#12. Bratislavský KOSTKY.org outdoor pub

Založil S.t.a.l.k.e.r., 19.06.2012, 12:35:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ktorý termín vám vyhovuje?

štvrtok 28.6.
3 (30%)
streda 4.7.
1 (10%)
štvrtok 5.7.
0 (0%)
štvrtok 12.7.
4 (40%)
je mi to jedno, prídem
2 (20%)

Celkem hlasů: 10

kamil

Ja dnes nepridem, az v nejaky julovy termin ak sa bude konat.

branio

Tak fajn, som rád, že som mohol dnes prísť. Aspoň sme chvíľu pokecali, povymieňali trochu skúsenosti a musím uznať, že tie Dannyho RC mašiny sú riadne žihadlá!

Teším sa na toho 12teho, verím, že mi to vyjde a budem môcť prísť.

S.t.a.l.k.e.r.

Ďakujem všetkým, ktorí dnes merali cestu na petržalskú stranu Dunaja, verím, že sa v hojnom počte stretneme aj o dva týždne. Pokiaľ máte námety na lepšie miesto stretnutia dajte ich do pľacu, tie petangue gule sú riadne ťažké a popri Dannyho modeloch asi aj nepotrebné. >:D

danny01

...az na tie baterie :( Musim na tom zapracovat a nakupit baterie aspon na 3 hodiny jazdenia  ;D
Danny

MasterWindu

... radšej 4 hod, aby si mohli zajazdiť aj ostatní  >:D Dneska bola pohodička
Dark ages forever ...

juraj

Vdaka za tu kratku chvilku. Nabuduce skusim doniest aj ja kovove gulicky a ak sa podari organizer katalogov.

danny01

Tie katalogy by ma obzvlast zaujimali :) Rad by som si prelistoval stare katalogy :)
Danny

juraj

Jasne danny, tebe som to uz spominal, len kurna uvidim ci ma peto vezme autom, je toho tak 10kg.
a mozem priniest aj nejake technic instrukcie ale tie mas aj sam ;)

EDIT: co listovat, ako listovat, to nevytiahnem z euroobalov :D

danny01

Manzalkou odsuhlasene, dokonca Pikanssona necham doma ;) Uz len nejake pekne miesto, kde budem moct zamastenymi rukami od rebierok listovat Jurajovymi katalogmi a slintat do nich  >:D.
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: danny01 kdy 07.07.2012, 19:08:20
Manzalkou odsuhlasene, dokonca Pikanssona necham doma ;) Uz len nejake pekne miesto, kde budem moct zamastenymi rukami od rebierok listovat Jurajovymi katalogmi a slintat do nich  >:D.

Haha, zoberte niekto so sebou prenosný defibrilátor, lebo v momente ako to Juro zbadá tak skolabuje.  ;D Inak z tvojich slov cítim vôňu Meštianskeho pivovaru...

Keďže chceme spojiť príjemné s užitočným, teda distribúciu LB, prezentáciu jednej MOC lokomotívy a katalógy, prosím o tipy na dobre dostupné miesto kde sa dá parkovať, posedieť a popri tom si aj zajazdiť s RC modelmi.

juraj

Takže katalógy určite balím. Veď nie ste malé deti a viete ako sa správať k historickým artefaktom. Prežili moje detstvo, tak upozorňujem, že prežijú aj toto stretnutie. 

Mam doniesť do BA aj petanque ?

S.t.a.l.k.e.r.

Nejaké tipy na podnik? Vo štvrtok má byť celkom príjemne ale s možnosťou prehánok či búrok, pre istotu by si to žiadalo blízkosť prístrešku.

