(Vlastní) Dvojviněta: Poznej film

Založil jvucka, 30.10.2011, 16:42:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

jvucka

Tohle by nemělo být těžké ...  ;)

To je začátek vjéku Vódnáářéé!
Věk Vóóódnářéé-éé-é!
Vóóódnáářéé-éé-éé!

Ivansliz

Asi jsem mimo, ale film nepoznávám.  ;D Každopádně skupina běžících vojáků působí živě.  ;)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

lukasenko


P4tr1cius

Tiež tam nič nepoznávam. Na druhej strane, nieje tam toho veľa (figy a kôň), na základe čoho by sme mohli niečo spoznať.

Robbed


mizdas


FilipS


Ivansliz

Muzikál?  >:D Ehm, asi už vím, proč to neznám.  ::)   ;D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Systematik

No nebejt nápovědy textu songu, nevím nic.

jvucka

Ano, je to slavný film Vlasy na 100%.
;D
Vsimli jste si rostlinky v parku?  ;)

peter

No že znám filmů hodně, tak tenhle mi také vůbec nic neříká, tak asi tak slavný není, nebo spíš byl jen ve své době, nevím.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

RalinCavira

Že není slavný???? Co už je od Formana slavnější? (snad jen Přelet nad kukaččím hnízdem:) ) Jinak jsem teda poznal okamžitě:)
Nejsem cvok, jsem AFOL :)

Colonel32

Je fascinující, jak pokaždé když se objeví viňeta na téma, které někdo nezná, tak dotyčný nadává autorovi, že zvolil neznámé téma.  ::)

celda

Citace od: peter kdy 01.11.2011, 21:21:36
No že znám filmů hodně, tak tenhle mi také vůbec nic neříká, tak asi tak slavný není, nebo spíš byl jen ve své době, nevím.
Řekl bych, že patří ke klasice.

Citace od: RalinCavira kdy 01.11.2011, 21:43:08
Že není slavný???? Co už je od Formana slavnější? ....
Snad Amadeus?

phoenicis

Hudba z tohto muzikálu je úžasná. Filmové spracovanie som žiaľ nevidel :P

P4tr1cius

Buď rád, hudba je geniálna, film sa k nej vôbec ani len nepribližuje.

Thrawn

Předloha nic moc, ale vignetta pěkná  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.