*TOP* (Vlastní) Japonský chrám

Založil Rhox, 18.07.2010, 11:22:50

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Rhox

Doufám, že jsem se strefil do správné kategorie a Japonský středověk patří do "a tak" v názvu celého tématu "Diskuse o hradech a taky o HP a Vikinzích a Pirátech a tak..." :)
Je to stavba stará už pár měsíců, ale vzhledem k tomu, že momentálně rozbíjím vše, co jsem postavil, tak jsem ji dotáhl do finiše a nafotil.
Původní myšlenka byla postavit trojici sakrálních staveb- křesťanský kostel, japonský chrám a akropoli (ta byla odsunuta a postavím ji na podzim). Nakonec však z chrámu vyšla spíš taková pagoda, ikdyž se to na japonské architektuře těžko pozná, chrámy a hrady tam vypadají víceméně stejně, rozhodně nejsou tak rozdílné oproti tomu jak vypadá kostel a hrad v evropských měřítkách. Snad se bude můj výtvor líbit...

Odkaz na Brickshelf galerii: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=438535


Hardegon

Zrovna dneska ráno jsem si prohlížel tvou galerii na BS a toto se mi zalíbilo na první pohled. Dlouho plánuji něco podobného postavit. Je to skvělý zdroj inspirace. Vážně skvělé provedení.

FilipS

Skvělé provední a doplňky brána, sakura, bambus a figové. Jen mi tam chybí ninja. ;D

Gibur

Nádhera,dlouho jsme neviděl tak zdařilé provedení stveb ze Východní Asie.
Dvěře jsou udělané SNOT?
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Rhox

Citace od: Hardegon kdy 18.07.2010, 11:42:30
Zrovna dneska ráno jsem si prohlížel tvou galerii na BS a toto se mi zalíbilo na první pohled.
Tak to jsi mě předběhl jen o chvilku, na BS jsem to dával včera večer a zveřejnili to asi už někdy v noci.

Citace od: Dog-Čum kdy 18.07.2010, 11:56:46
Dvěře jsou udělané SNOT?
jj

Díky za kladné ohlasy, je pravda, že na BS moc staveb v asijském stylu není, což mě docela překvapuje, od Japonců bych nečekal,že budou stavět i něco jinýho s tím, jací jsou to tradicionalisté. Střecha by šla udělat líp, přemýšlel jsem, že bych ji udělal z black round bricků 1 x 1, ale nakonec zvítězila ekonomická stránka, ty slopes ještě hodněkrát použiju, ale nevěděl sem, co bych dělal s osmi sty černých round bricků....

mizdas

Snad se bude líbit? Jak o tom můžeš pochybovat, toto je výborné dílo a tomu komu by se to nezdálo tak neni normální čolevěk  ;D

Steve23

#6
Už jen přidat tam jednoho Samuraje a je to dokonalé 8)

Rhox

Citace od: Steve23 kdy 18.07.2010, 15:08:22
Už jen přidat tam jednoho Samuraje a je to dokonalé 8)
Samuraje? A pročpak? Jeden tam už je...

blackrabbit

#8
Tak tohle je další velice povedený výtvor. Ten můstek je geniální nápad.  :)

Steve23

Citace od: Rhox kdy 18.07.2010, 15:15:37
Citace od: Steve23 kdy 18.07.2010, 15:08:22
Už jen přidat tam jednoho Samuraje a je to dokonalé 8)
Samuraje? A pročpak? Jeden tam už je...
Oh, promiň.Nevšiml jsem si ho  :)

gearcs

No já už jsem staveb s japonskou tematikou viděl celkem dost, možná ne na BS, ale jinde ano. Tvoje stavba podle mě docela kandiduje na Classic castle, je moc pěkná :o

Jonas

Opravdu hezký MOC s orientální tématikou a spoustou detailů.

Jen škoda, že tam schází ty typické zvednuté rohy střech. Potřeboval bys díly, které má ve svém sortimentu korejská klon-firma Oxford, např. zde


Jonas - Můj Brickshelf

Rhox

Citace od: gearcs kdy 18.07.2010, 19:13:55
Tvoje stavba podle mě docela kandiduje na Classic castle.
že bych to zkusil? :)

Citace od: Jonas kdy 18.07.2010, 19:46:11
Potřeboval bys díly, které má ve svém sortimentu korejská klon-firma Oxford, např. zde
tak to je vážně škoda,že Lego tyhle a ani jim podobný dílky nevyrábí...ta zahnutá střecha je vždycky problém, viděl jsem to dobře postavený snad jen z plates a tam se mi zase nelíbí ta studovitost...

Steve23

Teď jsem zkoušel udělat ten roh z plates bez studů a říkám že to jakž takž de :-\

AdamKo

LUXUSNÍ stavba 8)   Tleskám
Líbí se mi i bez zvednutých rohů střech.

Rhox

Citace od: Steve23 kdy 19.07.2010, 13:01:29
Teď jsem zkoušel udělat ten roh z plates bez studů a říkám že to jakž takž de :-\
Nehodil bys sem foto?

Ryxe

Člověk tady pár dní není a s výbornýma stavbama se zatím roztrhne pytel. MOC se mi líbí velmi. Asie sice zrovna není můj šálek kávy, ale tvůj chrám je velmi dobře zpracován. Jen tak dále ;)