#17. Bratislavský KOSTKY.org pub (operatívny)

Založil S.t.a.l.k.e.r., 26.07.2013, 16:26:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

S.t.a.l.k.e.r.

Čakanie na dodávku Lugbulku trochu natiahlo čas konania letného outdoor stretnutia, preto by som chcel aj pri príležitosti Michovej návštevy v BA zvolať stretnutie na stredu 31.7.2013 od 17.00 v reštaurácii Leberfinger v Sade Janka Kráľa.

pecco

Termín zatiaľ vyhovuje. Časovo asi po fajronte ?

S.t.a.l.k.e.r.

#2
Citace od: pecco kdy 26.07.2013, 18:39:57
Termín zatiaľ vyhovuje. Časovo asi po fajronte ?
Čas bude upresnený keď sa ozve Michal - určite to bude popoludní.

Účasť by mohla byť nasledovná: Micho, Juraj s polovičkou, Kamil, Danny, Michal Budinský, Pecco, Stalker, Assam, Starhawk, MasterWindu.

juraj

Radi prideme. Streda vyhovuje (tu som tiez navrhoval Stalkerovi) Casovo sa prisposobime.


S.t.a.l.k.e.r.

#4
Michal práve potvrdil svoju účasť, určite príde.

Navrhujem začiatok okolo 17.00. Sad Janka Kráľa vyhovuje každému, či chcete byť niekde vnútri kde sa dá najesť a je tam klimatizácia?

Btw, zháňam katalógy, nemáte doma niekto na predaj/výmenu?

kamil

Ja v stredu nemozem-mam v tom termine iny program ktory nemozem odlozit.

mesje

Ked uz sme pri sade janka krala, nesli by sme do leberfingera tam zozadu ako je detske ihrisko? Pre mna by to znamenalo realnu moznost zucastnit sa, kedze by som vzal juniora...

danny01

Citace od: Stalker kdy 29.07.2013, 12:59:51
Navrhujem začiatok okolo 17.00. Sad Janka Kráľa vyhovuje každému, či chcete byť niekde vnútri kde sa dá najesť a je tam klimatizácia?
Btw, zháňam katalógy, nemáte doma niekto na predaj/výmenu?
Potvrdzujem ucast.

Ktore katalogy? Stare nemam na vymenu. Tiez by som kupil :)

Vlacit so sebou aj RCka?
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

Mám najmä SK katalógy z posledných rokov a okrem toho pár českých a nemeckých. Zobral by som akékoľvek bez ohľadu na rok, krajinu pôvodu či stav.

Leberfinger môže byť - rezervoval som miesta pre 10 osôb od 17.00.

RC patria k povinnej výbave BKP, zober aspoň jedno.

mesje

Citace od: Stalker kdy 30.07.2013, 14:25:06
Mám najmä SK katalógy z posledných rokov a okrem toho pár českých a nemeckých. Zobral by som akékoľvek bez ohľadu na rok, krajinu pôvodu či stav.

Leberfinger môže byť - rezervoval som miesta pre 10 osôb od 17.00.

RC patria k povinnej výbave BKP, zober aspoň jedno.

super, dik za zmenu.

STARHAWK

Nazdar seci. Mam sice nabity program ale na nejaku hodku by som sa snad mohol stavit.

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: mesje kdy 30.07.2013, 21:15:02
super, dik za zmenu.


Toto bol presne ten typ podnetu, ktorý som potreboval, doteraz sa k miestu vyjadroval len málokto.
V tomto prípade máme hneď vedľa nábrežie a pokiaľ Danny nezabudne na RC auto bude ho kde preháňať.

danny01

#12
Ja miesto nejako neriesim. Ked je cas, pridem. Takze odomna to ber vzdy ze bud pridem, alebo nie  8) A ked ano, tak kdekolvek  ;D

Baterie su dobite. Vcera som este na dve nove preletoval kontakty. Malo by byt k dispozicii dost energie (30 800mAh).

Taktiez pridem s ratolestou. Dokonca sa manzelka vyhraza ze sa prida, tak uvidime.
Danny

mesje

Mozno casovo trochu sklznem, kedze sa mi zasa ako naschval narvalo na poobede kopu ludi na meetingy.

Micho

Dnes som bezkonkurencne prvy a s malickym predstihom.  Pocasie super, nie az tak horuco, sme vonka pri Dunaji, uz sa nevylieva. :-)

S.t.a.l.k.e.r.

Ďakujem všetkým, ktorí prijali pozvanie. Na to, ako spontánne bola akcia zvolaná, bola účasť vcelku hojná.

danny01

#16
Parada! Opat super akcia! (spravanie obsluhy nepocitam).
Aj ja dakujem vsetkym za ucast. Vcerajsok len potvrdzuje, ze narychlo planovane akcie zvyknu byt najlepsie.

Asi jedina fotka z PUBu  ;D :

EDIT: najdena a pridana fotka vagonu
Danny

P4tr1cius

Tá veľká vec vpravo, to je atomový reaktor?  8)

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: P4tr1cius kdy 01.08.2013, 08:18:34
Tá veľká vec vpravo, to je atomový reaktor?  8)

Veľmi ťažká voda to nie je, len nealko Zlatý bažant.  >:D Za zmienku stojí, že tento setík postavil Danny priamo na mieste. Nebyť toho katalógu ako křoví asi by bolo vidno Michalov vagón na plyn.

juraj

Vcera bolo super a az vecer ma napadlo, ze nemame skoro ziadnu fotku. Slava dannymu a m-tronom.

Nebolo by od veci spravit mensie stretnutie este koncom leta, kym je vonku pekne.

Planovane to bolo pomerne dlho, az tyzden.

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: juraj kdy 01.08.2013, 11:16:10
Nebolo by od veci spravit mensie stretnutie este koncom leta, kym je vonku pekne.

Ja som za väčšie stretko nad krabicami s obsahom Lugbulk-u.  ;D

Michal Budinský

Vydarená akcia  :) leto treba využiť ,koľko sa dá  :D

Micho

Bolo super, skončil som u Michala B. v Pezinku, má tam veľmi peknú Lego dielňu a kopec rozrobených nápadov, hlavne k vlakom. Skončili sme diskusiu po polnoci a ráno som dorazil do Košíc. Prázdnu diaľnicu a cesty som si dobre užil.  8)

peki

V Bratislavě se rýsuje možnost účastni se výstavy v obchodním centru. Prosím o rekci do vlákna zde

Díky