(vlastní) vignetty

Založil dave98, 02.09.2010, 14:32:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Steve23

To bych už ani nenazval vignettou, udělej menšího a dej tam jednoho figa aspoň  ;) .

dave98

#31
Toto je má další vignetta:CIRKUS

Marty713

Nápad zajímavý, ale ty nedomáčknuté dílky to podle mě shazují o 2 úrovně níž. :-\

Steve23

LOL, ten nápad je opravdu neotřelý, až budeš mít Gorilu, tak udělej pytláky 8) ;D.

AdamKo

Pěkné, má to dynamiku.

dave98

KONCERT:

Icewalker

Stavět základ "vinět" na aktuálních sběratelských figurkách mi nepřijde moc nápadité. Chce to něco originálnějšího.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

dave98

ZIMA:

dave98

KNIHOVNA - dal jsem se na design nábytku ;)

Kiko97

 :o Dobré! Zaujímalo by ma či ten vrchný a stredný diel je len tak položený.  ;)

Rhox

Pro knížky bych asi volil střídmější barvy( Dark Tan, Tan, Dark Red, Dark Brown, Reddish Brown) ale jinak je to pěkný, zvlášť ta nábytková část se ti povedla:)

Icewalker

Přece jen, je to pořád Lego. Mně se líbí i barevné knížky ;D
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Hardegon

Už dlouho mám v plánu postavit čarodějnou knihovnu. Bohužel jsi mě s užitím Tile a Plate na knihy předběhl. Na druhou stranu vidím jak to vypadá a pokusím se to vylepšit, jestli to jde.  :)

dave98

To KIKO97: myslíš tyto díly? Jestli ano tak tam jsou vložené.

dave98

EGYPTSKÝ ŠAŠEK- doufám že je to originální ;D

Marty713

Pěkný nápad na použití microfigů. Odkud máš tu nálepku s R2-D2? To je custom? :)

winring


FilipS

Jen pro zajímavost nálepka má původ v jednom ze slavných easter eggu z Indiana Jonese
http://www.dockerydesign.com/blog/wp-content/uploads/2009/12/r2d2-c3po-indiana-jones.jpg

Icewalker

Citace od: dave98 kdy 02.11.2010, 15:10:37
EGYPTSKÝ ŠAŠEK- doufám že je to originální ;D

To se mi líbí ;D
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

dave98

BURGER KING

Daniel

Jednoduché a vtipné  ;D - tak jak si vignetty představuji ;).

Petronel

to je teda drsné  :D Snad na tebe nepodaj nějakou žalobu za urážku nebo tak ;D
Ale líbí, pěkná práce  :D

Zoufalec

Ten minifig se zeleným obličejem by se spíše hodil k vinětě s McDonaldem. Při mých cestách ze Švýcarska už od Bernu slintám, jak se těším na double whoppera v Basileji, resp. v motorestu na německé straně čáry - ale samozřejmě je to otázka vkusu.

otaznik

Citace od: Zoufalec kdy 15.11.2010, 13:44:52
Ten minifig se zeleným obličejem by se spíše hodil k vinětě s McDonaldem. Při mých cestách ze Švýcarska už od Bernu slintám, jak se těším na double whoppera v Basileji, resp. v motorestu na německé straně čáry - ale samozřejmě je to otázka vkusu.
Několik BK je i v Praze...

dave98

ÚNIK Z HOŘÍCÍHO HRADU

Jednoho by nenapadlo, že i ty nejmenší doplňky jsou navzájem propojitelné a dají se zajímavě kombinovat. Zde ukázka draka z přilby dračích rytířů v sólo akci :-)

Micho

Citace od: dave98 kdy 12.12.2010, 13:59:46
ÚNIK Z HOŘÍCÍHO HRADU

Jednoho by nenapadlo, že i ty nejmenší doplňky jsou navzájem propojitelné a dají se zajímavě kombinovat. Zde ukázka draka z přilby dračích rytířů v sólo akci :-)

Veľmi podarené, dobré foto.   8)

Anatyt

WOW! Originálny nápad! ;D

FilipS

Velmi dobrý nápad i foto!  ;)

Icewalker

Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

grohl

Výborná vignetta. Nápad s drakem a pidihradem tvořícím vzdálenou perspektivu v kombinaci s nízkou clonou fotoaparátu vypadá výtečně.