(Vlastní) Blacktron Empire

Založil Thrawn, 30.12.2010, 01:59:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Thrawn

Stav stavby:

- přistávací plocha je ze 70% hotová, zbývá dodělat kus podlahy a střecha (vrata budou asi oříšek). Ještě zvažuju přestavbu velína, ale uvidím,
- zahájena výstavba ubikací pro posádku, postaveno první pokusné krytí skálou, celkem spokojenost, takže tímto směrem asi budu pokračovat,
- stávající výstavba mi pomohla ujasnit si, co dál budu potřebovat, takže se to odrazí v příští objednávce,
- zrušena bitva, tím odpadla nutnost realizace bojových jednotek, budou použity ofiko sety,
- zvažuji zvednout základnu ze tří pater na čtyři. Tři asi nebudou stačit.

Stav výstavby celkem - 30%
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Na webu jsem provedl aktualizaci. Netýká se to úplně jen Blacktronů, ale je to trochu i pocta seriálu Fringe a Pozorovatelům.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

#122
Dnes dorazily posily z různých koutů vesmíru.

Našim agentům se podařilo najít pozemní útočnou jednotku, složenou ze dvou průzkumných Gridů, jednoho speederu Super Nova II a dlouho hledaného Spectral Starguidera! Jednotku doprovázelo 10 vojáků. Cestou získali informaci o možném ztraceném blacktronském pilotovi, tato informace se potvrdila a pilot byl vyzvednut.

Naše znalosti o předválečné blacktronské technice tak jsou nyní konečně kompletní.

Zde je fotka 16-ti navrátilců, fotky strojů budou zveřejněny po technické prohlídce vozidel.



Edit: Našel jsem ještě dva, takže celkový přírůstek je 18 Blacktronů II.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Mtron

Citace od: Thrawn kdy 23.02.2013, 15:24:50
Naše znalosti o předválečné blacktronské technice tak jsou nyní konečně kompletní.

Tak gratulujeme ke kompletní sbírce. O náboru jsem byl informován i o jistém obchodu elfů a římanů. Blacktroni se prostě nezastaví před ničím. Prodávat lidi jako otroky. I tak Váš mohutný narůst posledních měsíců nás bohudík nezastaví. Připravíme hold vězení trošku větší na Váš odchyt.  >:D >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Replix

Tolik členů Blacktronské frakce. Tak si říkám, čím je krmíš? Ti toho snědí celkem dost. Už aby jsi budoval mega korýtka :)
Spectral Starguider je parádní, ačkoliv jeho funkce mé osobě zatím uniká. Nebo spíše se nechci smířit s tím, že je to další průzkumník >:(
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

Citace od: Mtron kdy 23.02.2013, 16:31:58
Tak gratulujeme ke kompletní sbírce.

Díky  :)

Citace od: Mtron kdy 23.02.2013, 16:31:58
O náboru jsem byl informován i o jistém obchodu elfů a římanů. Blacktroni se prostě nezastaví před ničím. Prodávat lidi jako otroky.

Prodali jsme otrokáře. Římané nic jiného nebyli.

Citace od: Mtron kdy 23.02.2013, 16:31:58
I tak Váš mohutný narůst posledních měsíců nás bohudík nezastaví. Připravíme hold vězení trošku větší na Váš odchyt.  >:D >:D

Vy pro nás stavíte vězení? Musím přiznat, že my jsme žádné po Vaší porážce neplánovali... >:D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Citace od: Replix kdy 23.02.2013, 19:08:56
Tolik členů Blacktronské frakce. Tak si říkám, čím je krmíš? Ti toho snědí celkem dost. Už aby jsi budoval mega korýtka :)
Spectral Starguider je parádní, ačkoliv jeho funkce mé osobě zatím uniká. Nebo spíše se nechci smířit s tím, že je to další průzkumník >:(

Blacktroni jsou původně průzkumníci a "sběratelé" technologií. Ale neboj, pro tohle vozidlo mám speciální využití  >:D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Jedna aktualita z našeho ministerstva informací. Připravujeme nové stránky  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Mtron

Hm hlavní logo stránek vypadá luxusně. Kdo ti ho tvořil? Proč si nepořídíš hosting svojí doménu na rok třeba za 240,- bez reklam ?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Thrawn

#129
Tak, set sestaven. Konečně doma  ;D

Musím říci, že je to krasavec. Proti kořistnímu 6989 je to prcek, ale je to krásný set, s různými technickými vymoženostmi, které jsem vůbec nečekal, např. terénní úprava kol. Krasavec  ;D










Teď jej bude čekat obnova některých zažloutlých dílků a celková očista a pak hurá do sbírky  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

#130
Tak kola má skutečně jedinečné. To odpružení je parádní. Možností je na tomto setu mnoho. Celý konvoj těchto vozidel by vypadal parádně. Ještě nějaký ten po zuby ozbrojený doprovod. Ten  Mega Core Magnetizer budeš přestavovat do Blacktronského kabátu, nebo ponecháš v originále?

