*TOP* (Vlastní) Obrana Magnothova dolu

Založil gearcs, 04.09.2011, 22:49:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

gearcs

Tlupa skřetů pronikla do dolu Magnotha Drakobijce. Trpasličí obránci se jim snaží zabránit v průniku hlouběji. Sochu Magnotha obemyká svými čelistmi lebka šedého draka Magmara.

Galerie Flickr: http://www.flickr.com/photos/45079829@N07/sets/72157627469199717/
Galerie Brickshelf (až po zveřejnění): http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=483162

SpCasPi000


Justin

 :o

tak som si nahodil oči naspäť  ;D
a keď sa mi ustáli zrak, tak to idem obdivovať ďalej

wallac

Řeknu jen: dobře tyyyy, hodně dobře tyyyy :)

P4tr1cius

Na prvý pohľad som si myslel, že si tam dal kreslený obrázok. Potom som klikol na tvoju galériu a nestačím sa diviť. Pozrel som si aj tvoje staršie diela a musím poznamenať, že, čo sa týka stredovekej tématiky, si úplná špička. Prosto človek nato pozerá a nechápe.

SpCasPi000

Tí čo ešte majú čím - pozerajú (a nechápu).
Však Justin !?
;D

Hardegon

Je to skvělé. Opět si předvedl, že jsi ve svém oboru machr...

Micho

Skvelá práca, dobré foto a efekty!   8) 8) 8)

mizdas


Luky1987

Zajímavě a netradičně pojatá stavba, kdy se vlastní dílo stává i pozadím.
Jen ten efekt na fotce zde nahrané je možná moc silný, ale že to říkám zrovna já ;)

Marty713

Mám z toho takový pocit, že fotky dostatečně nezachycují majestátnost díla. Některé jsou trochu špatně zaostřené, jedna ze dvou, která zachycuje celek, je nepříjemně nasvícená (http://www.flickr.com/photos/45079829@N07/6113337373/in/set-72157627469199717/). Spousta detailů není pořádně vidět, např. dolní vstupní portál, či horní vstupní schodiště do haly.

A rozhodně souhlasím s názorem na flickru, chtělo by to více odstínů šedé, klidně hnědé, či světle zelené a černé.

Ale velice kladně hodnotím naznačení a zpracování napůl odrolených a zničených soch a vstupní terasy. :)

Robbed

Co dodat, skvělý výtvor. Musí to být opravdu monstrózní, nemáš nějaké fotky z větší dálky ? :)
PS. gratulace k zveřejnění na Brick Brothers.

FilipS

Už sem to obdivoval na Flickru, je to prostě bomba. Fotky by sice mohli být výstižnější, ale dovedu si představit, že to byl docela problém nafotit.  Uveřejnění na TBB si to rozhodně zasloužilo.

phoenicis

Úplne mi to vyrazilo dYch - neskutočné  :o
Tie detaily na stenách a spracovanie stĺpov - proste zírám...

::) Chcelo by to ešte možno detailnejšie foto Magnotha s Magmarom ;)

gearcs

Díky za chválu, tolik si nezasloužím!

Márty: Ano, některé nejsou dobře zaostřené, fotil jsem bez osvětlení, jen s delší expozicí - kvůli atmosféře dolu. To nasvícení, o kterém mluvíš, je vlastně jen efekt z Photoshopu, který takto působí. Fotka samotná jinak příliš nasvícená nebyla, ten efekt jsem tam dal schválně, i když i mě bolí do očí. Detaily možná ještě nafotím zvlášť. Odstín jsem takhle nechal schválně, chtěl jsem, aby důl působil co možná nejzachovalejší, až na zničené sochy - od bitvy. To mi připomíná, že jsem pod ně chtěl nasypat nějaké bricky volně, aby to vypadalo věrohodněji, ale zapomněl jsem.

Robbed: Díky! Na net jsem se v práci nedostal, až teď, tak jsem příjemně překvapenej. Hodně příjemně! Něco ještě vyfotím, třeba si k tomu stoupnu, aby bylo vidět, jak je to velké.

Diidy: Musím říct, že focení staveb mě vůbec nebaví, většinou stavím tak, že se na hlavní fotku všechny důležité věci nevejdou - viz tady - čtyři sloupy, z každého úhlu aspoň jeden nějakého minifiga stíní... A pak z toho moře fotek vybrat pár nějakých, které to nejlíp vystihují, to je peklo.

phoenicis: Bude ;)

P4tr1cius

Zaujimalo by ma, koľko kociek si na to použil?

frantoka

Sila ako si sa s Tám pohral, klobúk dolu. Gratulujem
Veľmi by som privítal LEGO - LOTR.  :)

grohl

Výtečně provedená stavba a velmi oceňuji tvé foto vedle výtvoru.

mirek


gearcs

P4tr1cius: To jsem nepočítal, ale jen 1x2 LBG bricků je tam přes dva tisíce.

Ještě jednou děkuju!  :)

Mr. Cube

Je to bomba! Můžeš rovnou udělat Khazad-dûm ;D

Ivansliz

Též se přidávám s pochvalou. Je to naprosto skvostné dílo. Jeho honosnost je očividná, když už o tom mluví i jinde. ;)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Friend


AdamKo

Úžasné, monumentální, smekám 8)

Daniel

Podobně upravené fotky se mi obvykle nelíbí, ale tady to ani tak špatně nevypadá. Jinak dílko zase parádní ;).