-Malý Rím na Gondovej na parkovisku pred FF UK pri Starom moste, ale recenzie ma jednoznačne odradili od návštevy
-Umelka na opačnej strane nájazdu na Starý most síce má dvor kde sa dobre sedí, ale žiadnu možnosť jazdiť
-Meštiansky pivovar na Dunajskej nútene obmedzil parkovanie áut vo dvore, nakoľko im nepatrí pozemok a museli by ste parkovať kdekade v okolí, zato miesta na jazdenie by bolo neúrekom
-Partizánska lúka - miesta na parkovanie a voľnočasové aktivity dosť, dostupnosť MHD mierne problematická
-Cvičná lúka na Kolibe - dtto
-Bufet pod Starým mostom - parkovisko pri Divadle Aréna

danny01

#42
Citace od: Stalker kdy 09.07.2012, 17:12:59
Nejaké tipy na podnik? Vo štvrtok má byť celkom príjemne ale s možnosťou prehánok či búrok, pre istotu by si to žiadalo blízkosť prístrešku.

-Malý Rím na Gondovej na parkovisku pred FF UK pri Starom moste, ale recenzie ma jednoznačne odradili od návštevy
-Umelka na opačnej strane nájazdu na Starý most síce má dvor kde sa dobre sedí, ale žiadnu možnosť jazdiť
-Meštiansky pivovar na Dunajskej nútene obmedzil parkovanie áut vo dvore, nakoľko im nepatrí pozemok a museli by ste parkovať kdekade v okolí, zato miesta na jazdenie by bolo neúrekom
-Partizánska lúka - miesta na parkovanie a voľnočasové aktivity dosť, dostupnosť MHD mierne problematická
-Cvičná lúka na Kolibe - dtto
-Bufet pod Starým mostom - parkovisko pri Divadle Aréna

Ja uz kvoli RC vybave potrebujem parkovanie (zial).
Skoda toho pivovaru. Kto vsetko pojde autom? Ja by som to mozno riskol. Ked nic ine, stravim pol hodinu sedenim v aute a cakanim na parkovisko  ;D
Ozaj, trosku som zrenovoval kasnu na Toyote, takze by mala byt jazditelna :) Idealny povrch je asfalt alebo sotolina.  Cervenemu Traxxasu je jedno v akom terene. Voda, blato, sneh, kamene, prach... Cim vacsi bordel, tym lepsie  >:D
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: danny01 kdy 09.07.2012, 17:57:12
Ja uz kvoli RC vybave potrebujem parkovanie (zial).
Skoda toho pivovaru. Kto vsetko pojde autom? Ja by som to mozno riskol. Ked nic ine, stravim pol hodinu sedenim v aute a cakanim na parkovisko  ;D

Ak nezabudnem skocim zajtra po obede pozriet aky je rezim parkoviska za Tescom na Rajskej, mozno sa bude dat parkovat tam. Ked sme pri to Tesco, vylozili minifigy seriu 7.

branio

Ja budem autom, ale kvoli chorým deťom budem asi len na skok, teda budem preferovať miesto, kde sa dá ľahšie zaparkovať. Ak sa Dannymu podarí prevziať ten Lugbulk v Brne, tak prídem asi len pre neho. Deti majú horúčky, už dva dni okolo 39-40°... :'(

S.t.a.l.k.e.r.

Celkom dobry napad je Kolkovna v River parku, co vy na to?

juraj

Ja a spolocnost to nechame na Vas.
Len aby som sa cestou spat odniesol. Organizer s katalogmi, LB + nejaky mensi balicek, prosim rozumnu dostupnost MHD.

Starhawk ma asi dovolenku.

5o

Mne sa celkom pozdáva bufet pod Starým mostom. Parkovanie je tam v pohode, posedieť a voľačo pokonzumovať sa tiež dá, nuž a pľac na RC modely je tam dosť veľký.
Preto lebo Lego...

STARHAWK

Citace od: juraj kdy 09.07.2012, 20:01:52

Starhawk ma asi dovolenku.

Jo, valam sunky v Taliansku.
Lugbulk by mi mal prevyiat niekto s kim som casto - Juraj alebo Stalker
si ho hned pojdem zobrat po dovolenke. Ak to zobere Juro tak si skocim do Piestan.

