool of a Took!