Duplo vláčikya iné

Založil zelva, 04.03.2005, 15:22:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

najJulinka

Tak predvčerom sme zdedili vrece Dupla... áme aj vláčik, kolaje... Chýbaju nam rušnovodiči... Zjavne sa dakde zapatrošili... A tak som sa tešila, ako manželovi predvediem, že každý rušnovodič má svoj štýl  ;D ;D ;D
Aj tak som zalaskovana... Do detí, Lega, mäsa (nie surového) a ešte aj do priateľa a všeličoho :D

pasin11

Zdravím všechny duplo vláčkaře. Mám dotaz. Kolik vagónků uvezou elektrické duplo mašinky? Je mezi vláčky rozdíl? Že by třeba inteligentní mašinka uvezla více?

Matošo

Já měl zapřáhnuto i 6 vagonů.
Ale přes most do kopce se jim už moc nechtělo.

Hodně záleží na tom, jak máš nabitý baterky, ale všeobecně se dá říct, že ty nový typy měly trochu větší sílu - částečně na to má samozřejmě vliv právě to stáří...

William

Ahoj, mohl by se mi prosím ozvat, nebo přímo sem napsat problematiku duplo vláčků v poslední době? Vánoce se blíží, děti sou větší a tak chceme jim koupit duplo vláčky. Jen se v nich bohužel moc nevyznám a nevím jak začít. Pokud by mohl někdo rozebrat jaké jsou druhy mašinek co se dají sehnat(new i used), jaké jsou výhody a nevýhody, jaké má smysl kupovat, jak dopadne souboj mašinka vs dvouleté dítě a podobně.
Díky moc!

kokin

Ahoj.
Elektriku si kup pro sebe a malému kup na ruční pohon.....

muzzo

Směřuji svůj dotaz k duplo vláčkařům. Máte nějakou zkušenost s motorizací mašinek ze série Lokomotiva Tomáš?

Díky moc

honzicek22

Ahoj, my jsme to doma řešili následovně.

muzzo

Díky moc,

přesně tohle jsem chtěl vidět.