(Vlastní) Moje vignetty

Založil FilipS, 23.05.2010, 16:35:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

grohl

Mikroskop je super a diamanty jako baňky vypadají taky skvěle.

FilipS

Děkuji za uznání.
Citace od: mizdas kdy 22.07.2010, 20:07:49
Ano jsi velmi dobrý stavitel .
Možná, ale umím dělat jen malé věci ;)

mizdas

No některé malé vydařané věci s dobrýma technikama jsou stokrát lepší než něco maxi co je odfláklé, bez detailů, no víš co tím myslím.

otaznik

Laboratoř je velmi povedená!  8)

AdamKo

Citace od: Diidy kdy 23.07.2010, 19:50:20Možná, ale umím dělat jen malé věci ;)

Někdy třeba může znamenat méně i více... ;)

Věšák

Tvé poslední vygnetty jsou fakt super :) moc se mi líbí...
Jen myslim, že by bylo vtipnější, kdyby v závodě Rudl vs. Segway vítězil rudl :P

gearcs

Hustě, máš fajnové nápady, jak baňky, tak židlička. Já to říkám pořád - detaily až na prvním místě!

FilipS

#97
Páni, nečekal jsem, že laborka sklidí takový úspěch. Moc vám všem děkuji za ohlasy!
A teď přišel čas na další vignettku:
Těžba

EDIT: Přidána lepší fotka a detail kolečka.

Vasyk

Super koza, tvůj nápad ?

FilipS

Bohužel ne, někde sem jí viděl, ale tělíčko jsem udělal trochu jinak.
Jinak kosák a kolečko je vlastní.

Luky1987

Citace od: Diidy kdy 07.08.2010, 19:35:48
Páni, nečekal jsem, že laborka sklidí takový úspěch
Řekl bych, že laborka je jedna z nej vinět, které jsem zatím viděl, a nejen zde na kostkách...
Zase na druhou stranu, budeš mít těžké ji překonat ;)

mizdas

Bezvadný. (Tu kozu už jsem taky párkrát viděl, ale zbytek vidim prvně- originální  ;D).

grohl

Ten kamzík mě odrovnal. Zbytek je taky super.

alladjex

doktor je naprosto dokonaly. Zvlast zidlicka ze "zubu" a toho zaoblenyho bazmeku je skvela  ;)

FilipS

Díky za ohlasy. Luky měl pravdu když říkal, že překonat laborku bude těžké, nic méně zkusil jsem to.
Učenec
Inspiroval mě tento meditující hipík

Steve23

kdyby měl ještě zavřené oči tak by to bylo Epické ;D

mizdas

Mě se to velmi líbí kdyby místo dlaždic meditoval na kobrečku a nelítal ve vzduchu  >:D, tak by to bylo hezčínež laborka.

FilipS

#107
Citace od: Steve23 kdy 17.08.2010, 13:17:51
kdyby měl ještě zavřené oči tak by to bylo Epické ;D
To je pravda, bohužel takovou hlavičku nemám. ;)
Citace od: mizdas kdy 17.08.2010, 13:22:54
Mě se to velmi líbí kdyby místo dlaždic meditoval na koberečků a nelítal ve vzduchu 
Taky jsem zvažoval, že by meditoval klasicky na podlaze. Bohužel fig zabíral moc místa a překrýval symbol na podlaze. Holt musí levitovat. Mimochodem ten symbol má znázorňovat dvě ryby. 

Steve23

A nešlo by to vyřešit nějakou nálepkou?(Ode mně že >:D )

Póža

Spíš než nálepka by se mi tam líbila ronova spící tvář z tohole setu : http://www.brickset.com/detail/?Set=4762-1

mizdas


FilipS

#111
Citace od: Steve23 kdy 19.08.2010, 10:16:55
A nešlo by to vyřešit nějakou nálepkou?(Ode mně že >:D )
No nálepky mi z principu nevadí, ale nepoužívám je.
Citace od: Poza kdy 19.08.2010, 12:11:44
Spíš než nálepka by se mi tam líbila ronova spící tvář z tohole setu : http://www.brickset.com/detail/?Set=4762-1
Citace od: mizdas kdy 19.08.2010, 14:05:05
Nebo Hermiony:D
To máte pravdu ty se používají hodně často viz obrázek, ale já nevedu "růžové" figy a ani nechci začít. Jsem věrný žluté. :)
Autor je 74louloute



mizdas

Hezká a vtipná vignetka, ale ta podlaha by byla lepší v normálním vignetkovim formátu  ;D.

FilipS

Výslech
Tentokrát jsem se nepokoušel o nic převratného, pouze jsem zhmotnil myšlenku.

Luky1987

Velmi pěkné, jen ta zrzka mohla sedět ;)

mizdas

Toto se mi líbí  ;D ;D. Moc pěkný, hele mohla by příští vignetka bejt z castle tématu prosim, prosim  8).

FilipS

Citace od: Luky1987 kdy 25.08.2010, 19:59:36
Velmi pěkné, jen ta zrzka mohla sedět ;)
Byla vzpurná ;D . Problém je, že kdyby měla sedět na té židly, tak bych musel zvíšit stůl a to by rozhodilo měřítko...
Citace od: mizdas kdy 25.08.2010, 20:31:56
Toto se mi líbí  ;D ;D. Moc pěkný, hele mohla by příští vignetka bejt z castle tématu prosim, prosim  8).
Vynasnažim se.

Steve23

Udělej high fantasy vignetu >:D už to vidím, šedí elfové proti skřetům na Oz'korrských pláních... >:D

germik

Citace od: Steve23 kdy 25.08.2010, 20:52:27
Udělej high fantasy vignetu >:D už to vidím, šedí elfové proti skřetům na Oz'korrských pláních... >:D
Několika tisícové armády na 8x8 st. >:D ;D

Vignětty máš pěkné ,u té poslední ještě schází trik se šuplíkem, nebo zázvorovou limonádou :D ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Steve23

To Germik:Jo, udělat tak mega vignetu na příští výstavu, každej přinese plochu 1x1 studs ;D