(vlastní) Poznej jiný film

Založil jvucka, 11.12.2011, 12:23:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

jvucka

As we walked along the flatblock marina, I was calm on the outside, but thinking all the time - Now it was to be Georgie the general, saying what we should do and what not to do, and Dim as his mindless greeding bulldog. But suddenly, I viddied that thinking was for the gloopy ones, and that the oomny ones use like, inspiration and what Bog sends. Now it was lovely music that came into my aid. There was a window open with the stereo on, and I viddied right at once what to do ...

Colonel32


jvucka

#2
Citace od: Colonel32 kdy 11.12.2011, 12:45:39
Clockwork Orange?

Proč s otazníkem?

A líbilo, doufám?  ;)

Colonel32


mizdas

#4
Ten film jsem neviděl, takže to nemůžu posoudit, ale neřekl bych, že je to něco známého. Proto bych příště doporučil filmy, které budou více známé (ale né zas moc, to by každý uhodl)  ;D.

Škoda, že ten film neznám, teď jsem si našel tu tvoji scénku a povedla se ti ;), ale jak jsem říka,l ostatní to asi tak neocení, protože nebudou vědět o co tu jde. Tady ta scénka kdyžtak je : http://www.youtube.com/watch?v=rgkKMuhozvs

jvucka

Mechanický pomeranč JE známý film, jenom to není známý mainstreamový film!
Film si určitě pusť celý, protože patří k tomu nejlepšímu, co kdy bylo natočeno. Spojením úchylné knižní předlohy a Kubrickova manýrizmu vzniklo skutečné veledílo.
Zajímavé je, že ač se spisovatel i filmaři snažili přinést vizi co nejdepresivnější budoucnosti (pročež byl film kritizován a cenzurován), film se vlastně nijak neliší od toho, co můžete běžně vidět dnes na ulicích nebo v půl osmé v televizních zprávách. Film by natočen na počátku sedmdesátých let a má se odehrávat v blíže neupřesněné blízké budoucnosti, tedy řekněme dnes. Tedy filmař popsal jen a pouze realitu.  :-\

blindmelon

Já žádnej fimovej superfajnšmekr nejsem, ale že by Clockwork orange nebyl známý, to si nemyslím... Ovšem nelíbil se mi, resp. nezaujal mě. Osvícení, to je jiný "kafe".  Nechcete si někdo postavit horský hotel?  >:D

-redrum-
Hezký den, Blindmelon

Colonel32

Citace od: mizdas kdy 11.12.2011, 12:58:22
Ten film jsem neviděl, takže to nemůžu posoudit, ale neřekl bych, že je to něco známého. Proto bych příště doporučil filmy, které budou více známé (ale né zas moc, to by každý uhodl)  ;D.

Kdokoli jede jen o trochu pomaleji než já je šnek, kdokoli jede jen o trochu rychleji je šílenec, a pokud jsem nějaký film neviděl, tak není dost známý.  ::)

otaznik

Upřímně, mě Clockwork Orange také nezaujal tak, že bych si to musel pustit znovu.