Lugbulk 2013 SPACE a SW

Založil peki, 01.11.2012, 09:07:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Máme k dispozici 15 dílků (škrtat se budou  2), které půjdou za sekci space a SW do seznamu dílků viz info k lugbulk 2013

Diskutujme zde o dílcích které by se vám hodili. Kandidátem jsou dílky kterých vezmeme hodně za lepší cenu. Kandidovat se dají pouze tzv. aktivní lego dílky.

Diskuse o předchozích pace SW dílcích v min lugbulku zde

Zodpovědný za nominaci dílků je: Robbed 

You need to place your final order before February 1st 2013,

Na objednávání a platbu bude letos extrémně krátký čas. Vzhledem k tomu, že musí celková objednávka odejít ještě koncem ledna. Objednávat se budou pouze ZAPLACENÉ dílky.

Aktuální pořadí:
-----------------------------------------------------
Návrhy:

1. Tan Slope 65 2 x 1 x 2

2. Trans-Light Blue Cylinder Half 2 x 4 x 5 with 1 x 2 cutout

3. Light Bluish Gray Brick, Modified 1 x 2 with Grille (Grill)

4. Tan Brick 2 x 4

5. Dark Bluish Gray Technic, Link Tread Wide with Two Pin Holes

6. Dark Bluish Gray Tile, Modified 2 x 2 Inverted

7. Dark Bluish Gray Tile 1 x 1 with Groove

8. Light Bluish Gray Tile 1 x 1 with Groove

9. Dark Bluish Gray Tile 1 x 8

10. Dark Bluish Gray Tile 2 x 4

11. Dark Purple Tile 1 x 2 with Groove

12. Dark Purple Plate 1 x 2

13. Dark Purple Brick 1 x 2

14. Dark Purple Slope 45 2 x 1 NENÍ DOSTUPNÁ


lego ID:

4626200 Potvrzeno 60481 Tan
4639346 Potvrzeno 85941 Trans-Light Blue
4211383 Potvrzeno 2877 Light Bluish Gray
4114319 Potvrzeno 3001 Tan
4566742 Potvrzeno 57518 Dark Bluish Gray
6013082 Potvrzeno 11203 Dark Bluish Gray
4210848 Potvrzeno 3070b Dark Bluish Gray
4211415 Potvrzeno 3070b Light Bluish Gray
4211008 Potvrzeno 4162 Dark Bluish Gray
4560184 Potvrzeno 87079 Dark Bluish Gray
4613192 Potvrzeno 3069b Dark Purple
4655695 Potvrzeno 3023 Dark Purple
4640739 Potvrzeno 3004 Dark Purple
4225265 Neni



STARHAWK

Slope 65 2 x 1 x 2 - Tan
Qty Avg Price:   EUR 0.32
uz su aj v 2012 setoch ale len par kusov, oproti inim farbam tohto dielu su dost drahsie


Farba: Trans-Light Blue Cylinder Half 2 x 4 x 5 with 1 x 2 cutout  Posledny vyskyt v r.: 2011   V tej farbe je to zatial len v jednom velkom SW sete. Na klonovacie valce, bacta tank, nadrze na palivo... Zatial som ich videl len v malom pocte na predaj na BL. V minulom LB boli skrtnute tusim este v nasom zozname

Robbed

Nějaké další návrhy ? (Mtron,.. ?)

STARHAWK

#3
co takto vecsie pasi ? Jedni sme uz v LB mali - tie mensie, ale vecsie este nie, boli teraz este v 2012 v setoch.

http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=57518

a prikladam este do zoznamu:
TAN Brick 2x4 - uz sme par 2x4 mali a myslim ze boli uspesne ako v LBG tak aj v Green farbe, v TAN sme ich este nemali
Mam zasobu vise 1000ks 2x6 TAN ale len z toho sa stavat neda - treba to prekldat aj inaksimi brickmi

a toto by do space malo byt tiez pouzitelne:
http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=2877 asi najlepsie v LBG farbe

pozeral som aj nejake helmy alebo modified head ci by sa nehodili ked uz si v CaP objednavaju aj minifig accesory ale ziadne nelicencovane pouzitelne ktorich by sa oplatilo zobrat aspon 50ks som nenasiel

a napr brnenia do space pouzitelne:
http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=85961
- bolo naposledy v 2010 a iba v metalic silver - to DBG ciste co predavaju na BL v setoch nebolo a to by sa skor zislo

http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=72326pb02
-toto genericke bez potisku v nejakej DBG alebo LBG by bolo tiez zaujimave

blindmelon

Citacetoto genericke bez potisku v nejakej DBG alebo LBG by bolo tiez zaujimave
Jenže podle BL toto v DBG a LBG není a generické taky ne.
Hezký den, Blindmelon

