#19. Pražská KOSTKY Pub Org hospoda

Založil Ondrej, 30.04.2009, 13:16:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Termín 19. srazu na grilovačce byste chtěli:

12.6.
10 (50%)
26.6.
10 (50%)

Celkem hlasů: 19

Ravenhorn

A kde je ta tvá velká... zahrada s velkým grilem plným dobrot?  :o :P
Castle, Pirates a Star Wars.

Colonel32


peter

Myslím, že co se týká mé účasti, tak ani já v tomto termínu a místu nevidím žádný problém.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Rewolt

Citace od: Ravenhorn kdy 09.06.2009, 00:57:34
A kde je ta tvá velká... zahrada s velkým grilem plným dobrot?  :o :P
podivej se vejš ... neboj bude to včas napsaný
It's a trap!

otaznik

Tak bohužel 26.6. se nemohu dostavit. Užijte si to beze mne!

Rewolt

Tak se nám hospoda blíží.... a mě tíží !! ;D ptám se vás proto že jsou dvě možnosti Buď nakoupím maso já a naložím a vy mi potom něco přinesete ...
Nebo každej přinese svojí exkluzivní část masa už naloženou podle nějakého (starého rodinného) receptu !! a nejak se podělíme... to samý z pitím ! 8)
It's a trap!

Shi-So

No pro pohodlnost doporucuji, zarid vse potrebne a pak proste rekni castku na hlavu, kterou ti ma kazdy dat......
Kup pivo a nejake nealko, tvrdej at si opatri kazdy sam
Myslim, ze to vyjde stejne jako v hospode a usetri se tim lidem spousta starosti......

eNTy

Citace od: Rewolt kdy 22.06.2009, 11:04:21
Tak se nám hospoda blíží.... a mě tíží !! ;D ptám se vás proto že jsou dvě možnosti Buď nakoupím maso já a naložím a vy mi potom něco přinesete ...
Nebo každej přinese svojí exkluzivní část masa už naloženou podle nějakého (starého rodinného) receptu !! a nejak se podělíme... to samý z pitím ! 8)

Jsem proto, aby si každý přinesl co chce, ať s tím Rewolt nemá trápení a pak mu nezbyde, nebo nebude málo.

Rewolt

#38
Podle mě to uděláme každej ať neco přinese ... bude to takový rozmanitejší a nevím kolik lidí přijde . taktéž se  vyhneme  dotazum  SZ by Pryb
CitaceAhoj,
chci se zeptat, jak je to s grilovačkohospodou - je to jakás uzavřená parta, nebo se prostě můžu sebrat a taky přijít? Pití a maso si přinést umím, takže s tímhle bych moc práce nepřidělal Smajl
Pavel
It's a trap!

Ravenhorn

#39
No nevím, to já zase příjdu rovnou z práce. Takže těžko něco donesu z domova (syrového) leda koupit si nějakou uzeninu a chleba. To jedině.

Mě stačí nějaká ta klobása, chleba a něco k pití, tak si to přinesu. :-)


Rohodně přinesu nějaké dílky na prodej, třeba si někdo něco vybere. :-)

Castle, Pirates a Star Wars.

Rewolt

Citace od: Ravenhorn kdy 22.06.2009, 12:43:18
No nevím, to já zase příjdu rovnou z práce. Takže těžko něco donesu z domova (syrového) leda koupit si nějakou uzeninu a chleba. To jedině.

já osobně nemám špatnou zkušenost (ovšem opatrnost především) s nakládanými masy třeba od alberta , sice to neni originální ale co .....
It's a trap!

Rewolt

#41
Tak info ...
It's a trap!

Jarmila

A máte doma v lékárničce mast na omrzliny? To počasí tedy nic moc.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Shi-So

Citace od: Jarmila kdy 24.06.2009, 22:29:01
A máte doma v lékárničce mast na omrzliny? To počasí tedy nic moc.

Spis gumovej clun.....
Dorazi i pani z Kostatova na kosteti? ;D

Rewolt

#44
Citace od: Jarmila kdy 24.06.2009, 22:29:01
A máte doma v lékárničce mast na omrzliny? To počasí tedy nic moc.
není problém , v případě nutnosti se dá schovat v přlilehlé chatičce ... a zatopit !!


Boužel sem náhle bez netu a pc !!!
It's a trap!

Ravenhorn

No já dorazím autem ale tak kolem 17-18 hodiny, snad to bude ok.

Už jsem si něco koupil na grilovaní (trampské cigáro), chleba to si vezmu.

Jo a vezmu ty dílky na prodej, snad to tam někde budu moci trošku roztáhnout, tak si vemte navíc pár korunek, kdyby s eněkomu něco hodilo.
Castle, Pirates a Star Wars.

Jarmila

Tož čekám nějaké info o průběhu a ono furt nic. Kolik vás dorazilo, kolik se vás dorazilo  ;D, kolik se vás utopilo, kolikrát jste zmokli, ....  A kde jsou nějaké fotečky?
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Ravenhorn

Na fotky taky čekám. Bylo nás pár. Dá se říci, že jsme si stěhování věci dovnitř a ven za deště taky užili.  ;D
Castle, Pirates a Star Wars.