Friend

Ahojte,
vo štvrtok (12.7.) by som sa zrejme aj ja mohol na chvíľku zastaviť - žiaľ od 18:00 už mám iný program - ale ak by sa mi ho podarilo preložiť, ostal by som dlhšie. Ako to teda vidíte - kde by sme sa stretli a o koľkej?

Treba si niečo doniesť pre LB vyzdvihnutie (myslím, aby sa dalo identifikovať komu čo patrí)?

danny01

Citace od: STARHAWK kdy 09.07.2012, 23:50:57
Jo, valam sunky v Taliansku.
Lugbulk by mi mal prevyiat niekto s kim som casto - Juraj alebo Stalker
si ho hned pojdem zobrat po dovolenke. Ak to zobere Juro tak si skocim do Piestan.
Stale to mzoe zostat u mna. Do BA ti to viem poslat/doviezt.
Citace od: Friend kdy 10.07.2012, 07:07:38
Ahojte,
Treba si niečo doniesť pre LB vyzdvihnutie (myslím, aby sa dalo identifikovať komu čo patrí)?
Zatial neviem akym sposobom to chalani pripravili. Predpokladam ale ze to bude perfektne oznacene ze co komu...  :D
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: Friend kdy 10.07.2012, 07:07:38
Ahojte,
vo štvrtok (12.7.) by som sa zrejme aj ja mohol na chvíľku zastaviť - žiaľ od 18:00 už mám iný program - ale ak by sa mi ho podarilo preložiť, ostal by som dlhšie. Ako to teda vidíte - kde by sme sa stretli a o koľkej?

Začiatok by mohol byť tak ako naposledy o 16:30.

Nechce sa mi robiť anketu o mieste stretnutia preto by som rád poznal vaše názory či sa stretneme napr. v zmienenom Bufete pod mostom a keď sa nám nebude páčiť presunieme sa ku guľodrómu, alebo priamo obsadíme nejaké miesta na pláži kúsok od miesta kde sme preháňali Dannyho modely, alebo pôjdeme vyskúšať Kolkovňu (sú tu milovníci tankového piva?).

mesje

Kolkovna je fajn, a ta promenada pri Eurovei je prijemna na vecerne posedenie, ja by som teda hlasoval za tuto moznost.

S.t.a.l.k.e.r.

Kolkovňa River park - parkovanie možné buď priamo v hoteli Kempinsky >:D, alebo na parkovisku za hlavným vchodom do areálu PKO. Je tam rampa, parkovanie prvé 2 hodiny zadarmo, potom za každú hodinu čosi cez Euro.
Osobne by som sa priklonil k Bufetu pod Starým mostom, keď sa nám nebude páčiť hneď vedľa je Mýtny domček aj Magio pláž.

danny01

Citace od: Stalker kdy 11.07.2012, 10:40:27
Kolkovňa River park - parkovanie možné buď priamo v hoteli Kempinsky >:D, alebo na parkovisku za hlavným vchodom do areálu PKO. Je tam rampa, parkovanie prvé 2 hodiny zadarmo, potom za každú hodinu čosi cez Euro.
Osobne by som sa priklonil k Bufetu pod Starým mostom, keď sa nám nebude páčiť hneď vedľa je Mýtny domček aj Magio pláž.
Ja len jedno - budem mat v aute Lugbulk + RCka, to znamena ze z vonku bude do auta vidiet a teda malo by byt stale na ociach.
Danny

branio

Ako som už spomínal, prídem len na skok pre Lugbulk, mne teda vyhovuje Mýtny domček bufet pri Starom moste. Deťom sa prihoršilo, zas majú vysoké horúčky, musel som zostať doma na OČRke...

Frco

Mne a tamsemovi je to jedno kde to bude, aj ked idealne by asi bolo keby sa dalo fajn zaparkovat.

mesje

to sa nebude chlastať, keď všetci riešite parking?

Frco

:)) neviem ako ostatni, ale ja v piatok pracujem :/

mesje