Duplo s detičkami

Založil najJulinka, 28.05.2009, 13:03:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

najJulinka

Tak naša Lucinka v nedelu bude mať 2 roky a tak poctivo od marca nakupujeme  ;D
Je tu plno "odborných" či skor "špecializovaných" tém a ja by som rada, takú všeobecnú o Duple... Kde aká akcia, aké novinky sa chystajú... A posťažovať sa čo nám v sortimente Duplo chýba a aké vylepšováky sme pre deti vymysleli.

Mne medzi Duplom momentálne chýba taký domček - proste také čosi ako kedysi dávno bol žltý dom a neskor biely.. Také aby sa dalo hrať na rodinku... Aby sa dali hrať také bežné činnosti, ako vstavanie z postele, umyvanie sa, varenie a tak... A nejaké detské ihrisko alebo čosi také mi chýba (hojdalka hlavne)... kočík a tak... Také "babské" veci, ale nie princeznovské  ;D

Vlaky podedíme, tak som kupila zatial len ten cirkusový a pozapájala všeličo do toho a tak máme akože vlak s 5vagonmi (resp. rušen + 4 vagony) - ešte len na zemi, bez kolajnic...
Aj tak som zalaskovana... Do detí, Lega, mäsa (nie surového) a ešte aj do priateľa a všeličoho :D

minnie

#1
Ahojcek! aj my sme DUPLACI ;) mam 1,5 rocnu dcerku a vyzera, ze to bol uspesny vyber :). my nemame figurky  :( zatial:). pozdravujeme

ja som babam skladala z lego mosaic (ta velka) a tiez sa to paci...mame to vyvesene mieso obrazkv v detskej izbe :) to len taky tip :)
láska je chyba v programe. (Maxim E. Matkin)

najJulinka

My sme mali LEGO DUPLO PRIMO a tam tí panáci nám už nestačili... Aj ked máme čo robiť ešte aj to primo postaviť na seba,a le panáci nevedeli robiť papa a ani hači a stoji - proste nevedeli zdvihať ručkami a stále len stáli... Toto nám nestačilo  ::)
Inak som zistila, že dom dokonca aj s kočíkom a hojdačkou budu novinkou augustovou... No neviem, či kupime, skor nie... Nám viac vyhovuje kupovať vela malých sád ako jednu velkú  ;D ;D ;D
Dnes ráno som si privstala a nejak som ten náš dom riešila  ;D
Tak ako sa dalo som vyriešila... Nemáme žiaden nábytok.. .Len kocky... A na vanu som použila z cirkusoveho vláčika korbu nákladnú  ;D ;D ;D Vela koiek sa nezvýšilo po tejto stavbe... No čo narobíme.. .Ked tých kociek je tak málo  ::)
Aj tak som zalaskovana... Do detí, Lega, mäsa (nie surového) a ešte aj do priateľa a všeličoho :D