A nový web je taky hezký. Jestli je hosting zdarma, tak i přesto vypadá hezky. Semtam reklama by mi nevadila.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

znouzectnost

Megacore je klasika a bestie veliká, budeš ho opravovat, nebo ho necháš nedodělaný  :)

Thrawn

Citace od: znouzectnost kdy 24.02.2013, 18:16:01
Megacore je klasika a bestie veliká, budeš ho opravovat, nebo ho necháš nedodělaný  :)


Něco na něm chybí?  ???

Věž je otočená dozadu, kvůli magnetům, neustále to přitahovalo box.

Co se týče barev, ještě nejsem rozhodnut. Bud si tohoto nechám tak, jak je a postavím si nového ve správných  >:D barvách, nebo jej předělám.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

#133
Citace od: Mtron kdy 24.02.2013, 16:12:53
Hm hlavní logo stránek vypadá luxusně. Kdo ti ho tvořil?

Kamarád, u něhož mám hosting. Musím říci, že se mi to zalíbilo natolik, že blacktroopeři možná dostanou zpět svoje hlavičky, vypadá to správně hrozivě.

Citace od: Mtron kdy 24.02.2013, 16:12:53
Proč si nepořídíš hosting svojí doménu na rok třeba za 240,- bez reklam ?

Protože to může být např. 120 ks stavebního materiálu  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Mtron

Spectral Starguider tenhle stoj je taky superovej překvapila mě odpružená kola z toho jsem byl odvařenej. Myslím že udělat mu nástavbu v zadu místo rampy a dát tři do kolony bylo by to vypadalo jako pěkná zásobovací kolona. Musím se podívat kde ho mám a oprášit ho  >:D

K těm stránkám uvažuji že udělám odkazy na vaše stránky případně pokud máte nějaký banner dal bych si ho tam. Něco jako mám já v odkazech. Co vy na to ?

Co základna? Jak ta se vyvíjí? Armáda není všechno. Je třeba mít zázemí na opravu jednotek atd. 
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

Citace od: Thrawn kdy 24.02.2013, 19:17:27
Citace od: znouzectnost kdy 24.02.2013, 18:16:01
Megacore je klasika a bestie veliká, budeš ho opravovat, nebo ho necháš nedodělaný  :)


Něco na něm chybí?  ???

Věž je otočená dozadu, kvůli magnetům, neustále to přitahovalo box.

Co se týče barev, ještě nejsem rozhodnut. Bud si tohoto nechám tak, jak je a postavím si nového ve správných  >:D barvách, nebo jej předělám.

Jasně že chybí, na jeřábu ukončení (černý slope inverted, jaký nevím), jinak můžeš vyjet ven s celým jeřábem a taky na mechanismu skla 2 červené grilly ;)
To víš když jich postavíš tolik co já tak takové detaily vidíš hned  ;D

Thrawn

#136
Tak to se musím podívat, kam se to podělo.

Stejně mám v plánu, v době čekání na materiál, přetřiďovat sety. Rozebírat, doplňovat, co chybí a uskladnit v příšlušné krabičce a zip sáčcích  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Citace od: Mtron kdy 24.02.2013, 20:16:49
Spectral Starguider tenhle stoj je taky superovej překvapila mě odpružená kola z toho jsem byl odvařenej. Myslím že udělat mu nástavbu v zadu místo rampy a dát tři do kolony bylo by to vypadalo jako pěkná zásobovací kolona. Musím se podívat kde ho mám a oprášit ho  >:D

JJ, nakonec si jich pořídím celou řádku. Některé budou mít zbraňovou nástavbu, některé prostory pro zásobování či převoz pěchoty, velitelské vozidlo atp. Líbí se mi jeho univerzálnost  :)

Citace od: Mtron kdy 24.02.2013, 20:16:49
K těm stránkám uvažuji že udělám odkazy na vaše stránky případně pokud máte nějaký banner dal bych si ho tam. Něco jako mám já v odkazech. Co vy na to ?

Dobrý nápad. Zkusíme něco vytvořit. ;)

Citace od: Mtron kdy 24.02.2013, 20:16:49
Co základna? Jak ta se vyvíjí? Armáda není všechno. Je třeba mít zázemí na opravu jednotek atd. 

