NTR23

Založil ntr23, 05.05.2012, 12:22:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

ntr23

Moje první viněta


Systematik

#1
Citace od: ntr23 kdy 05.05.2012, 12:22:04
Moje první viněta


Nemá nějaký název? Např. ,,Návrat nakalence"?  ;D

Kiko97

A nie je Pat a Mat?

Justin

Ahoj,

prvá vec, čo ma napadla, je že by im mali vyniesť smeti. To je celkom zaujímavý detail. Vo väčšine diel na internete, keď som si všimol smetiaky, tak boli prázdne.
Ja ich mám v stavbách tiež vynesené.

Tá pani by mala by mať v ruke nejaký valček na cesto, aby to bolo jednoznačné.

Odkvap je dobre spravený, od žľabu až po mriežku na zemi.

J.

ntr23

Názvy musí být? Je to moje první "větší" stavba, když nepočítám sety podle návodu nebo mrakodrapy z Dupla.

Já jsem dosud byl spíše na situace s pár kostkami.

http://365ntr23.posterous.com nebo rozbalování iPhonu nebo iPadu.

Systematik


ntr23

Nedokončený, už jsem to nedával.
Ale co, svět se nezbořil.

William

Všimli jste si, že se na první a druhé fotce něco změnilo? Kdo první najde co  >:D

Matošo

víko na popelnici

Anatyt

Uhol pohladu.

P4tr1cius

Jeden maličký postreh. Škoda, že si tie figy nevytočíl tak, aby pri fotení im bolo (aspoň z časti) vidieť do tváre. Pretože práve figy (v drvivej väčšine diel) utvárajú atmosféru a jedine tie môžu vyžarovať emócie. Ty si to vyfotil nešťastne, na jeden fig sa pozeráme zozadu (aspoň si mohol otočiť hlavou, že sa otáča alebo niečo...) a druhá "pani" je fantasticky skrytá za oknom. Škoda. Myslím, že každé dielo dostane rázom iný nádych, keď si autor dá námahu popracovať s "osadenstvom".

Anatyt

Nooo, tu s patriciusom súhlasím! Presne to isté napadlo aj mňa. :) Tvár minifiga dáva emóciu celej scénke.

William


ntr23

Citace od: P4tr1cius kdy 07.05.2012, 10:11:33
Jeden maličký postreh. Škoda, že si tie figy nevytočíl tak, aby pri fotení im bolo (aspoň z časti) vidieť do tváre. Pretože práve figy (v drvivej väčšine diel) utvárajú atmosféru a jedine tie môžu vyžarovať emócie. Ty si to vyfotil nešťastne, na jeden fig sa pozeráme zozadu (aspoň si mohol otočiť hlavou, že sa otáča alebo niečo...) a druhá "pani" je fantasticky skrytá za oknom. Škoda. Myslím, že každé dielo dostane rázom iný nádych, keď si autor dá námahu popracovať s "osadenstvom".

Dík za tip. Souhlasím