*TOP* (Vlastní) Staré město Anínské (Roztoky u Prahy)

Založil Ryxe, 25.02.2010, 18:48:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ryxe

Představuji Vám svou část města do Roztok. Je zatím hotova tak z 90%, ještě je potřeba postavit přístavní molo, připravit upevnění mostu, který povede z Gearcsovi strany a pár drobností okolo figů a nějaké té fauny ;)
dominantou je kostel sv Bartoloměje (již znáte ;)), naproti němu a doprava jde řada měšťanských domků. Vedle nic stojí sýpka a úplně na pravo se nachází přístavní sklad, vedle něj pak bude molo a ukotvená Akiho Loď.

P.S.: Omluvte prosím kdyžtak amatérsky ořezané fotky, zatím se do tajů práce s fotkami snažím dostat :).

Matošo

no, všechna čest!

O důvod navíc proč se těšit a přijít !

gearcs

Bližší fotky ukázaly řadu drobností, které jsem na těch, cos mi posílal neviděl a ty se mi moc líbí! Most doděláme, ještě jednou pro jistotu spočítám přesné umístění, abychom se na místě nedivili... ;D

Gibur

Super,vtipně je udělaný ten močící chlap.
Na koho tam Lomničtí vojáci dělají zátah?
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Hardegon

Doufám, že se Ryxe neurazí, když sem vložím i ukázku své části. Založení nového tématu by bylo asi zbytečné a možná trochu doplním celkový vzhled města u Annínu.

V popředí nový dům ve výstavbě, za ním farmářova chalupa a v pozadí domek mistra cechu bednářského. Na zbytek městské části se napojí vpravo, proto tak divný L tvar.

Robbed

Tak vypadá to, že castle dioráma bude jedno z největších lákadel výstavy :o

Daniel

#6
Jak jsem proti přehnanému stavění, tak tahle stavbička baráčku se mi moc líbí ;)
Hoď sem ještě další fotky zadních baráčků...

Colonel32

No hlavně doufám, že vám ty části budou na místě navazovat podle plánu  ;D Když vidím ty Lka, připomíná mi to různé hlavolamy.

Ryxe

Citace od: Dog-Čum kdy 25.02.2010, 21:10:28
Super,vtipně je udělaný ten močící chlap.
Na koho tam Lomničtí vojáci dělají zátah?

Lomničtí vojáci berou útokem dům, kde se ukrývají atentátníci, kteří, težce zranili šipkou z kuše Lomnického pána Petra. Z fotek to není asi moc vidět, ale pokusím se jich ještě pár detailnějších udělat ;)
Citace od: Hardegon kdy 26.02.2010, 14:19:33
Doufám, že se Ryxe neurazí, když sem vložím i ukázku své části. 
No, urážka je to tedy kardinální! V dřívějších dobách by se takováto situace zcela jistě řešila soubojem ;D,
Jak jsem Ti již psal, hodně se mi Tvá část líbí, je tam mnoho zajímavých momentů, některé z nich ani nejsou na těchto fotkách moc vidět, takže se přikláním k Legáčkově názoru, že by jsi měl postnou ještě fotky z jiných úhlů ;)

Citace od: Colonel32 kdy 26.02.2010, 17:05:02
No hlavně doufám, že vám ty části budou na místě navazovat podle plánu  ;D Když vidím ty Lka, připomíná mi to různé hlavolamy.
Ano, máme to takové trochu složitě rozporcované, ale mělo by to sedět v pořádku. Menší problémek byl u zalomení řeky, ale ten jsme s Gearcsem vyřešili a mělo by být vše OK. Já jsem se jen lehce vychýlil z původních rozměrů a trochu jsem ten cíp se skladem protáhl směrem do moře, ale to by snad nemělo vadit (cca se jedná tak o 12 studů). Jinak jsem sám moc zvědav až z těchto našich puzzlí vznikne konečný obraz ;D

maeror

Věřím, že tvarově se trefíte, ale nebude větší problém ve vzhledu terénu, respektive jeho návaznosti? Pojetí trávy, cest atd... no budu držet palce, máte rozhodně zaděláno na skvělé dílo!

Hardegon

V napojování a celistvosti města problém zřejmě nebude. Vše je pečlivě spočítáno, zaměřeno a vypracováno. Případně se to namístě upraví kladívkem nebo pilkou. >:D

+ fotka z druhé strany.

Daniel

No tak napojení všech tří modulů klaplo(myslím, že i bez pilky ;D) a musím konstatovat, že opravdu nádherný MOC plný domečků, detailů a středověkého života ;)

Hardegon

Citace od: Daniel alias Legacek kdy 09.03.2010, 15:32:20
No tak napojení všech tří modulů klaplo(myslím, že i bez pilky ;D) a musím konstatovat, že opravdu nádherný MOC plný domečků, detailů a středověkého života ;)

Pche, pilka. Rozbrušovačkou to šlo líp. Jen pokud s tim budete ted o víkendu někdo hýbat, prosím pozor, v některých místech nemusí být ještě zaschlé lepidlo...

gearcs

Citace od: Hardegon kdy 09.03.2010, 15:55:44
Pche, pilka. Rozbrušovačkou to šlo líp. Jen pokud s tim budete ted o víkendu někdo hýbat, prosím pozor, v některých místech nemusí být ještě zaschlé lepidlo...
A zapomněl jsi dodat - bacha na hřebíky! ;D