(Vlastní) Spaceship Vortex

Založil Mart5ty, 18.09.2009, 10:24:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mart5ty

Po dlouhé době sem si našel čas a zkusil něco nového postavit. Vznikla vesmírná loď Vortex v mini měřítku.

Popis: loď slouží jako bitevní doprovod větších lodí, díky své rychlostije je vhodná i pro průzkumné mise. V přední části lodi se nachází velitelský můstek, obsluha dvojice iontových ochromujících děl vespod + ubikace pro posádku sloužící v této části lodě. V zadní části je hlavní strojovna, sklad munice, štítové generátory, navigační systém a dvojice laserových děl sloužících k obraně zadní části lodi s vlastní obsluhou + ubikace pro posádku. Každé křídlo je vybaveno dvojicí velkých laserových děl, trojicí únikových modulů a záložními štítovými generátory. Na křídlech jsou umístěny trysky hlavních motorů, levé křídlo je navíc vyzbrojeno dopředu střílejícím těžkým laserovým dělem, v pravém křídle v tomto místě se nachází malý hangár s několika stíhači.

Fotky jsou nic moc, bohužel chyběl dostatek světla a nenašel jsem rodinný foťák, čili fotil můj malý levný Olympus.


rukay

Velká loď v mini měřítku vypadá docela komicky. ;D Ale povedla se ti když mi připomíná lodě Cailonů ze seriálu Battlestar Galactica. :D
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!