Robbed

#5
Dávat brnění a podobný věci do lugbulku mi přijde jako zbytečnost. Možná pokud nebude dostatek jiných návrhů..

Docela zajímavě vypadají ty pásy v tmavě hnědé, na rezavé tanky a pod.

Colonel32

Citace od: Robbed kdy 05.11.2012, 13:32:44
Dávat brnění a podobný věci do lugbulku mi přijde jako zbytečnost. Možná pokud nebude dostatek jiných návrhů..

Pokud někdo plánuje space armádu aby to mělo smysl, tak možná jo, ale aby to vzal jeden člověk 50 kusů, to by skutečně byla asi trochu škoda.

tomas.

A co barva Dark Purple? Do Space i SW se hodí a na BL jsou Dark Purple díly dost drahý.
Tahle barva byla pouze v licencovaných setech, letos ale vyšlo LEGO Pink Brick Box 4625, kde jsou bricky, a pak Friends, kde jsou Tile 1x2 a Plate 1x2. 

Moje návrhy: Tile 1x2, Plate 1x2 (1x1), Brick 1x2, Slope 45 2 x 1 v barvě Dark Purple.

blindmelon

Dark Purple rozhodně není špatný nápad, už jsem zvažoval ji navrhnout v Ostatní. Zkus ji tam přidat, stejně jako Flame Orange by se hodila pro různé obory a zatím tam mimo mě nikdo nic nenapsal.
Hezký den, Blindmelon

Daniel

Citace od: Robbed kdy 05.11.2012, 13:32:44
Dávat brnění a podobný věci do lugbulku mi přijde jako zbytečnost....
...především je zbytečnost (nebrat nikdo osobně, platí pro všechny sekce), když je zde několik lidí, od kterých jsem nikdy neviděl ani stavbu, ani kloudnej příspěvek, a nutně potřebují procpat x dílků... To mi kolikrát příjde skoro až drzost  ;).

Colonel32

Citace od: Daniel alias Legacek kdy 05.11.2012, 22:53:15
...především je zbytečnost (nebrat nikdo osobně, platí pro všechny sekce), když je zde několik lidí, od kterých jsem nikdy neviděl ani stavbu, ani kloudnej příspěvek, a nutně potřebují procpat x dílků... To mi kolikrát příjde skoro až drzost  ;).

Proto také sám u poptávky posuzuju individuálně, kdo díl požaduje, místo abych se řídil anonymní tabulkou. (Ačkoli s tím někteří měli loni docela problém)

Mtron

kdy je deathline pro dílky v sekci SPACE? Je třeba po rozmýšlet co bude potřeba na výstavy.

TO Colonel32 : asi neprojde díl 9V rovná kolej viď ??? Už asi neprodávají, nevyrábí? Jak je to s tímto dílkem.
Díky za odpověď

jinak jsem myslel, že by bylo dobré pro naše stavby je více začlenit do terénu. Do teď to byla holá pláň se stavbou. Nějaký šedý slope atd. Případně černé, šedé plate 2x2, pistole SW :-) číslo si teď nepamatuji. Dám to do kupy přes víkend.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Colonel32

Citace od: Mtron kdy 06.11.2012, 18:41:42
TO Colonel32 : asi neprojde díl 9V rovná kolej viď ??? Už asi neprodávají, nevyrábí? Jak je to s tímto dílkem.
Díky za odpověď

Tak zkus napsat Janovi maila  ::)

Robbed

Dark Purple- jestli o to bude zájem proč ne...

