LEGO space HRY (free)

Založil AlieNgames, 05.03.2010, 19:31:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

AlieNgames

Ak pomožeš s modelmy tak budeš mať :P Stači navrhnuť budovy a jednotky M tron u teba a nafotit (potom ti vysvetlým ako nafotit) aby som to vedel prerobiť do hry ako grafiku :D

Mtron

Hehe jo to se dá jenom by mělo být skoro všechno co mám na výstavě. Možná to řešit přes MLcad.
Systém budov pro Mtrony mám vymyslený a propracovaný. Teď řeším doly na zpracování krystalu a rafinerie. Sklady sice jsou na výstavě, ale ještě nejsou úplně podle mých představ. Jako spice či krystal by se používal round 1x1 transneon green  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

SkiFi

jasne system upgradeovania alebo elitnych jednotiek je vzdy plus. ja by som isiel v oblasti mineralov mozno stylom Total annihilation to je nevycerpatelne a je len na cloveku ako si dokaze ustrazit tie tovarne mohli by byt na miestach kde o ne treba lamat zuby atd vsetko sa da. Najlepsi system je ale osvedceny zo serii red alert to je suroviny sa daju vytazit ale po urcitej dobe sa obnovuju to zabezpeci ze sa da hra hrat aj dlhsie a tiez vznikne boj o obnovujuce sa suroviny. Styl Star craft = najdi vytaz a premiestni sa podla mna nie je dobry. Casovane bonusy napr mtron dostane nejaky mineralovy boost btron nejake jednotky, spyrius odhalovanie mapky atd ..
Co uz mam v hlave jednotku pre ice planet = freezer :) spomaluje palbu a pohyb jednotiek a pomalicky ich zabija :) vyborne v obrane. Mtronom by som naopak dal obrovske monstrozne pomale jednotky s kopou zivotnosti atd ked pridem domov pustim sa do toho. Kazdy napad sem zapisme aby sa to nestratilo. Ja mam napriklad tu vezicku spravenu za blacktrona kludne sa moze pouzit :)

na Mtrona tu mame dobreho model buildera a myslim, ze aj blacktron. Ja poznam vsetky tie frakcie aj ich historiu a story su moje oblubene tak ten koncept by mal nadvazovat aj na original lego story nech je kazdy taky aky ma byt.

SkiFi

2 Mtron: ta tvoja zakladna je fakt super rozmyslam, ze uz len kvoli nej asi fakt vycestujem na tu vystavu to musim vidiet live.

Mtron

obnovitelnost zdrojů je i můj cíl na výstavě mám box kde se krystal uměle pěstuje, je to věc technologií a výzkumu. Taky mám raději obnovitelné zdroje. Pokud se dá hra upgradovat tak se může vyvíjet i systém zbraní, technologií, jednotek atd. Je to něco co v dnešních hrách postrádám. Earth 2150 byl poměrně dokonalý.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

AlieNgames

Citace od: SkiFi kdy 17.03.2010, 14:03:57
jasne system upgradeovania alebo elitnych jednotiek je vzdy plus. ja by som isiel v oblasti mineralov mozno stylom Total annihilation to je nevycerpatelne a je len na cloveku ako si dokaze ustrazit tie tovarne mohli by byt na miestach kde o ne treba lamat zuby atd vsetko sa da. Najlepsi system je ale osvedceny zo serii red alert to je suroviny sa daju vytazit ale po urcitej dobe sa obnovuju to zabezpeci ze sa da hra hrat aj dlhsie a tiez vznikne boj o obnovujuce sa suroviny. Styl Star craft = najdi vytaz a premiestni sa podla mna nie je dobry. Casovane bonusy napr mtron dostane nejaky mineralovy boost btron nejake jednotky, spyrius odhalovanie mapky atd ..
Co uz mam v hlave jednotku pre ice planet = freezer :) spomaluje palbu a pohyb jednotiek a pomalicky ich zabija :) vyborne v obrane. Mtronom by som naopak dal obrovske monstrozne pomale jednotky s kopou zivotnosti atd ked pridem domov pustim sa do toho. Kazdy napad sem zapisme aby sa to nestratilo. Ja mam napriklad tu vezicku spravenu za blacktrona kludne sa moze pouzit :)

na Mtrona tu mame dobreho model buildera a myslim, ze aj blacktron. Ja poznam vsetky tie frakcie aj ich historiu a story su moje oblubene tak ten koncept by mal nadvazovat aj na original lego story nech je kazdy taky aky ma byt.

No uvidíme čo zosmolíš naprv musíme všetko podrobne dať na papier, potom to všetko vytvoriť graficky a nakoniec až sa bude robiť samotná hra a uplne nakoniec dolaďovačky a testing :D Takže počkám na tvoj výtvor a zatial budem tvoriť niake tie mini hry :D Ako napr teraz ten závod :D

Mtron

Není to vidět, nemám lepší fotku, v překladu pěstírna krystalu nééé marihuany  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

SkiFi

Jedna z moznosti vylepsovania ktora sa da jednoducho aplikovat do hry je pomocou levelov ked napr dlhsie zijuca jednotka znici 10 jednotiek zlepsi sa jej zbran pripadne zivot atd.. a veteran moze mat aj drsnejsi look atd. ale to su doladovacky na zaver k samotnemu ladeniu hry. Ako bolo spomenute treba zacat na tom zaklade. Idem na to.