#14. Bratislavský KOSTKY.org outdoor pub

Založil S.t.a.l.k.e.r., 22.08.2012, 11:39:29

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Zúčastníte sa stretnutia v termíne 30.8.2012 ?

Ano
6 (54.5%)
Nie
5 (45.5%)

Celkem hlasů: 11

S.t.a.l.k.e.r.

Vážení, pred nami je koniec prázdnin tak navrhujem pomaly uzavrieť outdoorové stretnutia na obvyklom mieste na guľodróme pri Mágio pláži na Tyršovom nábreží. Danny ako obvykle prinesie svoje RC modely, k dispozícii budú petangue gule.

Kto máte záujem priniesť svoje ratolesti dajte vedieť vopred!

juraj

Už sa teším. chcete vidieť ratolesť 8839 alebo 8856? Alebo postačí Organizer katalógov?

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: juraj kdy 22.08.2012, 13:22:10
Už sa teším. chcete vidieť ratolesť 8839 alebo 8856? Alebo postačí Organizer katalógov?

Ak sa ti chces tak ja by som si pozrel 8839, hadam aj vo verzii vznasadlo.

SoVa

Ahoj,
pokial by bol zaujem muzik ma hernu kartovych a spolocenskych hier na Kosickej ul. o kapacite do 50 ludi. Takze v pohode by mohlo byt stretnutie aj tam. Nepochopila som termin, ze kedy presne... A ja by som mala zaujem priniest deti, kedze prevazne je to ich konicek (zatial :).
Pa, Sona.

S.t.a.l.k.e.r.

Anketa je postavena tak, ci bude dost zaujemcov o stretko vo stvrtok 30. Zatial sme styria a verim, ze dalsi este pribudnu.

STARHAWK

Zatial nemam nic v dany datum v plane. Takze predbezne pridem. Samozrejme mozem az cca o 17:00.

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: STARHAWK kdy 25.08.2012, 13:18:41
Zatial nemam nic v dany datum v plane. Takze predbezne pridem. Samozrejme mozem az cca o 17:00.

U mna je to podobne, pridem po 16:30. Danny a Majo sa ospravedlnili, takze RC modely tentoraz nebudu.

MasterWindu

Mrzí ma a omlúvam svoju účasť, idem s dcérami do Tatier ... vidíme sa nabudúce, prípadne na "impulse pub-e"
Dark ages forever ...

danny01

Ja pocestujem do Brezna na predlzeny vikend. Ak nahodou bude v rodine vola sa zastavit, tak sa stavime ale nepocitam s tym  :-[
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

Zraz navrhujem medzi 16:30 a 17:00 pri Magio plazi na petangue gulodrome. Poznavacie znamenie ako obyvkle - Lego igelitka na lavicke.
Kto potrebujete pre istotu telefonicky kontakt poslite PM.

STARHAWK

Kolko teda ludi pride ?

Mne sa presunula firemna vecera na dnes, tak neviem ci pojdem na Kostky Pub. Este je tu eventualita ze by som sa stihol chvilu stavit na Kostky a potom siel na veceru, tak ze ci sa mi oplati to rozbehat takto.

5o

Ja sa tam chystám, tak Stalkera samého tam predsa nenechám  ;)
Preto lebo Lego...

Michal Budinský

Status "veľa práce málo času "sa mi zmenil  ;D takže môžem prííísť , o 16:30.

STARHAWK


S.t.a.l.k.e.r.

Ďakujem všetkým, ktorí sa zúčastnili, ďalšie stretnutia by mohli byť počas Oktoberfestu a týždeň pred Vianocami.