Mtron: přesný deadline nevím, zatím je čas ;D
"Kandidovat se dají pouze tzv. aktivní lego dílky"

Robbed


Togaran

Co nějaké tiles 1x1? Nebo round plates 1x1 v různých průhledných barvách? (třeba trred) byl by zájem?
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

peki

Citace od: Mtron kdy 06.11.2012, 18:41:42
kdy je deathline pro dílky v sekci SPACE? Je třeba po rozmýšlet co bude potřeba na výstavy.
konec prosince 2012

Citace od: Mtron kdy 06.11.2012, 18:41:42
TO Colonel32 : asi neprojde díl 9V rovná kolej viď ??? Už asi neprodávají, nevyrábí? Jak je to s tímto dílkem.
Díky za odpověď

Budeme brát plastové rovné koleje, pokud by jsi chtěl kovové tak je alternativní výrovce viz info zde

Ondra

#17
A nebo udělat 9v kolejnice takhle http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=29171.0 .A ještě tu byla diskuze, kde se to udělalo pomocí vodivé folie(Snad to říkám dobře).

Robbed

Citace od: Togaran kdy 07.11.2012, 08:37:42
Co nějaké tiles 1x1? Nebo round plates 1x1 v různých průhledných barvách? (třeba trred) byl by zájem?

LBG a DBG tiles 1x1 ? už sice byly dříve a budou se muset brát po 200ks, ale třeba o ně bude zájem, já bych jich možná pár vzal..
Trans-neon round plate 1x1 se pokoušel minule prosadit Mtron, ale nebyl o ně moc zájem.

Další tiles mě napadají DBG 1x8 a 2x4.

Luky1987

LBG a DBG tiles není nikdy dost ;D

mischidotcz

Podporuji:

Tan Slope 65 2 x 1 x 2

Trans-Light Blue Cylinder Half 2 x 4 x 5 with 1 x 2 cutout

Light Bluish Gray Brick, Modified 1 x 2 with Grille (Grill)

Tan Brick 2 x 4

Dark Bluish Gray Technic, Link Tread Wide with Two Pin Holes

peki


Uzávěrka registrací 20.12.2012.


POZOR ZMĚNA !! Uzávěrka registrací 10.12.2012.

Robbed

Má ještě někdo nějaký návrh ?

peki

U každého dílku potřebuji (pokud je to možné) následující hodnoty (ideálně formou excelovské tabulky) na kostkách stačí obrázek,Element Description,Bricklink Nr. a Bricklink color :

Vyzývám moderátory jednotlivých sekcí, aby se chopili díla a začali finalizovat v rámci svěřené skupiny požadovaný seznam dílků.

peki

Pozor změna

U každého  nominovaného dílku potřebuji  :

LEGO Element ID
LEGO Color ID   
Element Description.


Aplikace neumí vyhledávat podle ničeho jiného  ???

blindmelon

#25
Vzhledem k tomu, že kategorie ostatní nebude, sem se to hodí asi nejvíc. Co tento dílek?

Zelený http://www.bricklink.com/catalogItemIn.asp?P=53450&colorID=6&in=A Na stavbu (třeba) nějakého toho space řáholce, možná i pro hradaře by mohl být zajímavý.
Hezký den, Blindmelon

STARHAWK

Citace od: blindmelon kdy 14.12.2012, 01:00:29
Vzhledem k tomu, že kategorie ostatní nebude, sem se to hodí asi nejvíc. Co tento dílek?

Zelený http://www.bricklink.com/catalogItemIn.asp?P=53450&colorID=6&in=A Na stavbu (třeba) nějakého toho space řáholce, možná i pro hradaře by mohl být zajímavý.

Asi nie. Neviem si to predstavit nejak moc v kategorii space a ani si neviem predstavit toho objednavat 50ks.

peki

Provedena rychlá kontrola dílků v Databázi Lega podle ID

Robbed

#28
Zvláštní, že neprošly dílky 2. 4. a 6.

2 a 4 jsou k sehnání na Pick a Brick, 6 je úplně nový dílek.

http://brickset.com/parts/?part=4211383
http://brickset.com/parts/?part=4114319

blindmelon

Pokud neprošly, nebylo by dobré je rovnou přeškrtnout v titulním seznamu, ať je jasno. Nebo je zčervenit, nebo tak.
Hezký den, Blindmelon