Zatezkavaci zkouska jerabu

Založil H0636, 25.11.2006, 23:13:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

H0636

Dnes jsem provedl zatezkavaci zkousku. Chtelo by to trochu protizavazi, ale docela to ustal. Jeste, ze jeraby maji ukotvovaci vzpery. Podotykam, ze ta konstrukce neni taky zrovna nejlehci

***Banana.com

Jeřáb dobrý, jen lepší foťák by to chtělo ;D ;)

MichaelW201

Na dokumentativní účely to stačí, i když je to fotka z mobilu.
:-)

***Banana.com

Citace od: MichaelW201 kdy 26.11.2006, 20:20:45
Na dokumentativní účely to stačí, i když je to fotka z mobilu.

DSC myslím nebude z mobilu, je to z foťáku Sony...

Petrjr

#4
Citace od: banana.com kdy 26.11.2006, 20:34:51
Citace od: MichaelW201 kdy 26.11.2006, 20:20:45
Na dokumentativní účely to stačí, i když je to fotka z mobilu.

DSC myslím nebude z mobilu, je to z foťáku Sony...
Je to mobil. Existuji mobily, ktere take pojmenovavaji fotky DSCxxx. A navic Exif informace u vyse zverejnene fotky potvrzuje, ze se jedna o mobil  8)

EDIT: Jinak souhlasim, ze pro dokumentacni ucely (ze auto vydrzelo zatezkavaci zkousku) naprosto dostacuje.

myth

Ja nesúhlasím ;). Fotka danej kvality naprosto nepostatčuje. Absolútne tam nieje vidieť, z čoho je dvíhaná konštrukcia zostrojená, nedá sa odhadnúť jej váha. Z takej fotky sa mi to fakt nechce lúštiť. A keďže to tu nieje nikde ani napísané, vypovedacia hodnota tejto témy je nula.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

H0636

Citace od: myth kdy 27.11.2006, 00:28:49
Ja nesúhlasím ;). Fotka danej kvality naprosto nepostatčuje. Absolútne tam nieje vidieť, z čoho je dvíhaná konštrukcia zostrojená, nedá sa odhadnúť jej váha. Z takej fotky sa mi to fakt nechce lúštiť. A keďže to tu nieje nikde ani napísané, vypovedacia hodnota tejto témy je nula.
Konstrukce je ze stareho setu Lego Technic a vazi 420g, kdyz jse dal protizavazi, tak jsem mohl i pridat. Fotky jsou zatim z mobilu SonyEricsson K810i. Fotak bude az k vanocum, ale radsi bych nejaky poradny prirustek.