Viz fotky na starém webu. Hlavní hangár je hotový, teď se maká na zázemí (ubytovny pro posádku, sklady atp.) a dalších hangárech. A jako vždy se čeká na materiál. Ubíjející. :(
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

Citace od: Thrawn kdy 24.02.2013, 20:54:24
Stejně mám v plánu, v době čekání na materiál, přetřiďovat sety. Rozebírat, doplňovat, co chybí a uskladnit v příšlušné krabičce a zip sáčcích  :)

Když se budeš nudit stav se potřeboval bych to toky přetřídit, ale 300+ MOCů asi nezvládnu.

Mtron

Megacore má další chybějící dílky na přední masce http://www.peeron.com/inv/parts/2412a red 2 ks. A to jsem ho neviděl na živo  >:D Bude mu toho chybět víc.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Thrawn

Citace od: znouzectnost kdy 24.02.2013, 21:09:04
Citace od: Thrawn kdy 24.02.2013, 20:54:24
Stejně mám v plánu, v době čekání na materiál, přetřiďovat sety. Rozebírat, doplňovat, co chybí a uskladnit v příšlušné krabičce a zip sáčcích  :)

Když se budeš nudit stav se potřeboval bych to toky přetřídit, ale 300+ MOCů asi nezvládnu.

To já bych se klidně stavil, ale bydlíš daleko  :(
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Citace od: Mtron kdy 24.02.2013, 21:12:05
Megacore má další chybějící dílky na přední masce http://www.peeron.com/inv/parts/2412a red 2 ks. A to jsem ho neviděl na živo  >:D Bude mu toho chybět víc.

To se najde, u mně se nic neztratí  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

#142
Citace od: Thrawn kdy 24.02.2013, 21:14:27


To já bych se klidně stavil, ale bydlíš daleko  :(

Hodina vlakem od Prahy není daleko ;-)

Thrawn

#143
Citace od: znouzectnost kdy 24.02.2013, 21:16:44


Hodina vlakem od Prahy není daleko ;-)


Na to, abych se tahal s plným baťohem zpátky, je  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Futurion

Už jsem to tu nadhazoval. Cca za měsíc už konečně budu kompletovat sety a zatím jsem našel 6 Blacktronů. Zcela jistě dám dohromady komplet 2x 6812-1 Grid Trekkor, 1x 6851-1 Tri-Wheeled Tyrax, 1x 6887-1 Allied Avenger a 1x 6933-1 Spectral Starguider. Budu je potom nabízet. Pevně doufám, že tato ztracená enkláva Blacktornů poté najde u někoho nový domov jako součást velkého impéria :)

Systematik

Citace od: Futurion kdy 24.02.2013, 22:44:59
Už jsem to tu nadhazoval. Cca za měsíc už konečně budu kompletovat sety a zatím jsem našel 6 Blacktronů. Zcela jistě dám dohromady komplet 2x 6812-1 Grid Trekkor, 1x 6851-1 Tri-Wheeled Tyrax, 1x 6887-1 Allied Avenger a 1x 6933-1 Spectral Starguider. Budu je potom nabízet. Pevně doufám, že tato ztracená enkláva Blacktornů poté najde u někoho nový domov jako součást velkého impéria :)
Mám takový nesmělý dotaz, co Ice Planet 2002?

Futurion

#146
Citace od: Systematik kdy 25.02.2013, 08:35:52
Mám takový nesmělý dotaz, co Ice Planet 2002?

Ten samý případ. Na těch jsme už přeci domluveni, že se ti pak ozvu  ;)

Pro doplnění - Ice Planet 2002 si pamatuju hůř, ale mám dojem, že mám 1x 6879-1 Blizzard Baron, 1x Ice Planet Scooter a 1x 6814-1 Ice Tunnelator.

znouzectnost

Citace od: Thrawn kdy 24.02.2013, 21:25:36
Citace od: znouzectnost kdy 24.02.2013, 21:16:44


Hodina vlakem od Prahy není daleko ;-)


Na to, abych se tahal s plným baťohem zpátky, je  ;D

Odpadků od mladého je dost, to můžeš v klidu odvézt.
Lego se do 1 baťohu nevejde, je ho tu tak 150 kg (odhadem)

Thrawn

#148
Citace od: znouzectnost kdy 25.02.2013, 19:22:39


Odpadků od mladého je dost, to můžeš v klidu odvézt.
Lego se do 1 baťohu nevejde, je ho tu tak 150 kg (odhadem)

Tak to si rovnou vezmu auto  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

#149
Citace od: znouzectnost kdy 25.02.2013, 19:27:29


Tak to si rovnou vezmu auto  ;D


Po zimě  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.